CÍLOVÁ ČÁSTKA: 1.400.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 17.7 % ?
Cena za 1% podílu: 79.096 Kč
Min. částka pro nákup: 5.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
70%

Předobjednáno 980.000 Kč z cílové částky 1.400.000 Kč

CHCI NEPŘÍMÝ PODÍL

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

 

Robot stockX je založený na dlouholetém know-how v oblasti online obchodování na burze. Při první etapě financování projekt získal 984.000 Kč na platformě INVESTER. V druhé etapě financování projektu je cílem dofinancovat původní investiční částku ve výši 2.400.000 Kč. Robot stockX je již v provozu a na základě stávajících výsledků má tento projekt v budoucnu vysoký potenciál zhodnocení. Získejte nyní nepřímý obchodní podíl i Vy.

O PRVNÍ FÁZI FINANCOVÁNÍ PROJEKTU STOCKX

V rámci prvního kola financování byla založena společnost stockX a.s. se základním kapitálem ve výši 8.000.000 Kč. Projekt byl 10.12.2018 částečně zafinancován na INVESTER.cz s vybraným kapitálem ve výši 984.000 Kč z celkové částky 2.400.000 Kč. Z důvodu žádostí ze strany investorů k uzavření projektu a započetí obchodování s vloženými prostředky na obchodních účtech společnosti stockX a.s., byla první část financování projektu již uzavřena. 

Projekt stockX v časovém horizontu od 10.10.2018 do 11.12.2018 provedl celkově 159 obchodů se zhodnocením prostředků ve výši 35,59 %. Autoři projektu toto období hodnotí jako velmi úspěšné.   

O DRUHÉ FÁZI FINANCOVÁNÍ PROJEKTU STOCKX

Druhá fáze financování projektu stockX byla spuštěna dne 7.1.2019. Cílová částka pro zafinancování druhého kola je stanovena na 1.400.000 Kč, tedy dofinancování celkové částky projektu.

Do druhého kola financování byly přesunuty předobjednávky investorů z prvního kola financování ve výši 900.000 Kč. Tyto předobjednávky jsou přislíbeny k úhradě a proto tým Invester.cz předpokládá, že zafinancování druhého kola projektu stockX bude probíhat velmi rychle a projekt startuje na naší platformě s naplněností cca 64%.

O PROJEKTU

Automatický obchodní systém obchoduje americký akciový index Dow Jones. Bere si zisky z menších i větších pohybů na tomto trhu. Dále plánujeme obchodovat anglický akciový index FTSE, kde máme také skvělé výsledky. Dle současných obchodních výsledků očekávané průměrné zhodnocení 2% měsíčně, tedy roční očekávané zhodnocení 24% p.a. Garantovaná výše vkladu 60% je jištěna společností INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

PROČ KOUPIT PODÍL?

Jednoduše kvůli jeho výsledkům, které lze shlédnout na grafu níže nebo na webových stránkách www.stockx.cz. Investujte do projektu stockX a získejte zhodnocení prostředků ve výši až 24% ročně. Pokud si investici po nějakém čase rozmyslíte, můžete jí nabídnout jinému investorovi nebo přímo portálu INVESTER.cz, pokud o to projeví zájem.

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. garantuje pokrytí vašeho vkladu do výše 60%.

PRAVIDELNÝ VÝNOS - Na základě naší mechaniky zakupujete procento obchodního podílu v cílové společnosti. Dle každoroční účetní uzávěrky máte nárok na procento zisku celé společnosti, které je rovno vlastněnému podílu. Předpokládáme výnos cca 24% ročně (p.a) dle našich dosavadních výsledků, tudíž při investici 100.000 Kč máte nárok na 24.000 Kč ročně.

HODNOTA OBCHODNÍHO PODÍLU - Tím, že zakoupený obchodní podíl je ve Vašem vlastnictví, může v závislosti na ekonomických výsledcích společnosti časem získat mnohonásobnou hodnotu. Podíl lze následně prodat případnému zájemci, ať už se jedná o soukromého investora nebo platformu INVESTER.

 

MONETIZACE

V rámci tohoto projektu nabízíme pro naše uživatele předpokládaný výnos ve výši 2% měsíčně, tedy 24% ročně (p.a). 

