Investiční komise

JANA BURÝSKOVÁ

člen investiční komise platformy INVESTER

 

Paní Jana Burýšková má dlouholeté zkušenosti z přímého prodeje služeb a produktů. Dále se pak věnovala produktovému marketingu. Pracovala převážně ve vedoucích a řídících pozicích v různých oblastech podnikání. Nyní je spolumajitelkou poradenské společnosti HALK BUSINESS CONSULTING s.r.o. Kde se věnuje náboru, zpracování a prodeji fungujících firem.

V rámci platformy INVESTER má paní Jana Burýšková nastarosti základní průzkum připravovaných projektů určených k prezentaci na platformě www.invester.cz a dále se věnuje plánování obchodních strategií u projektů, které jsou již ve fázi realizace.

MGR. PETR MYKISEK

člen investiční komise platformy INVESTER

 

Pan Mgr. Petr Mikysek se specializuje na advokátní služby v oblasti obchodního a finančního práva. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáním a realizací finančních společností.Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a následně získal praxi v AK JUDr. Kláry Samkové. Od roku 1998 provozuje vlastní advokátní kancelář.

V rámci platformy INVESTER má pan Mgr. Petr Mikysek na starosti poradenství v oblasti finačního práva, legislativních procesů, příprava a realizace zakládání tuzemských, zahraničních společností vč. právního poradenství.

ING. PETR VALOUŠEK

člen investiční komise platformy INVESTER

 

Vystudoval vysokou školu VUT v Brně fakulta strojní se zaměřením na ekonomiku. V roce 1992 začal podnikat v oboru velkoobchodní distribuce potravin z celé Evropy do ČR.

Postupně se propracoval k hlavní činnosti týkající se likvidace firem jako likvidátor. Po krátké době do porfólia činnosti přidal i prodej a odkup firem vč. krizového řízení firem.

Za 22 let realizoval více jak 1000 klientů s pozice likvidátora, krizového manažera, poradce a řízení celého krizového managementu. Součástí této činnosti i bylo zastupování klientů při důležitých jednáních s věřiteli nebo investory. Je specialista na zápočty a kapitalizace pohledávek.

V rámci platformy INVESTER má pan Ing.Petr Valoušek na starosti akvizici nových společností a projektů z různých podnikatelských oblastí vč. krizového řízení projektů. Dále pak zpracování odborných posudků a ekonomických analýz námi nabízených projektů i firem.

OLDŘICH NEUMANN

člen investiční komise platformy INVESTER

 

Studium ČVUT Praha, Impac University Florida, PIBS Praha, vice prezident Impac Limited, sales director Deloite CR, klientské projekty Tipsport, Česká Rafinerská, ČKD Kutná hora a další, vlastní projekty Green Time, Arganika, Tradevest, Kolokočárek, Koloskutr, Aura Arganika, Invester Club.

Email: neumann@invester.cz Mobil: +420 775 855 692 Skype: tradeconsro

MGR. JIŘÍ PAYER

člen investiční komise platformy INVESTER

 

Pan Mgr. Jiří Payer se specializuje na advokátní služby v oblasti občanského, obchodního, bytového a pracovního práva. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáníém společností a družstev.

V rámci platformy INVESTER má pan Mgr. Jiří Payer na starosti poradenství v oblasti realitní a developerské. Mezi jeho hlavní činnost patří také vyhledávání ekonomicky zajímavých firemních nemovitostí a pohledávek za účelem nákupu.

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněli jste heslo?