VOLNÝ PODÍL: 30 % ?
Min. částka pro nákup: 5.000 Kč
CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.400.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
STAV PROJEKTU: Aktivní
94%

Předobjednáno 2.265.000 Kč z cílové částky 2.400.000 Kč

CHCI NEPŘÍMÝ PODÍL CHCI PŘÍMÝ PODÍL

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ KOUPIT PODÍL V PROJEKTU?

Jednoduše – pokud se projektu bude dařit stejně jako nyní, získáte pravidelný roční výnos zhruba 24% (p.a.). Navíc váš zakoupený obchodní podíl poroste na ceně a později jej můžete prodat, třeba i s mnohonásobným ziskem. INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. garantuje pokrytí vašeho vkladu do výše 60%.


PRAVIDELNÝ VÝNOS - Na základě naší mechaniky zakupujete procento obchodního podílu v cílové společnosti. Dle každoroční účetní uzávěrky máte nárok na procento zisku celé společnosti, které je rovno vlastněnému podílu. Předpokládáme výnos cca 24% ročně (p.a) dle našich dosavadních výsledků, tudíž při investici 100.000 Kč máte nárok na 24.000 Kč ročně.

HODNOTA OBCHODNÍHO PODÍLU- Navíc tím, že zakoupený obchodní podíl je ve Vašem vlastnictví, může v závislosti na ekonomických výsledcích společnosti časem získat mnohonásobnou hodnotu. Podíl lze následně prodat případnému zájemci, ať už se jedná o soukromého investora nebo platformu INVESTER.

O PROJEKTU stockX

Autorem projektu je pan Jan Purchart a společnost LionStock s.r.o.

Robot stockX je založený na dlouholetém know-how v oblasti online obchodování na burze. Jeho vývoj trval více než 7 měsíců, v praxi však používá data nasbíraná na základě 4 letého obchodování. Na základě implementované strategie zadává jednotlivé obchodní pokyny na akciových indexech, které umožnují nastavení transakcí s ohledem na rizika a definovaný zisk. Sofwarový robot eliminuje chyby běžného tradera a dokáže obchodovat 24 hodin denně a to jak v případě klidného tak i vysoce proměnlivého akciového indexu. Robot stockX je již v provozu a na základě stávajících výsledků má tento projekt v budoucnu vysoký potenciál zhodnocení. Získejte nyní obchodní podíl i Vy!

STÁVAJÍCÍ VÝKONNOST

Stávající Automatické obchodní systémy a další dílčí části systému jsou již v provozu a jsou schopny generovat zisky až 2% měsíčně (tedy až 24% ročně) z vložených finančních prostředků na burzovních účtech. V současné době spravujeme pomocí Automatických obchodních systémů kapitál cca 40.000 USD. Funkčnost našich systému je prověřena fungováním ze 7 měsíců aktivního provozu. Na videa a příklad z obchodování našich robotů se můžete podívat níže:

Backtest robota

Reálné obchody

MECHANIKA PROJEKTU

Automatický obchodní systém obchoduje na předem definovaných strategiích, které jsou součástí našeho know-how. Pro ilustraci, robot může obchodovat na akciovém trhu DAX a Dow Jones, dále pak na měnovém trhu může obchodovat například na měnovém páru EUR/USD. Vždy má definované parametry zisku a ztráty při pohybu tržní ceny nahoru nebo dolů. Softwarový robot má nastavené parametry ve zdrojovém kódu, které mu říkají co má dělat v případě, kdy tržní cena klesá nebo roste. Dále pak je předem definováno, co dělat v případě, kdy se stane náhlá změna z důvodu zpráv, které způsobí rychlé a rozsáhlé změny tržní ceny nebo-li volatility. Každý den naše roboty kontrolujeme a inovujeme na základě neustálého sběru statistických dat a analýz jednotlivých trhů. Objemy obchodních kontraktů jsou převážně velmi malé a jsou sestaveny tak, aby byl zaručen stabilní vývoj zisku se zachováním poměru definované maximální ztráty.

Autor softwarových robotů Jan Purchart má 10 let zkušenosti v oblasti obchodování na burze, vývoje, programování Automatických obchodních systémů (AOS), které se používají jako efektivní nástroj pro systematické obchodování na světových burzách. Spoluautor, společnost LionStock s.r.o., se specializuje na shromažďování a vyhodnocování statistických dat v rámci burzovních obchodů realizovaných prostřednictvím obchodních platforem MetaTrader 4.

