CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.000.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 20 % ?
Cena za 1% podílu: 100.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
Výplata výnosu: Jednou ročně ?
33%

Předobjednáno 669.467 Kč z cílové částky 2.000.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

O PROJEKTU

Projekt KryptoBanking.com začal být vyvíjen začátkem roku 2017 až do nynějšího roku 2019 jako reakce na aktuální dění ve světě kryptoměn. Projekt byl koncipován jako ekvivalent bankovního domu, které známe z běžného života. KryptoBanking.com je tedy bankovní dům, které je zaměřen na poskytování bankovních služeb v krypto světě. V našem projektu můžete mít kromě běžného účtu ve fiat měnách také účty ve vybraných kryptoměnách, které budou doplňovány dle potřeb trhu. Můžete zde provádět běžné převody mezi účty v rámci bankovního domu, žádat o půjčky, hypotéky, leasingy, mít zde spoření či provádět investice. Služby projektu KryptoBanking.com nejsou nijak limitovány a o jejich výhodách a využití se dočtete níže. 

POSKYTOVANÉ SLUŽBY A PRODUKTY

 • Vlastní krypto peněženka
 • Směnárna
  • Možnost směnit FIAT a kryptoměnu mezi sebou, podporované fiat a kryptoměny budou upřesněny během dokončování vývoje samotného portálu. V první fázi spuštění projektu se počítá s Českou korunou, Americkým dolarem a Eurem. Mezi podporované kryptoměny bude patřit Bitcoin, Ripple, Monero nebo Stellar. Měny, které KryptoBanking.com bude podporovat se budou určovat podle aktuálního umístění na trhu dle portálu https://coinmarketcap.com/
 • Krypto půjčky
  • Mikro půjčky do 20 tisíc
  • Spotřebitelské úvěry do 100 tisíc
  • Půjčky pro podnikatele do 500 tisíc
 • Krypto hypotéky
  • Hypotéky do 10 milionů
  • Operativní pronájem nemovitostí s předkupním právem
 • Krypto spoření
 • Krypto investice
  • Obchodování pomocí kryptoměny na světových burzách
 • Platební brána
  • Platební brána pro e-shopy, ale i kamenné prodejny

PODPOROVANÉ KRYPTOMĚNY

Platné k 9.1.2019

CO JE TO KRYPTOMĚNA? 

Kryptoměna je typ digitální měny či elektronických peněz. Z hlediska zákona a daní v ČR se však nejedná o měnu, ale o věc. Tyto peníze jsou tvořeny elektronicky. Kryptoměna se opírá o asymetrickou kryptografii, tj. šifrování, pro řetězení digitálních podpisů jednotlivých převodů, peer-to-peer sítě a decentralizaci. Jejím nejstarším a zároveň nejznámějším a nejrozšířenějším zástupcem je Bitcoin.

Zdroj: Wikipedia

PROČ KOUPIT PODÍL?

Říkáte si, proč když v aktuální chvíli kryptoměny stagnují a nebo jejich hodnota klesá investovat do projektu KryptoBanking.com? Odpověď je jednoduchá. Projekt KryptoBanking.com není postaven na jedné kryptoměně, ale na všech kryptoměnách světa. Je velmi snadné přidat, a nebo odebrat jakoukoliv měnu a okamžite s ní v rámci platformy pracovat. Naše přesvědčení o existenci a fungování projektu potvrzuje také zpráva z portálu Novinky.cz, kde se píše o investici miliardáře Jeffrey Bernse, který chce vybudovat městečko, kde lze platit pouze v kryptoměně. 

AKTUÁLNÍ STAV

Projekt KryptoBanking.com je v aktuální chvíli spuštěn v pilotním režimu se zaměřením na nákup a prodej kryptoměn. Jeho funkční webová verze běží na adrese https://kryptobanking.com/ kde si můžete vyzkoušet aktuální funkce platformy. Tato první verze neobsahuje výše uvedené služby a slouží pouze k již zmíněnému nákupu a prodeji kryptoměn. Tato demo verze byla připravena v roce 2019.