Celková finanční částka zafinancovaná v rámci tohoto projektu bude rozdělena do několika burzovních obchodních účtů dle stanovených pravidel. Následně bude obchodována prostřednictvím Automatických obchodních systémů (AOS) stockX s nastavenými hodnotami objemu obchodů, velikosti marže, rizik, plánovaného zisku vždy s ohledem na ekonomickou situaci společnosti. 

Na základě současných a historických dat očekáváme zisk celé společnosti po 12 měsíčním fungování podle vývoje a při použití 2.400.000,- Kč:

  • podprůměrný: 460.800,- Kč (19,2 % ročně)
  • velmi dobrý: 576.000,- Kč (24 % ročně)

 

INVESTOR

Uživatel zakoupí 1% obchodního podílu v právnické osobě ve výši 79.069,- Kč. Dle vývoje situace a úspěšnosti projektu obdrží 1% celkového zisku společnosti. V případě splněného odhadu zisku se jedná o výnos 19,4% až 24,2% ročně (p.a) z vložené částky, tedy 15.360 - 19.200 Kč první rok. Tento výnos se úměrně zvyšuje s celkovým množstvím kapitálu, se kterým společnost obchoduje. Pro výpočet níže předpokládáme střízlivý odhad, kdy společnost každý rok zdvojnásobí množství obchodovaného kapitálu, a to vstupem privátních investorů a emisemi dluhopisů. Ve skutečnosti může dojít k navýšení obchodovaného kapitálu daleko rychleji než předpokládáme, protože projekt generuje velmi slibné ekonomické výsledky.STÁVAJÍCÍ VÝKONNOST

Stávající Automatické obchodní systémy a další dílčí části systému jsou již v provozu a jsou schopny generovat zisky až 2% měsíčně (tedy až 24% ročně) z vložených finančních prostředků na burzovních účtech. Funkčnost našich systému je prověřena fungováním ze 11 měsíců aktivního provozu. Na níže uvedeném grafu se můžete podívat na aktuální průběh obchodů a jejich zhodnocení. 

RIZIKO

Projekt je označen ratingem "C" Vyšší riziko. Tento rating přidělujeme projektům, kdy projekt není jištěn žádným hmotným majetkem a představuje vyšší riziko, které vyvažuje vysokým výnosem. Doporučujeme vhodně diverzifikovat portfolio.

VLASTNICKÁ PRÁVA

Nyní mají vlastnická práva k AOS autoři projektu stockX a založená právnická osoba stockX a.s.

Rozdělení obchodních podílů v právnické osobě, která bude založena pro tento projekt:

  • 30% - Jan Purchart - obchodní podíl za dodání a správu AOS, dále pak za budoucí práci na vývoji a výzkumu
  • 10% - LionStock s.r.o. - obchodní podíl za dodání a správu AOS, dále pak za budoucí práci na vývoji a výzkumu
  • 30% - VOLNÝ OBCHODNÍ PODÍL - určeno pro zájemce o obchodní podíly
    • Z toho 12,3% prodáno v rámci prvního kola financování
  • 30% - INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

BUDOUCNOST PROJEKTU

Po načerpání cílové částky dojde k okamžité realizaci obchodních plánů společnosti a přesunu finančních prostředků na obchodní účty brokerů společnosti stockX a.s. Projekt generuje pravidelný zisk, jak můžete vidět v odstavci Stávající výkonnost.

Hlavním cílem projektu je postupné navýšovaní kapitálu, prostřednictvím emise dluhopisů a vstupem větších investorů z fondů. Do dvou let předpokládáme, že bude společnost operovat s kapitálem přibližně ve výši 20.000.000 Kč. Při průměrném ročním výkonu 24% ze spravovaného kapitálu je celkový zisk společnosti před zdaněním 4.800.000 Kč/ročně. 

Výhledově plánujeme třetí etapu financování na základě dluhopisů společnosti stockX .a.s s fixním ročním výnosem pro další navýšení obchodovaného kapitálu.


Odpovědná osoba za projekt na Invester.cz je Lukáš Kruntorád (Senior Account Manager).

Máte dotaz, nebo se Vám zdá že jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pokud vás tento projekt zaujal a chtěli byste se dozvědět více, budeme rádi, když se za námi zastavíte osobně a budeme moci jakékoliv otázky zodpovědět v rámci osobního jednání. Kontaktujte nás na e-mailu lukas@invester.cz nebo +420 608 822 447 pro domluvení osobní schůzky.

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněli jste heslo?