OBCHODNÍ PODÍLY

Na INVESTERu můžete získat financování svého projektu či nápadu, a to výměnou za část obchodního podílu ve vaší společnosti. Nejde o půjčku, neplatíte úroky, jen se s investory podělíte o zisk. Že společnost zatím ještě nemáte? S tím i s jejím rozjezdem vám rádi pomůžeme – stačí si jen vybrat balíček a vyplnit nám krátký online formulář.CHCI FINANCOVÁNÍ

PROČ NABÍDNOUT PODÍLY VE FIRMĚ

Nabídkou obchodního podílu své firmy získáte od našich investorů kapitál na rozjezd firmy či její expanzi. Oproti půjčce v bance či získáním financí přes dluhopisy vás prodej obchodních podílů nezavazuje ke splátkám bance ani k výplatě fixních úroků či odkoupení jistiny po splatnosti. Často tak nabídku podílů využívají firmy, které jsou spíše na začátku, ty, kterým by banky tolik nepůjčily, případně ty, které jsou na trhu nové a kvůli tomu by přes dluhopisy tolik nevybraly. Je to váš případ? Pak je tato naše služba pro vás!

PODÍL VE FIRMĚ – FINANCOVÁNÍ PROJEKTU

Jaké přednosti nabízí financování prostřednictvím nabídky podílu na firmě?

1)

Získání kapitálu

Nabídkou podílu ve firmě  získáte dodatečný kapitál, aniž byste museli chodit do banky či nabízet dluhopisy s fixní výplatou úroků.

1)

Jasné podmínky

Investorům, kteří vloží peníze do podílu, nemusíte vyplácet žádné úroky jako bance či z dluhopisů, jen se s nimi násedlně podělíte o zisk.

1)

Kontrola projektu

Investorům nabízí společností pouze část podílu na celku, a tak jim zůstávají veškeré rozhodovací pravomoci, jež se váží k většinovému podílu.

1)

Dostupnost řešení

S nabídkou podílů ve firmách máme bohaté zkušenosti a tuto možnost může využít jakýkoli projekt. Jak zavedená firma, tak rozjetý startup.

PRODEJ OBCHODNÍHO PODÍLU

Jak taková nabídka podílu ve firmě funguje? Obchodní podíly přes naši platformu jednoduše nabídnete investorům, kteří si je zakoupí, a vy tak získáte kapitál na rozvoj svého projektu.

 1. 1

  VYPLNÍTE NÁM FORMULÁŘ

  Váš nápad nebo projekt posoudíme a případně se doptáme na podrobnosti

 2. 2

  ZVEŘEJNÍME VÁŠ PROJEKT

  Nejprve s vámi samozřejmě vyladíme jeho prezentaci, aby naše investory oslovil

 3. 3

  POŠLEME VÁM FINANCE

  Jakmile se vybere cílová částka, kterou poptáváte, připutuje k vám na účet

 4. 4

  PODĚLÍTE SE O ZISK

  Až váš projekt ponese zisk, podělíte se o něj s námi a našimi investory


VYPLNÍTE NÁM FORMULÁŘ

Prvním krokem je vyplnění našeho online formuláře, abychom věděli, jakou částku poptáváte, jaký podíl za to našim investorům poskytnete. Pokud máte výborný nápad a precizně zpracovaný byznys plán, ale doposud nemáte moc prodejů či žádné, je lepší cílit níže a cenu za podíl „nepřestřelit”. Nadějné startupy obvykle uvolňují 1 % firmy za investici 10.000 Kč až 50.000 Kč. Pokud to povaha projektu vyžaduje, můžeme sepsat dohodu o mlčenlivosti (NDA). 

Zobrazit tip »

Nejlepší je přiložit byznys plán, který váš záměr vč. financí shrnuje – nemáte-li ho, můžeme vám s ním pomoci.ZVEŘEJNÍME VÁŠ PROJEKT

Nejprve váš projekt posoudíme a pravděpodobně si vyžádáme další informace, většinou poptáváme i byznys plán. Je důležité projekt již od začátku zpracovat kvalitně a uvést co nejvíce relevantních informací pro své potenciální investory. Pokud nás projekt zaujme, pak podepíšeme nezbytnou smlouvu a sestavíme prezentaci projektu na web. Tu následně vystavíme na naši platformu, kde může začít získávat kapitál od našich investorů.