Druhá fáze projektu je již složitější, a proto se pro druhou fázi vytvářela podrobná uživatelská a technická specifikace projektu, kterou můžeme po podepsání NDA potenciální investor dostat k nahlédnutí. Součástí uživatelské a technické specifikace projektu je také prototyp druhé fáze projektu. 

Pro spuštění do vývoje v aktuální chvíli chybí už jen dostatek finančních prostředků. Podílejte se na moderním způsobu placení i vy a kupte si podíl v projektu KryptoBanking.com ještě dnes. 

PŘEDPOKLÁDANÝ DALŠÍ VÝVOJ PROJEKTU

V případě, že se do projektu vybere další 1.000.000 Kč začneme s vývojem druhé fáze projektu, která obsahuje všechny výše zmíněné služby. Následující harmonogram ukazuje předpokládaný vývoj samotného projektu a předpokládaného dokončení projektu.

Vývoj projektu v praxi:

 • 1-3 měsíc vývoje: grafika, HTML šablona včetně mobilní verze, spuštění uživatelské registrace, generování peněženek, převody a směnárna pro registrované uživatele, sekce pro registraci obchodníků, implementace platebních procesů a testování
 • 3-4 měsíc vývoje: spuštění anonymní směnárny, spuštění zjednodušené verze plateb pro obchodníky
 • Další služby: Vytvoření jednoduchého procesu pro přijímání poptávek na Půjčky, Hypotéky, Spoření a Investice, včetně správy v administraci
 • 4-6 měsíc vývoje: spuštění poloautomatického procesu pro Půjčky a Hypotéky. 
 • 6-7 měsíc vývoje: testování celého projektu, bezpečnostní testy (stres testy).
 • 8-10 měsíc vývoje: vytvoření automatizovaného systému pro Půjčky, Hypotéky, Spoření a Investice. Systém je automatizovaný jen do míry, kdy nejsou realizovány převody financí. Pro práci s financemi bude vždy potřeba kontrola člověkem.

Celkový odhadovaný čas na vývoj celého projektu: Optimisticky: 6-7 měsíců; Reálný: 10-12 měsíců včetně testování.

CÍLE PROJEKTU

Cílem projektu Kryptobanking.com je vytvoření pevné pozice na českém, ale i zahraničním online trhu v segmentu technologie Blockchain a plně rozvinout potenciál této technologie, například v podobě přístupu všech investorů a klientů k online aktuálním informacím o majetkovém stavu kryptobanky.

Další významný milník pro náš projekt, bude informovat a vzdělávat společnost, která zatím do světa kryptoměn nepronikla a poukázat na veškeré výhody této poměrně nové technologie. V první fázi projektu začneme kumulovat základnu klientů prostřednictvím pokročilých služeb, které sice nejsou unikátní, ale poskytnou základní servis pro naše klienty a budou dostupné pro každého.

RIZIKA PROJEKTU

Riziko vidíme hlavně v rychlosti s jakou dokážeme získat pevné místo v rámci segmentu kryptoměn. Kryptoměny a blockchain se vyvíjejí velmi rychle. Je tedy nezbytné získat co největší důvěru klientů například již zmíněnou škálou služeb, rychlostí transakcí atd. Další riziko vidíme v případě dramatického propadu ceny kryptoměn například z důvodu zákazů v různých částech naší planety, ale to hlavně z důvodu náhlého poklesu uživatelů. Protože naše úloha nespočívá v těžbě můžeme relativně rychle reagovat na případné legislativní nebo procesní změny. V nejhorším případě přesuneme naši pozornost do segmentu Blockchain technologie, tzn. Vytváření vlastních systémů například na registraci majetku, smluv, lékařských záznamů a dalších business příležitostí.

MODELOVÝ PŘÍKLAD

Uživatel, který zakoupí nepřímý obchodní podíl ve výši 1% za cenu 100.000,- Kč získává pravidelnou výplatu výnosu a to vždy jednou ročně ve výši 1% z celkového zisku kryptobanky. Na konci roku 2020 předpokládáme celkový zisk ve výši 3.013.726,- Kč. Pro uživatele se tak jedná o výnos 30.137,-Kč. Uživatel má nárok na výplatu výnosu po celou dobu existence projektu nebo po dobu vlastnictví obchodního podílu.