Provozovatel platformy

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 169 00 Praha 6, IČO: 06098282

Telefon: +420 774 715 938

Přijďte za námi na kávu

Školská 695/38, Praha 1, PSČ 110 00

Fakturační adresa:

Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 169 00 Praha 6

IČO: 06098282

Číslo účtu: 115 - 4530100277 / 0100

IBAN účtu pro převod EUR: CZ9701000001154585740247
IBAN účtu pro převod USD: CZ1801000001154585670277
BIC / SWIFT kód KOMBCZPPXXX

JAN HENDRYCH

Finanční ředitel společnosti a statutární ředitel

Jan Hendrych se v oblasti investování pohybuje již 12 let, první investice byla v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí. Má zkušenosti ze stavebního a developerského sektoru. Hlavním zdrojem příjmu jsou výnosy ze soukromých investic. V současné době se zabývá koordinací celého týmu, sestavováním a kontrolou obchodních, finančních a strategických plánů společnosti. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je kromě pozice statutárního ředitele také většinovým vlastníkem.

MgA. JAKUB JINDRA

Kreativní ředitel a spoluzakladatel

Jakub má dlouholeté zkušenosti s tvorbou internetových projektů, designu a vizuální identity u významných obchodních partnerů. Stará se o to, aby nákup investic byl pro vás jednoduchý, srozumitelný a uživatelsky příjemný. Má na starosti koordinaci marketingu a IT oddělení. Jeho hlavní výsadou je pracovitost a kreativita. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je spoluzakladatelem a největším akcionářem.

LUKÁŠ KRUNTORÁD

Senior Account Manager

Lukáš nastoupil do Investeru začátkem června 2018 na pozici projektového manažera pro projekt KryptoBanking.com. Ve velmi krátkém čase ukázal své schopnosti nejen v řízení projektů, ale i online marketingu a obchodu. Lukáš má v aktuální chvíli na starosti nábor a zpracování nových projektů, nábor a komunikaci s novými a stávajícím investory, dále pak řeší online marketingovou komunikaci celé platformy Invester.cz. Velmi často ho můžete potkat na různých startup konferencích, workshopech a meetupech. Mezi jeho zájmy patří golf, djing a wakeboarding.

Pokud se chcete s Lukášem spojit, můžete mu zavolat na tel.: +420 608 822 447 nebo mu napsat e-mail na lukas@invester.cz

MILAN ČMELÍK

Obchodní ředitel

Milan se více jak desátým rokem věnuje obchodu. Pracoval převážně jako vedoucí obchodníků v předních českých médiích a obchodní ředitel v reklamních agenturách. Má zkušenosti s vedením velkých kampaní pro přední české společnosti, řešením složitých obchodních případů a také z veřejné správy. V naší společnosti má na starosti vedení našich nových projektů, komunikaci s partnery a zákazníky a vedení obchodního týmu.

Pavlína Kavková

Junior Account Manager

Pavlína v Investeru působí jako account  managerka, stará se o získávání nových investorů, pečuje a vytváří klientskou podporu pro stávající investory. Pavlína také vyhledává nové obchodní příležitosti.  Mezi její záliby patří jízda na koni, tenis a cestování. 
Email: kavkova@invester.cz

JANA BURÝŠKOVÁ

Business Development Manager

Jana se v oblasti obchodu a marketingu pohybuje 25 let. Velké zkušenosti a znalosti má i v oblasti bankovních a nebankovních produktů, kde se pohybuje více než 8 let. Mezi její specializaci patří nyní nemovitosti a komodity jako drahé kovy a drahé kameny. Baví ji vymýšlet nové projekty. K tomu se vztahují i různé analýzy trhu, konkurence, marketingové plány a další. Jana má marketingové vzdělání CIMA A.

ONDŘEJ REHÁK

Senior PHP developer

Ondřej s námi začal spolupracovat na začátku roku 2019. Má nastarosti běh a rozvoj naší platformy.

ANTON WIESER

Business Development Manager

Anton pochází z podnikatelské rodiny s více než stoletou historií (Nákupní centrum Wieser) a pojmy jako jistota, spolehlivost a dlouhodobý pasivní příjem jsou pro něj velmi důležité.

Má osobní kontakty na vedení řady společností a je naším business partnerem. Spolupracuje s naší platformou v souvislosti s vývojem na trhu Blockchain technologií.