Zobrazit tip »

Chcete zvýšit šanci na zafinancování projektu? Sdílejte prezentaci mezi své známé a obchodní kontakty..POŠLEME VÁM PENÍZE

Pokud si projekt najde dostatečnou podporu, tak můžete slavit! Po podepsání smluv vám peníze pošleme a rozdělí se podíly mezi autora projektu (vás) a společnost zastupující naše investory. A pak můžete odstartovat svůj byznys či expanzi zavedeného byznysu! Pokud projekt finance nezíská, netřeba si hned zoufat. Není problém případně zkusit vystavit projekt na platformu znovu, ovšem s upravenou prezentací dle zpětné vazby našich investorů.

Zobrazit tip »

Můžeme vám pomoci i s rozjezdem firmy! Založení, poskytnutí sídla, marketing, weby, to je náš každodenní chléb.PODĚLÍTE SE O ZISK

Z původního projektu se stane společnost s.r.o., které se daří, úspěšně roste a navyšuje obraty. Ovšem my nepolevujeme a společně s vámi firmu chceme dále rozvíjet a dobývat trh. Společnost každý rok na základě účetní závěrky rozdělí zisk mezi své majitele (vás jako autora nebo autory) a mezi nás a naše investory (zastoupené podílem naší společností INVESTER). Zisk se dělí dle velikosti podílu, který každá strana vlastní.

Zobrazit tip »

V budoucnu můžete prodat další část obchodního podílu (za vyšší cenu) a získat další kapitál, nebo naopak můžete investorům nabídnout odkup jejich podílů, abyste se s nimi nemuseli dělit o takovou část zisku své firmy.

STAČÍ SI ZVOLIT SVŮJ BALÍČEK

 
Balíček MINI

Balíček START

Balíček PROFI

Příprava projektu a jeho zveřejnění

Vyhodnocení potenciálu projektu Společně projdeme vaše podnikatelské plány a získáte od nás zpětnou vazbu – včetně tipů do začátků podnikání, díky čemuž ušetříte desítky až stovky tisíc korun, jelikož se tak vyvarujete neefektivity či zbytečných investic.
Příprava prezentace projektu Zpracujeme vám textaci vašeho projektu tak, aby byl pro potenciální investory pochopitelný a atraktivní. Poté jej umístíme na naší investiční platformě, kde může přivábit vámi vyhlížené peníze investorů.
Zveřejnění na platformě na 3 měsíce Prezentací na naší investiční platformě dáte o svém projektu vědět velkému množství investorů. I když se třeba nakonec nezafinancuje u nás, možná se vám ozve velký investor či rovnou fond.

Aktivní propagace projektu investorům

Kompletní servis - rozjezd byznysu A-Z

Cena balíčku 16.940 Kč
vč. DPH
nebo 2.202 Kč měsíčně po
dobu 10 měsíců
33.900 Kč
vč. DPH
nebo 3.838 Kč měsíčně po
dobu 10 měsíců
187.601 Kč
vč. DPH
nebo 10.162 Kč měsíčně po
dobu 24 měsíců

Už víte, jaký potřebujete? Pak stačí kliknout na tlačítko níže a vyplnit formulář. Nejpozději do 24 hodin se vám ozveme!

PROČ JE NABÍDNOUT S NAŠÍ POMOCÍ

Od roku 2017 jsme pomohli zafinancovat desítky projektů. Někteří již měli rozjetou firmu, někteří začínali s pouhým nápadem. Co s naším řešením získáte?

 • Možnost sehnat u nás kapitál formou dluhopisů
 • Pomoc s financováním za bezkonkurenční cenu
 • Poradenství při přípravě projektu na platformu
 • Pomoc s expanzí firmy či nastartováním byznysu
Naším prostřednictvím již investoři získali podíly například na různých nemovitostech (budovy, pozemky), rozjíždějících se či již rozjetých firmách jako například Fresher.cz, Sídlomat, BeerBike, stockX, Bezpersonálky, zdravotnickém Sidessu či stomatologické ordinaci, projektu WELOVEFUN či Swimsuit, nebo třeba na těžbě kryptoměn či sbírkách zlatých mincí. 
8
Aktivních projektů
78
Zafinancovaných projektů
2061
Uživatelů
139 264 660
Celkem zafinancováno

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA EMISE FIREMNÍCH DLUHOPISŮ

Napište nám přes nezávazný formulář níže a my se vám do 24 hodin v pracovní dny ozveme. V případě, že byste raději cokoli nejprve probrali, napište nám tu na chatu, zprávu na e-mail [email protected] nebo nám jednoduše rovnou zavolejte na telefonní číslo +420 774 715 938.

Nezávazná poptávka podílu

*
*
*