CÍLOVÁ ČÁSTKA: 3.900.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 100 % ?
Cena za 1% podílu: 39.000 Kč
PLÁNOVANÝ VÝNOS PROJEKTU: 8.9% p.a.
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A+ Velmi nízké riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
Výplata výnosu: Denní ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ TUTO INVESTICI?

U tohoto projektu se jedná se o investici do výstavby nemovitosti, která bude následně určena k prodeji. Konkrétně jde o financování jednogeneračního rodinného domu – bude patrový, zděný, nepodsklepený, s dispozicí 4kk a půdorysem 10 m × 10 m, se sedlovou střechou. Náklady na stavbu vč. přípojek jsou 3.900.000 Kč.

Tento dům bude stát na našem pozemku (zafinancován v říjnu 2020). Nejedná se ovšem o první takovou výstavbu, na tomto místě jsme totiž stejné 2 domy již úspěšně zafinancovali. I tento RD bude stát v krásné a klidné lokalitě v obci Skalice. Na hranici pozemku jsou již potřebné sítě, tedy elektřina a voda.

Pozemek se nachází v nádherném prostředí Lužických hor cca 3 minuty autem od světoznámého sklářského města Nový Bor a kolem 10 minut od České Lípy (mezi městy je zavedena autobusová a vlaková doprava). Lokalita je perfektní k trvalému bydlení pro rodiny s dětmi – v okolí škola, školka, pošta a restaurace, nabízí se i možnost letních a zimních sportů nebo turistiky. Navíc je nedaleko množství památek, lesy a skály či přírodní koupaliště.

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

 • Pravidelný výnos po 3 roky – denně vám budeme přičítat deklarované zhodnocení na INVESTER účet
 • Riziko je zcela minimální – projekt je ohodnocen ratingem A+ (je totiž jištěn stavbou nemovitosti)
 • Stavba je v naší režii – s takovými projekty již máme zkušenost a víme, co obnáší, aby byly úspěšné
 • Výstavba již probíhá – od října 2021 probíhají stavební práce z předchozích zafinancovaných etap tohoto projektu
 • Stavba v lukrativní lokalitě – po dostavbě nebude prodej RD koncovému zákazníkovi žádný problém 
 • Možnost obdobných investic – ve Skalici budete moci investovat i do dalších RD (v plánu až 2 další domy)

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Nabízíme vám možnost investice do nepřímého podílu v RD ve Skalici, a to na dobu 3 let s výnosem 8,9 % ročně. Výnosy vám budeme načítat denně přímo do vašeho uživatelského účtu. A to hned po zafinancování projektu a jeho spuštění. Po uplynutí 3 let od vás podíl odkoupíme. 

Riziko je ohodnoceno ratingem A+, tedy jako velmi nízké. Ten přidělujeme projektům, kdy je 100 % kapitálu použito pro nákup fyzického majetku.

 

STAV PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST

 • V průběhu roku 2021 se dokončila CHKO Litoměřice a na MÚ parcelace našeho pozemku o rozloze 3 132 m2, spolu s architektonickou studií a projektem na vybudování přípojek
 • V průběhu září započaly stavební práce na jednotlivých parcelách, na oplocení a došlo ke zpevnění ostatních ploch
 • Od října 2021 probíhá výstavba nízkoenergetických jednopatrových RD
 • Během roku 2022 předpokládáme dokončení výstavby vč. kolaudace a následný prodej nebo pronájem nemovitostí
 • Dále v budoucnu počítáme, že bude možné přikoupit další část přilehlého pozemku a realizovat stavbu dalších 2 RD (odhadovaná celková výše investice ve všech etapách 20.000.000 Kč)

Pro projekt jsme schopni připravit i individuální nabídku pro vstup investora přímým podílem pro částky v jednotkách milionů korun výše – v případě zájmu nás pro bližší informace prosím kontaktujte.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD

 

Investor koupí nepřímý obchodní podíl a získává pravidelný výnos 8,9 % p.a. z investované částky v rámci svého INVESTER účtu. Po uplynutí 3 let INVESTER odkoupí podíl od investora, a ten tak získá zpět finanční částku, kterou do projektu vložil. Tímto si zároveň vyhrazujeme právo na vykoupení nepřímého podílu od jeho vlastníka i před datem splatnosti 3 let.

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno