CÍLOVÁ ČÁSTKA: 3.400.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 100 % ?
Cena za 1% podílu: 34.000 Kč
PLÁNOVANÝ VÝNOS PROJEKTU: 8.9% p.a.
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A+ Velmi nízké riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
Výplata výnosu: Denní ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

V rámci druhé části tohoto projektu společnost INVESTER postaví jednogenerační rodinný dům a to na pozemku o rozloze 3.132 m2. Jedná se o pozemek, který byl zafinancován v 10. měsíci roku 2020 na Invester.cz.  Je umístěn ve velmi krásné a klidné lokalitě v obci Skalice v těsné blízkosti světoznámého sklářského města Nového Boru. Pozemek se nachází v nádherném prostředí Lužických hor cca 3 minuty jízdy autem od Nového Boru a cca 10 minut jízdy autem od České Lípy. Zároveň mezi městy je zavedena autobusová a vlaková doprava. Lokalita je vhodná k trvalému bydlení pro rodiny s malými dětmi, škola, školka v místě, pošta a restaurace také, možnost provozování letních i zimních sportů, turistiky, v okolí je mnoho významných památek, krásné lesy a skály, přírodní koupaliště. V okolí bydlí nebo bydlelo mnoho známých herců - např. M. Horníček, V. Brodský, J. Satoranský, zpěvačka Petra Černocká.

Na hranici pozemku se nacházejí sítě - elektřina, voda. Do budoucna bude možnost připojení na obecní kanalizaci. Pozemek je dobře přístupný autem. 

 

 

NABÍZÍME 

Možnost nákupu nepřímého obchodního podílu na dobu 3 let s ročním výnosem 8,9% p.a. Po uplynutí 3 let společnost INVESTER zpětně odkoupí obchodní podíl. Výnosy načítáme automaticky na denní bázi do uživatelských účtů, a to po zafinancování a spuštění projektu. 

 

PROČ INVESTOVAT?

  • Projekt je plně v režii společnosti INVESTER
  • Projekt jištěn stavbou nemovitosti
  • Stavba na vlastním pozemku v lukrativní lokalitě
  • Ověřený a již vyzkoušený koncept
  • Prostor pro stavbu dalších domů. Celkově lze postavit až 5 RD.

 

RODINNÝ DŮM

Dům bude patrový, zděný, nepodsklepený, s půdorysem 10mx10m, 4 kk, se sedlovou střechou. Celkové náklady na stavbu 1 RD vč. přípojek budou cca 3.400.000 Kč.

REALIZACE PROJEKTU

● V současné době je hotová architektonická studie a čekáme na vydání stavebního povolení.

● Máme schválení CHKO Litoměřice a MÚ parcelizace pozemků.

● Již je schválen projekt k vybudování vodovodních a el.přípojek.

● Předpokládáme, že v průběhu 9/2021 budou realizovány na pozemku zemní práce. Dále se bude realizovat oplocení a dojde ke zpevnění ostatních ploch.

● Od 7-9 2021 - 12/2022 bude probíhat realizace výstavby nízkoenergetických jednopatrových rodinných domů za účelem budoucího prodeje nebo pronájmu.

● Ke konci roku 2022 nebo začátkem roku 2023 předpokládáme dokončení výstavby vč. kolaudace a následný prodej nebo pronájem nemovitostí.

 

INVESTOR

 

MONETIZACE

Uživatelé, kteří zakoupí nepřímý obchodní podíl, získávají pravidelný výnos 8,9% p.a. z vložené částky v rámci svého uživatelského účtu. Po uplynutí 3 let odkoupí společnost INVESTER obchodní podíl od investora a ten tak získá zpět finanční částku, kterou do projektu vložil. Platforma INVESTER si tímto vyhrazuje právo na vykoupení nepřímého obchodního podílu od jeho vlastníka i před datem splatnosti 3 let.

 

RIZIKO

Rating: A+ "Velmi nízké riziko" - Tento rating přidělujeme projektům,kdy je 100% kapitálu použito pro nákup fyzického majetku. Projekt realizuje společnost INVESTER GROUP BUILDING a.s.

 

VÝHLED DO BUDOUCNA

Výhledově společnost INVESTER postaví 3 jednogenerační rodinné domy na předmětném pozemku. Rodinné domy budou financovány dle jednotlivých etap na naší platformě. V budoucnu je možné přikoupit další část přilehlého pozemku a realizovat stavbu celkem 5ti rodinných domů s celkovou výši investice cca 20.000.000 Kč. Pro projekt jsme schopni připravit i individuální nabídku pro vstup investora přímým podílem pro částky v jednotkách milionů korun výše. Pro bližší informace o přímém podílu nás prosím kontaktujte.

 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno