CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.000.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 20 % ?
Cena za 1% podílu: 100.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
Výplata výnosu: Jednou ročně ?
34%

Předobjednáno 684.467 Kč z cílové částky 2.000.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

O PROJEKTU

Projekt KryptoBanking.com začal být vyvíjen začátkem roku 2017 jako reakce na aktuální dění ve světě kryptoměn. Projekt byl koncipován jako ekvivalent bankovního domu, které známe z běžného života. KryptoBanking.com je tedy bankovní dům, které je zaměřen na poskytování bankovních služeb v krypto světě. V našem projektu můžete mít kromě běžného účtu ve fiat měnách také účty ve vybraných kryptoměnách, které budou doplňovány dle potřeb trhu. Můžete zde provádět běžné převody mezi účty v rámci bankovního domu, žádat o půjčky, hypotéky, leasingy, mít zde spoření či provádět investice. Služby projektu KryptoBanking.com nejsou nijak limitovány a o jejich výhodách a využití se dočtete níže. 

POSKYTOVANÉ SLUŽBY A PRODUKTY

 • Vlastní krypto peněženka
 • Směnárna
  • Možnost směnit FIAT a kryptoměnu mezi sebou, podporované fiat a kryptoměny budou upřesněny během dokončování vývoje samotného portálu. V první fázi spuštění projektu se počítá s Českou korunou, Americkým dolarem a Eurem. Mezi podporované kryptoměny bude patřit Bitcoin, Ripple, Monero nebo Stellar. Měny, které KryptoBanking.com bude podporovat se budou určovat podle aktuálního umístění na trhu dle portálu https://coinmarketcap.com/
 • Krypto půjčky
  • Mikro půjčky do 20 tisíc
  • Spotřebitelské úvěry do 100 tisíc
  • Půjčky pro podnikatele do 500 tisíc
 • Krypto hypotéky
  • Hypotéky do 10 milionů
  • Operativní pronájem nemovitostí s předkupním právem
 • Krypto spoření
 • Krypto investice
  • Obchodování pomocí kryptoměny na světových burzách
 • Platební brána
  • Platební brána pro e-shopy, ale i kamenné prodejny

PODPOROVANÉ KRYPTOMĚNY

Platné k 9.1.2019

CO JE TO KRYPTOMĚNA? 

Kryptoměna je typ digitální měny či elektronických peněz. Z hlediska zákona a daní v ČR se však nejedná o měnu, ale o věc. Tyto peníze jsou tvořeny elektronicky. Kryptoměna se opírá o asymetrickou kryptografii, tj. šifrování, pro řetězení digitálních podpisů jednotlivých převodů, peer-to-peer sítě a decentralizaci. Jejím nejstarším a zároveň nejznámějším a nejrozšířenějším zástupcem je Bitcoin.

Zdroj: Wikipedia

PROČ KOUPIT PODÍL?

Říkáte si, proč když v aktuální chvíli kryptoměny stagnují a nebo jejich hodnota klesá investovat do projektu KryptoBanking.com? Odpověď je jednoduchá. Projekt KryptoBanking.com není postaven na jedné kryptoměně, ale na všech kryptoměnách světa. Je velmi snadné přidat, a nebo odebrat jakoukoliv měnu a okamžite s ní v rámci platformy pracovat. Naše přesvědčení o existenci a fungování projektu potvrzuje také zpráva z portálu Novinky.cz, kde se píše o investici miliardáře Jeffrey Bernse, který chce vybudovat městečko, kde lze platit pouze v kryptoměně. 

AKTUÁLNÍ STAV

Projekt KryptoBanking.com je v aktuální chvíli spuštěn v pilotním režimu se zaměřením na nákup a prodej kryptoměn. Jeho funkční webová verze běží na adrese https://kryptobanking.com/ kde si můžete vyzkoušet aktuální funkce platformy. Tato první verze neobsahuje výše uvedené služby a slouží pouze k již zmíněnému nákupu a prodeji kryptoměn. 

