Hodnota projektu: 3.500.000 Kč
Volný podíl: 15 %
Cílová částka: 3.000.000 Kč
Naše hodnocení projektu: C Vyšší riziko ?
Zajištění projektu: Ne ?
Stav projektu: Aktivní
Plánovaný zisk projektu: 8.000.000 Kč ?
15%

Předobjednáno 454.000 Kč z cílové částky 3.000.000 Kč

Chci nepřímý podíl Chci přímý podíl

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

Tento projekt se týká založení společnosti Crypto Infinity pro vývoj, správu a výrobu vlastního zařízení "MINER" pro těžbu kryptoměny (Ethereum, Monero, Bitcoin,Zcash atd).

Společnost Crypto Infinity nabídne svým klientům zařízení pro pohodlnou těžbu kryptoměny z pohodlí domova. Zařízení MINER bude pracovat 24 hodin denně bez jakékoliv asistence, jediné co potřebuje ke svému provozu je internet a elektrický proud. Stroj je speciálně upravený a přispůsobený na těžbu v domácím prostředí. Zařízení je možno sestavit v konfiguraci na přání klienta, dle finančních požadavků pro co nejrychlejší návratnost a ziskovost. Jednoduše, zařízení optimalizované a sestavěné s co nejvyšším možným výkonem a co nejnižší spotřebou elektrické energie. Na porovnání cizích zařízení na těžbu, byly naměřené u našeho MINERU až o 70% nižší hodnoty ve spotřebě elektrické energie. Naším cílem je, aby každá domácnost měla svůj vlastní MINER, jediný spotřebič, který vydělává peníze. MINER funguje zcela automaticky a vytěžené peníze posílá na nastavenou kryptopeněženku. Souběžně s MINERy bychom chtěli nabídnout i internetové rozhraní pro těžbu kryptoměn a umožnit uživatelům si pronajmout výkon MINERu u naší společnosti a pohodlně sledovat vývoj těžby, bez nutnosti si fyzicky zakoupit přístroj. 

Naším dlouhodobým cílem je vytvoření silné a prosperující společnosti v oblasti kryptoměn a obchodování. V rámci toho bychom také chtěli otevřít konzultační centra ve větších lokalitách (Praha, Liberec, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice, Drážďany, Víděň) a to rozmezí 2-3 roky v závislosti na úspěšnosti projektu.

 

ZAJIŠTĚNÍ ODBYTU

V současnosti registrujeme velkou poptávku po jednoduchém zařízení, které by umožnilo těžbu kryptoměny. Nabízíme sestavení zařízení a jeho prodej, zařizujeme záruku a správu a údržbu zařízení. Záruka je 2 roky na poskytovaný přístroj. Uživatel bude těžební servery přímo vlastnit (nejedná se o pronájem zařízení).

  

SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY PROJEKTU

Silné stránky:

- Rostoucí cena kryptoměn na trhu.

- Dlouhodobé obchodování na vybraných kryptoměnách, které rostou nebo mají potenciál do dalších minimálně 3 let. 

 

Slabé stránky:

- Velká dostupnost zařízení pro vlastní těžbu kryptoměny (většinou amaterské).

 

ROZDĚLENÍ PROSTŘEDKŮ

Rozdělení prostředku pro vývoj projektu je následující:

75% nákup hardware, náklady spojené se stavbou

15% naklady na elektřinu 

10% údržba, revize a kontroly, monitoring

 

POTŘEBNÍ ZAMĚSTNANCI

3 IT technici pro výrobu a správu zařízení - rozšíření pro větší poptávku

2 Obchodní tradeři pro kryptoměny a burzu

5 Obchodních manažerů

1-2 programátoři na správu webového portálu (externě)

 

ROZPOČET PROJEKTU

Celkový náklad projektu: 3.000.000 CZK

Náklady: 2.000.000 CZK 

1. Nákup komponentů, nářadí, konstrukcí

2. Skladový materiál – regály, krabice, kabeláž

3. Připojení k internetu, režijní náklady

4. Reklamní akce, marketing

 

Režie společnosti: 400.000 CZK

1. Náklady na energie a výrobu strojů

2. Zaplacení účtů na kryptoměnových burzách

3. Náklady spojené s pořádáním seminářů a prezentací

4. Rezerva

 

Zaměstanci náklady: 600.000 CZK

1. Odměny za výrobu Minerů 

2. Výplaty zaměstnanců

 

ZISK Z PRODEJE

Naším cílem je dosáhnout:

1. Z obratu čistého prodeje Minerů - 2 mil Kč

2. Provizích a nákupů investičních portfolií - 5 mil Kč

3. Pronájem výkonu zařízení - 1 mil Kč 

 

PLÁN PRODEJE V PRVNÍM ROCE 

Po sestavení zařízení MINER plánujeme pořádat semináře a webináře abychom pomohli prodejům, a také získání nových klientů. Po zprovoznění webového portálu chceme sestavit investiční plán pro nákup portfolií a poté uskutečnit okamžitý prodej/nákup portfolií. Výhledově pak otevření kanceláře a skladu a realizace nabídky pro klienty v podobě pronájmu výkonu pro těžbu kryptoměny.

 

MLM SYSTÉM

Připravujeme vytvoření investičních portfolií s MLM systémem odměňování pro aktivní klienty. Těm chceme nabídnout finanční nezávislost. Náplňí tohoto systému budou investiční portfolia závisící na obchodování na kryptoměnové burze a těžbě kryptoměn. Nabízíme také svým klientům úložiště a pronájem výkonu společnosti, což znamená, že klient vloží kapitál na naše minery a společnost se stará o chod a těžbu za poplatek. 

 

KDO NESE ODPOVĚDNOST ZA ÚSPĚCH PROJEKTU? 

Odpovědnost za úspěšnost projektu nese realizátor projektu pan Jiří Černý. Podíl vlastních zdrojů na financování je 500.000 Kč, které již byly do projektu investovány.

 

VZNIK PRÁVNICKÉ OSOBY

Po úspěšném zafinancování projektu, bude založena nová společnost, ve které můžeme nabídnout uživatelům i účast formou jednatele či společníka. V nově vzniklé společnosti bude vlastnit minoritní obchodní podíl společnost INVESTER, která tak bude dohlížet na efektivní hospodaření s financemi. Vznik této společnosti předpokládáme zhruba do 1 měsíce od úspěšného zafinancování této podnikatelské příležitosti. První zisky společnosti předpokládáme zhruba po prvních 6ti měsících od uzavření projektu.

 

 

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

logo invester

Chci podpořit projekt

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněl jste heslo?