Provozovatel platformy

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 169 00 Praha 6,
IČO: 06098282
DIČ: CZ 06098282

Telefon: +420 774 715 938
E-mail: info@invester.cz

Přijďte za námi na kávu

Hálkova 1406/2, 120 00 Praha 2

MgA. JAKUB JINDRA

CEO & Co-Founder

Jakub má dlouholeté zkušenosti s tvorbou internetových projektů, designu a vizuální identity u významných obchodních partnerů. Stará se o to, aby nákup investic byl pro vás jednoduchý, srozumitelný a uživatelsky příjemný. Má na starosti koordinaci marketingu a IT oddělení. Jeho hlavní výsadou je pracovitost a kreativita. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je spoluzakladatelem a největším akcionářem.

JAN HENDRYCH

Founder

Jan Hendrych se v oblasti investování pohybuje již 12 let, první investice byla v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí. Má zkušenosti ze stavebního a developerského sektoru. Hlavním zdrojem příjmu jsou výnosy ze soukromých investic. V současné době se zabývá koordinací celého týmu, sestavováním a kontrolou obchodních, finančních a strategických plánů společnosti. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je kromě pozice statutárního ředitele také většinovým vlastníkem.

Pavlína Kavková

Account Manager

Pavlína v Investeru působí jako account managerka, stará se o získávání nových investorů, pečuje a vytváří klientskou podporu pro stávající investory. Pavlína také vyhledává nové obchodní příležitosti.  Mezi její záliby patří jízda na koni, tenis a cestování.

MGR. PETR MYKISEK

Člen investiční komise platformy INVESTER

Pan Mgr. Petr Mikysek se specializuje na advokátní služby v oblasti obchodního a finančního práva. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáním a realizací finančních společností.Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a následně získal praxi v AK JUDr. Kláry Samkové. Od roku 1998 provozuje vlastní advokátní kancelář.

V rámci platformy INVESTER má pan Mgr. Petr Mikysek na starosti poradenství v oblasti finačního práva, legislativních procesů, příprava a realizace zakládání tuzemských, zahraničních společností vč. právního poradenství.

Václav Kubata

Ambassador

Václav Kubata během své profesionální kariéry zastával vysoké manažerské funkce v nadnárodních finančních institucích a elektronických médiích. Podílel se na rozvoji služeb pro malé a střední podniky, věnoval se problematice financování projektů a vyhledávání talentů. Zároveň působil v nadační činnosti i politice. Ve společnosti INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. se věnuje především vyhledáváním vhodných rozvojových a start-up projektů, systému jejich financování a práci v INVESTER Clubu a vzdělávací činnosti především mezi mladými začínajícími podnikateli.

JANA DUNAJOVÁ

Business Development Manager

Jana se v oblasti obchodu a marketingu pohybuje 25 let. Velké zkušenosti a znalosti má i v oblasti bankovních a nebankovních produktů, kde se pohybuje více než 8 let. Mezi její specializaci patří nyní nemovitosti a komodity jako drahé kovy a drahé kameny. Baví ji vymýšlet nové projekty. K tomu se vztahují i různé analýzy trhu, konkurence, marketingové plány a další. Jana má marketingové vzdělání CIMA A.