CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.430.000 Kč
PLÁNOVANÝ VÝNOS PROJEKTU: 7% p.a.
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A+ Velmi nízké riziko ?
34%

Předobjednáno 838.100 Kč z cílové částky 2.430.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

V rámci tohoto projektu společnost INVESTER postaví jednogenerační rodinný dům, a to na pozemku o rozloze 563m2, který je již ve vlastnictví společnosti INVESTER GROUP BUILDING a.s. v obci Horoměřice v těsné blízkosti Prahy. Jedná se o pozemek, který byl zafinancován koncem roku 2018 na naší platformě. Pozemek je vzdálen cca 6,7km vzdušnou čarou od letiště Praha a 1,2km od městské části Praha Suchdol.

NABÍZÍME 

Možnost nákupu nepřímého obchodního podílu na dobu 3 let s ročním výnosem 7% p.a. Po uplynutí 3 let může vlastník tohoto nepřímého podílu prodat zpět obchodní podíl platformě invester nebo získat podíl z budoucího prodeje nemovitosti. 

REALIZACE PROJEKTU

V současné době je již hotová architektonická studie a projektová dokumentace pro stavební řízení. 

  • V průběhu prvních dvou měsíců po zafinancování budou realizovány na pozemku zemní práce, realizace vrtané studny a odpadní jímky. Dále se bude realizovat nové oplocení a dojde ke zpevnění ostatních ploch.
  • V průběhu třetího měsíce po zafinancování zahájíme výstavbu nízkoenergetického patrového rodinného domu za účelem budoucího pronájmu nebo prodeje. 
  • V průběhu roku 2020 předpokládáme dokončení výstavby vč. kolaudace a následný pronájem nebo prodej nemovitosti.

POZEMEK

Pozemek se nachází v těsné blízkosti městské části Praha - Suchdol a zhruba 9 km od centra Prahy. Na pozemku se nachází nově realizovaná přípojka el. energie. Ostatní sítě jako vodovodní řad, kanalizace a plyn se nacházejí v těsné blízkosti pozemku, pro náš podnikatelský záměr s nimi prozatím nepočítáme. Pozemek je dobře přístupný autem. Na pozemku bude realizováno kryté parkovací stání pro osobní automobil. Nevýhodou pozemku je, že je vhodný v současné době pouze pro stavbu s číslem evidenčním, což však nebrání stavbě výše uvedeného objektu a jeho následnému prodeji či pronájmu. Pro případný pronájem (krátkodobý i dlouhodobý) je velkou výhodou snadná dostupnost Prahy a blízkého letiště.

INVESTOR

MONETIZACE

Uživatelé, kteří zakoupí nepřímý obchodní podíl, mají možnost jednou za rok získat výnos 7% p.a. z vložené částky v rámci svého uživatelského účtu. Po uplynutí 3 let může uživatel nepřímý podíl prodat zpět portálu invester.cz a získat tak finanční částku, kterou do projektu vložil. V případě prodeje této nemovitosti (včetně pozemku) za částku vyšší než maximální odhadovanou cenu 5.000.000 Kč, rozdělíme uživatelům bonus 10% z částky převyšující odhadovanou cenu. Rozdělení proběhne dle velikosti vlastněného obchodního podílu. Portál invester.cz si tímto vyhrazuje právo na vykoupení nepřímého obchodního podílu kdykoliv od vlastníka před datem životnosti projektu za cenu 26.000 Kč za 1% podílu. Vykoupením podílu nezaniká nárok investora na výnosy získané v průběhu vlastnictví podílu. 

ZAJIŠTĚNÍ INVESTICE

Finanční prostředky budou využity pouze za účelem realizace výstavby rodinného domu. Uživatel obdrží potvrzení o realizaci investice s uvedením velikosti zakoupeného nepřímého podílu. Odhadovaná hodnota obdobných nemovitostí (s evidenčním číslem) vč pozemku v této lokalitě je minimálně 4.000.000 Kč až 5.000.000 Kč. 

 

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás na info@invester.cz, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

logo invester