Druhá fáze projektu je již složitější, a proto se pro druhou fázi vytvářela podrobná uživatelská a technická specifikace projektu, kterou můžeme po podepsání NDA potenciální investor dostat k nahlédnutí. Součástí uživatelské a technické specifikace projektu je také prototyp druhé fáze projektu. 

Pro spuštění do vývoje v aktuální chvíli chybí už jen dostatek finančních prostředků. Podílejte se na moderním způsobu placení i vy a kupte si podíl v projektu KryptoBanking.com ještě dnes. 

PŘEDPOKLÁDANÝ DALŠÍ VÝVOJ PROJEKTU

V případě, že se do projektu vybere další 1.000.000 Kč začneme s vývojem druhé fáze projektu, která obsahuje všechny výše zmíněné služby. Následující harmonogram ukazuje předpokládaný vývoj samotného projektu a předpokládaného dokončení projektu.

Vývoj projektu v praxi:

 • 1-3 měsíc vývoje: grafika, HTML šablona včetně mobilní verze, spuštění uživatelské registrace, generování peněženek, převody a směnárna pro registrované uživatele, sekce pro registraci obchodníků, implementace platebních procesů a testování
 • 3-4 měsíc vývoje: spuštění anonymní směnárny, spuštění zjednodušené verze plateb pro obchodníky
 • Další služby: Vytvoření jednoduchého procesu pro přijímání poptávek na Půjčky, Hypotéky, Spoření a Investice, včetně správy v administraci
 • 4-6 měsíc vývoje: spuštění poloautomatického procesu pro Půjčky a Hypotéky. 
 • 6-7 měsíc vývoje: testování celého projektu, bezpečnostní testy (stres testy).
 • 8-10 měsíc vývoje: vytvoření automatizovaného systému pro Půjčky, Hypotéky, Spoření a Investice. Systém je automatizovaný jen do míry, kdy nejsou realizovány převody financí. Pro práci s financemi bude vždy potřeba kontrola člověkem.

Celkový odhadovaný čas na vývoj celého projektu: Optimisticky: 6-7 měsíců; Reálný: 10-12 měsíců včetně testování.

CÍLE PROJEKTU

Cílem projektu Kryptobanking.com je vytvoření pevné pozice na českém, ale i zahraničním online trhu v segmentu technologie Blockchain a plně rozvinout potenciál této technologie, například v podobě přístupu všech investorů a klientů k online aktuálním informacím o majetkovém stavu kryptobanky.

Další významný milník pro náš projekt, bude informovat a vzdělávat společnost, která zatím do světa kryptoměn nepronikla a poukázat na veškeré výhody této poměrně nové technologie. V první fázi projektu začneme kumulovat základnu klientů prostřednictvím pokročilých služeb, které sice nejsou unikátní, ale poskytnou základní servis pro naše klienty a budou dostupné pro každého.

RIZIKA PROJEKTU

Riziko vidíme hlavně v rychlosti s jakou dokážeme získat pevné místo v rámci segmentu kryptoměn. Kryptoměny a blockchain se vyvíjejí velmi rychle. Je tedy nezbytné získat co největší důvěru klientů například již zmíněnou škálou služeb, rychlostí transakcí atd. Další riziko vidíme v případě dramatického propadu ceny kryptoměn například z důvodu zákazů v různých částech naší planety, ale to hlavně z důvodu náhlého poklesu uživatelů. Protože naše úloha nespočívá v těžbě můžeme relativně rychle reagovat na případné legislativní nebo procesní změny. V nejhorším případě přesuneme naši pozornost do segmentu Blockchain technologie, tzn. Vytváření vlastních systémů například na registraci majetku, smluv, lékařských záznamů a dalších business příležitostí.

MODELOVÝ PŘÍKLAD

Uživatel, který zakoupí nepřímý obchodní podíl ve výši 1% za cenu 100.000,- Kč získává pravidelnou výplatu výnosu a to vždy jednou ročně ve výši 1% z celkového zisku kryptobanky. Na konci roku 2020 předpokládáme celkový zisk ve výši 3.013.726,- Kč. Pro uživatele se tak jedná o výnos 30.137,-Kč. Uživatel má nárok na výplatu výnosu po celou dobu existence projektu nebo po dobu vlastnictví obchodního podílu.