Provozovatel platformy

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

Kurzova 2222/16, Praha 5, Stodůlky, 155 00,
IČO: 06098282
DIČ: CZ 06098282

Telefon: +420 774 715 938
E-mail: info@invester.cz

Adresa kanceláře

Na Hřebenkách 2288/72, 150 00 Praha 5

MgA. JAKUB JINDRA

CEO & Co-Founder

Jakub má dlouholeté zkušenosti s tvorbou internetových projektů, designu a vizuální identity u významných obchodních partnerů. Stará se o to, aby nákup investic byl pro vás jednoduchý, srozumitelný a uživatelsky příjemný. Má na starosti koordinaci marketingu a IT oddělení. Jeho hlavní výsadou je pracovitost a kreativita. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je spoluzakladatelem a největším akcionářem.

Lukáš Kruntorád

CSO & Affiliate manager & Co-Founder

Lukáš má na starosti řízení obchodu a komunikaci s investory. Dále má na starosti affiliate program pro investory, který kompletně navrh a stará se o jeho rozvoj. Je autorem a spolumajitelem projektu SídloFirmyPraha5.cz, který přes platformu INVESTER.cz úspěšně zafinancoval v roce 2018. Jeho dlouholetým oborem je tvorba webových stránek a online marketing. Mezi jeho koníčky se řadí čtení, fitko a golf.

E-mail: lukas@invester.cz
Mobil: +420 608 822 447

KLÁRA PLUŠČENKOVÁ

Junior Analyst

Klára v Investeru působí na pozici Junior Analyst. Kromě běžné administrativy zahrnující office management se stará také o nábor nových projektů do naší platformy, poskytuje jim servis a vytváří klientskou podporu pro stávající investory.

E-mail: klara@invester.cz

VANESA PLEVKOVÁ

Account manager

Vanesa v Investeru působí jako Office a Account manažerka. Vytváří klientskou podporu pro stávající investory.

E-mail: plevkova@invester.cz
Mobil: +420 774 715 938

MGR. PETR MIKYSEK

Člen investiční komise platformy INVESTER

Pan Mgr. Petr Mikysek se specializuje na advokátní služby v oblasti obchodního a finančního práva. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáním a realizací finančních společností.Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a následně získal praxi v AK JUDr. Kláry Samkové. Od roku 1998 provozuje vlastní advokátní kancelář.

V rámci platformy INVESTER má pan Mgr. Petr Mikysek na starosti poradenství v oblasti finačního práva, legislativních procesů, příprava a realizace zakládání tuzemských, zahraničních společností vč. právního poradenství.