Investiční komise

MGR. PETR MYKISEK

člen investiční komise platformy INVESTER

 

Pan Mgr. Petr Mikysek se specializuje na advokátní služby v oblasti obchodního a finančního práva. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáním a realizací finančních společností.Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a následně získal praxi v AK JUDr. Kláry Samkové. Od roku 1998 provozuje vlastní advokátní kancelář.

V rámci platformy INVESTER má pan Mgr. Petr Mikysek na starosti poradenství v oblasti finačního práva, legislativních procesů, příprava a realizace zakládání tuzemských, zahraničních společností vč. právního poradenství.

JAN HENDRYCH

člen investiční komise platformy INVESTER

 

Jan Hendrych se v oblasti investování pohybuje přes 15 let, první investice byla v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí. Má zkušenosti ze stavebního a developerského sektoru.

ING. PETR VALOUŠEK

člen investiční komise platformy INVESTER

 

Vystudoval vysokou školu VUT v Brně fakulta strojní se zaměřením na ekonomiku. V roce 1992 začal podnikat v oboru velkoobchodní distribuce potravin z celé Evropy do ČR.

Postupně se propracoval k hlavní činnosti týkající se likvidace firem jako likvidátor. Po krátké době do porfólia činnosti přidal i prodej a odkup firem vč. krizového řízení firem.

Za 22 let realizoval více jak 1000 klientů s pozice likvidátora, krizového manažera, poradce a řízení celého krizového managementu. Součástí této činnosti i bylo zastupování klientů při důležitých jednáních s věřiteli nebo investory. Je specialista na zápočty a kapitalizace pohledávek.

V rámci platformy INVESTER má pan Ing.Petr Valoušek na starosti akvizici nových společností a projektů z různých podnikatelských oblastí vč. krizového řízení projektů. Dále pak zpracování odborných posudků a ekonomických analýz námi nabízených projektů i firem.

MGR. JIŘÍ PAYER

člen investiční komise platformy INVESTER

 

Pan Mgr. Jiří Payer se specializuje na advokátní služby v oblasti občanského, obchodního, bytového a pracovního práva. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáníém společností a družstev.

V rámci platformy INVESTER má pan Mgr. Jiří Payer na starosti poradenství v oblasti realitní a developerské. Mezi jeho hlavní činnost patří také vyhledávání ekonomicky zajímavých firemních nemovitostí a pohledávek za účelem nákupu.

JANA BURÝSKOVÁ

člen investiční komise platformy INVESTER

 

Paní Jana Burýšková má dlouholeté zkušenosti z přímého prodeje služeb a produktů. Dále se pak věnovala produktovému marketingu. Pracovala převážně ve vedoucích a řídících pozicích v různých oblastech podnikání. Nyní je spolumajitelkou poradenské společnosti HALK BUSINESS CONSULTING s.r.o. Kde se věnuje náboru, zpracování a prodeji fungujících firem.

V rámci platformy INVESTER má paní Jana Burýšková nastarosti základní průzkum připravovaných projektů určených k prezentaci na platformě www.invester.cz a dále se věnuje plánování obchodních strategií u projektů, které jsou již ve fázi realizace.