FINANCOVÁNÍ PROJEKTU

Na platformě INVESTER můžete získat financování pro svou zavedenou i začínající společnost, startup nebo třeba i jen nápad, a to buď výměnou za část obchodního podílu ve vaší společnosti nebo emisí firemních dluhopisů. Tak jednoduché to u nás je.
S nabídkou podílů či s emisí dluhopisů vám rádi pomůžeme, vše připravíme dle legislativy a následně podíly či dluhopisy nabídneme našim investorům. A vy tak získáte finance.  Který způsob financování bude ten pravý pro vás? Každý přístup má svá pro a proti. Záleží především na typu vašeho projektu a preferencích. Čtěte dál, nebo nás rovnou kontaktujte.


CHCI FINANCOVÁNÍNABÍDKA OBCHODNÍCH PODÍLŮ

Nabídkou obchodního podílu své firmy získáte kapitál na rozjezd firmy či její expanzi. Oproti půjčce v bance či získáním financí přes dluhopisy vás prodej podílů nezavazuje k vyplácení úroků ani ke splátkám bance. Často tak nabídku podílů využívají firmy, které jsou spíše na začátku, ty, kterým by banky tolik nepůjčily, případně ty, které jsou na trhu nové a kvůli tomu by přes dluhopisy tolik nevybraly. Je to váš případ? Pak je tato naše služba pro vás!

VYDÁNÍ FIREMNÍCH DLUHOPISŮ

Dle našich letitých zkušeností se množství zavedených a rozjetých společností moc nechce s investory dělit o svůj podíl na ziscích, které již můžou být dle situace značné.  Často tak službu emise dluhopisů využívají firmy, které již mají obraty, funkční byznys a vyšší zisky a které hledají cestu, jak pro urychlení rozvoje získat další kapitál. Je to váš případ? Pak je tato služba přesně pro vás!

FINANCOVÁNÍ PROJEKTU – JAK TO FUNGUJE?

1)

Úvodní schůzka

1)

Všechno připravíme

1)

Zveřejníme projekt

1)

Získáte kapitál

FINANCOVÁNÍ PROJEKTU – KOLIK STOJÍ ZPROSTŘEDKOVÁNÍ?

Cena za zprostředkování emise dluhopisů začíná na 50.000 Kč bez DPH.
Zjistit podrobnosti
Cena za zprostředkování nabídky podílů startuje na 14.000 Kč bez DPH.
Zjistit podrobnosti

PROČ FINANCOVÁNÍ PROJEKTU POPTAT U NÁS?

Od roku 2017 jsme pomohli zafinancovat přes 70 projektů. Někteří již měli rozjetou firmu a sháněli finance na její rozvoj, někteří začínali jen s nápadem a poptávali nezbytný kapitál. 

Tak jako tak, s dotyčným vždy řešíme, v jaké fázi podnikání má a na míru mu navrhujeme řešení. Co jen potřebuje. Když je vše připraveno, projekt má u nás na příležitost oslovit investory.

8
Aktivních projektů
78
Zafinancovaných projektů
2061
Uživatelů
139 264 660
Celkem zafinancováno

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA EMISE FIREMNÍCH DLUHOPISŮ

Napište nám přes nezávazný formulář níže a my se vám do 24 hodin v pracovní dny ozveme. V případě, že byste raději cokoli nejprve probrali, napište nám tu na chatu, zprávu na e-mail [email protected] nebo nám jednoduše rovnou zavolejte na telefonní číslo +420 774 715 938.

Nezávazná poptávka podílu

*
*
*