PŘIDEJTE SE K NAŠÍ
KOMUNITĚ INVESTORŮ

Vytvoření nového účtu zabere jen pár minut. Neúčtujeme žádné poplatky.


Jedinečná investiční online platforma

  • Věří nám již přes 1.200 investorů, kteří s námi zafinancovali projekty za více jak 95 milionů korun.
  • Průměrný výnos projektů za poslední 3 roky činí 8,86 % p.a. Některé projekty zhodnotí investorům vklady o desítky procent. Investovat můžete již od 1.000 Kč.
  • Zakládáme si na důvěře a férovém jednání. Proto jsou historické výsledky všech našich zafinancovaných projektů veřejně dostupné.
  • Investujte do zajímavých projektů týkajících se kryptoměn, nemovitostí, startupů či dluhopisů.

Projekty, které jinde nenajdete

Máme za sebou desítky úspěšně zafinancovaných projektů.
Jedná se o investice do firem, těžby kryptoměn, výstavby nemovitostí, ale i dluhopisů.

Projekt Beer-bike

Viděli jste po Praze či jiném městě jezdit vozítka Beer-bike? Ano, tento projekt se zafinancoval na INVESTERu. Průměrně investorům zhodnotil vklady o 14,6 % p.a.

Těžba kryptoměn

Těžba kryptoměn, to není žádný med. Kromě nutných znalostí krypto světa se neobejdete bez vhodné techniky, hostingových prostor a samozřejmě co nejlevnější energie. Našim investorům umožňujeme investovat do těžby doslova na pár kliků. Letošní projekty míří ke zhodnocení 50% p.a.

Dluhopisy INVESTER

INVESTER vydal i své vlastní dluhopisy. INVESTER má podíly nebo vlastní více než 16 společností a stále expanduje. Naše dluhopisy nám umožní do budoucna udržet vysoké tempo růstu a financovat nové výzvy v rámci neveřejných projektů. Investorům jsme tak mohli během let zhodnotit vklady až o 9,8 % p.a.

Proč je INVESTER ta nejlepší volba?

Abychom dokázali, že INVESTER opravdu stojí za to. Udělali jsme si menší průzkum a srovnali jsme INVESTER s ostatními online investičními platformami. Do srovnání jsme zařadili Zonky Rentiér, Investown, Bondster, Dluhopisomat a také na Fingood. Brali jsme v potaz průměrné zhodnocení na daných platformách dle dostupných statistik. Zhodnocení jsme porovnali s výnosem INVESTERu za minulé 3 roky. INVESTER zhodnotil vklady investorů o úctyhodných 8,86 % p.a.

Nezůstali jsme však jen u online investičních platforem. Vybrali jsme některé tradiční způsoby investic, které jsou v České republice velmi oblíbené. INVESTER se tak postavil proti Pražské burze, Dluhopisu Republiky (emise 1.2.2019), oblíbenému nemovitostnímu fondu DRFG a podílovému fondu Amundi CR All Star Selection A, který nabízí například Komerční banka. Porovnali jsme období výnosu v letech 2018-2020. INVESTER se velmi úctihodně vyrovná i mnohem silnější konkurenci.

Zaregistujte se zdarma