Provozovatel platformy

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 169 00 Praha 6,
IČO: 06098282

Telefon: +420 774 715 938

Přijďte za námi na kávu

Školská 695/38, Praha 1, PSČ 110 00

Fakturační adresa:

Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 169 00 Praha 6

IČO: 06098282

Číslo účtu: 115 - 4530100277 / 0100

IBAN účtu pro převod EUR: CZ9701000001154585740247
IBAN účtu pro převod USD: CZ1801000001154585670277
BIC / SWIFT kód KOMBCZPPXXX

LUKÁŠ KRUNTORÁD

Managing director

Lukáš nastoupil do INVESTERU na začátku 7/2018 na pozici projektového manažera pro projekty, které jsou k nalezení na platformě INVESTER. Na přelomu 10 a 11 měsíce roku 2018 ukázal své zkušenosti jak v obchodním směru, tak i marketingovém směru a byl jmenován hlavním obchodníkem naší platformy. Na začátku 7/2019 byl povýšen do role CEO platformy INVESTER a dostal na starosti řízení celé platformy.

Velmi často ho můžete potkat na různých startup konferencích, workshopech a meetupech. Mezi jeho zájmy patří golf, djing a wakeboarding.

Pokud se chcete s Lukášem spojit, můžete mu zavolat na tel.: +420 608 822 447 nebo mu napsat e-mail na lukas@invester.cz

MgA. JAKUB JINDRA

CEO & Co-Founder

Jakub má dlouholeté zkušenosti s tvorbou internetových projektů, designu a vizuální identity u významných obchodních partnerů. Stará se o to, aby nákup investic byl pro vás jednoduchý, srozumitelný a uživatelsky příjemný. Má na starosti koordinaci marketingu a IT oddělení. Jeho hlavní výsadou je pracovitost a kreativita. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je spoluzakladatelem a největším akcionářem.

JAN HENDRYCH

Founder

Jan Hendrych se v oblasti investování pohybuje již 12 let, první investice byla v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí. Má zkušenosti ze stavebního a developerského sektoru. Hlavním zdrojem příjmu jsou výnosy ze soukromých investic. V současné době se zabývá koordinací celého týmu, sestavováním a kontrolou obchodních, finančních a strategických plánů společnosti. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je kromě pozice statutárního ředitele také většinovým vlastníkem.

Markéta Apltauerová

Chief Sales Officer

Markéta je spoluzakladatelkou úspěšných obchodních projektů se zkušenostmi ve vedení obchodních skupin. v Investeru vytváří a řídí obchodní skupinu, akvizuje projekty a investory do projektů společnosti. Jejím motem je "s úsměvem jde vše lépe".
Email: marketa@invester.cz

Pavlína Kavková

Account Manager

Pavlína v Investeru působí jako account managerka, stará se o získávání nových investorů, pečuje a vytváří klientskou podporu pro stávající investory. Pavlína také vyhledává nové obchodní příležitosti.  Mezi její záliby patří jízda na koni, tenis a cestování. 
Email: kavkova@invester.cz

Václav Kubata

Ambassador

Václav Kubata během své profesionální kariéry zastával vysoké manažerské funkce v nadnárodních finančních institucích a elektronických médiích. Podílel se na rozvoji služeb pro malé a střední podniky, věnoval se problematice financování projektů a vyhledávání talentů. Zároveň působil v nadační činnosti i politice. Ve společnosti INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. se věnuje především vyhledáváním vhodných rozvojových a start-up projektů, systému jejich financování a práci v INVESTER Clubu a vzdělávací činnosti především mezi mladými začínajícími podnikateli.
Email: kubata@invester.cz

Hedvika Přibová

Back Office Manager

Email: hedvika@invester.cz

JANA BURÝŠKOVÁ

Business Development Manager

Jana se v oblasti obchodu a marketingu pohybuje 25 let. Velké zkušenosti a znalosti má i v oblasti bankovních a nebankovních produktů, kde se pohybuje více než 8 let. Mezi její specializaci patří nyní nemovitosti a komodity jako drahé kovy a drahé kameny. Baví ji vymýšlet nové projekty. K tomu se vztahují i různé analýzy trhu, konkurence, marketingové plány a další. Jana má marketingové vzdělání CIMA A.

Aleš Jandera

Main PHP developer

Aleš se u nás stará o kompletní běh platformy INVESTER.