Jak to funguje?

Jednoduše. Lidé prostřednictvím našeho portálu investují do podnikatelských příležitostí jako jsou nemovitosti, start-upy, firmy, nebo zlato. Díky tomu může každý získat výnos z úspěšné podnikatelské příležitosti.

 

Zaregistrovat se

 

1)

Vyberte si a zafinacujte podnikatelskou příležitost 

Investujte libovolnou částku od 1.000 Kč a počkejte zda se projekt naplní i ostatními investory.

Finance, které od Vás přijmeme pro konkrétní podnikatelskou příležitost, jsou zajištěny naší společností INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. a její mateřskou společností INVESTER GROUP SOCIETY a.s. 

Pokud se nestihne vybrat dostatek financí, vracíme zpět celou investovanou částku a to do 3 dnů.

 

 
 
 

2)

Hurá! Úspěšně zafinancováno!

Zakupujeme nemovitost nebo poskytujeme zápůjčku podnikatelské příležitosti. Jsou vyřízeny veškeré formality. Investor vidí aktuální stav investice ve svém účtu a pravidelně mu přičítáme stanovený výnos.

 
 

3)

Začínáme generovat výnosy

Pronájmem nemovitosti nebo poskytnutím zápůjčky generujeme výnosy ve výši 3 - 20% ročně.

 

 
 
 

4)

Vyplácíme výnosy

Ve svém účtu vidíte přehledné statistiky a automaticky připisujeme výnosy k jednotlivým investicím. Kdykoliv můžete zažádat o výplatu výnosů a my je odešleme do 3 pracovních dnů na váš bankovní účet.

Po skončení životnosti investice dostáváte zpět celou původní investovanou částku. Stejně tak, pokud zažádáte o zrušení z vaší strany. 

 

 

Modelový příklad

Martin investoval 200.000 Kč do podnikatelské příležitosti „Dovoz zboží z Bali“ s výnosem 8,74%. Podnikatelská příležitost se naplnila ostatními investory a vybrala se cílová částka. Martin dostává každý rok výnos 8,74% z investované částky, tedy 17.480 Kč. Životnost podnikatelské příležitosti je 5 let, takže Martin celkem dostane 87.400 Kč během pěti let. Po uplynutí životnosti projektu dostává Martin zpět celou investovanou částku 200.000 Kč. Po pěti letech má Martin 287.400 Kč. O ukončení investice může Martin kdykoliv požádat, nebo je provedeno automaticky, pokud uplyne životnost. Při jednostranném ukončení z Martinovy strany jsou vyplaceny pouze doposud připsané výnosy. 

 

Zaujali jsme Vás?

Zkuste to s námi. Registrace trvá jen 3 minuty!

Zaregistrovat se

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněl jste heslo?