CÍLE PROJEKTU

Cílem tohoto projektu je založení a rozvoj finanční společnosti stockX. Ta bude založena po úspěšném zafinancování a bude realizovat tento projekt. Společnost bude aktivně obchodovat na burze prostřednictvím svých AOS za účelem zhodnocení kapitálu, dále se bude věnovat rozvoji a výzkumu robotických obchodních systémů. Autoři projektu stockX potřebují získat 2.400.000,- Kč pro založení společnosti a jako počáteční kapitál pro burzovní obchody. Uživatelé platformy INVESTER si mohou ve společnosti zakoupit obchodní podíl. Vždy jednou ročně po účetní závěrce společnosti dojde k výplatě výnosu všem zainteresovaným podílníkům v právnické osobě.

MONETIZACE

V rámci tohoto projektu nabízíme pro naše uživatele předpokládaný výnos ve výši 2% měsíčně, tedy 24% ročně (p.a). V případě načerpání celé cílové částky ve výši 2.400.000,- Kč bude do 30 dnů založena právnická osoba za účelem realizace projektu.

Celková finační částka 2.400.000,- Kč za nákup obchodního podílu bude rozdělena do několika burzovních obchodních účtů dle stanovaných pravidel. Následně zahájíme obchodování prostřednictvím Automatických obchodních systémů (AOS) stockX s nastavenými hodnotami objemu obchodů, velikosti marže, rizik, plánovaného zisku vždy s ohledem na ekonomickou situaci společnosti a spoluvlastníků.

Na základě současných a historických dat očekáváme zisk celé společnosti po 12 měsíčním fungování podle vývoje a při použití 2.400.000,- Kč:

  • podprůměrný: 460.800,- Kč (19,2 % ročně)
  • velmi dobrý: 576.000,- Kč (24 % ročně)

MODELOVÝ PŘÍKLAD

Uživatel zakoupí 1,25% obchodní podíl v právnické osobě ve výši 100.000,- Kč. Dle vývoje situace a úspěšnosti projektu obdrží 1,25% celkového zisku společnosti. V případě splněného odhadu zisku se jedná o výnos 19,2% až 24% ročně (p.a) z vložené částky, tedy 19.200 - 24.000 Kč každý rok, po dobu existence projektu. Navíc obchodní podíl uživatele může v závislosti na ekonomických výsledcích společnosti získat mnohonásobnou hodnotu. Uživatel ho může později prodat komukoliv, kdo o něj projeví zájem, ať už se jedná o soukromou osobu nebo platformu INVESTER.

RIZIKO

Projekt je označen ratingem "C" Vyšší riziko. Tento rating přidělujeme projektům, kdy projekt není jištěn žádným hmotným majetkem a představuje vyšší riziko, které vyvažuje vysokým výnosem. Doporučujeme vhodně diverzifikovat portfolio.

VLASTNICKÁ PRÁVA

Nyní mají vlastnická práva k AOS pouze autoři projektu stockX. V případě úspěšného zafinancování projektu se tato vlastnická práva rozšíří na nově založenou právnickou osobu založenou za účelem realizace tohoto projektu.

Rozdělení obchodních podílů v právnické osobě, která bude založena pro tento projekt:

  • 30% - Jan Purchart - obchodní podíl za dodání a správu AOS, dále pak za budoucí práci na vývoji a výzkumu
  • 10% - LionStock s.r.o. - obchodní podíl za dodání a správu AOS, dále pak za budoucí práci na vývoji a výzkumu
  • 30% - VOLNÝ OBCHODNÍ PODÍL - určeno pro zájemce o obchodní podíly
  • 30% - INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.


BUDOUCNOST PROJEKTU

Po načerpání cílové částky dojde k okamžité realizaci obchodních plánů společnosti. Právnická osoba bude založena do 1 měsíce od uzavření a načerpání projektu a během dalšího měsíce budou spuštěny Automatické obchodní systémy, které jsou již připraveny a generují pravidelný zisk, jak můžete vidět v odstavci Stávající výkonnost.

Hlavním cílem projektu je postupné navýšovaní kapitálu, prostřednictvím emise dluhopisů a vstupem větších investorů z fondů. Do dvou let předpokládáme, že bude společnost operovat s kapitálem přibližně ve výši 20.000.000,- Kč. Při průměrném ročním výkonu 24% ze spravovaného kapitálu je celkový zisk společnosti před zdaněním 4.800.000,- Kč/ročně.

V případě, že nyní koupíte podíl o velikosti 2,5% za 200.000,- Kč – a projektu se podaří získat dostatečný kapitál během dalších let, váš 2,5% podíl může v budoucnu generovat zisk až 120.000,- Kč/ročně. Obchodní podíl bude mít v tomto případě mnohonásobnou hodnotu a můžete ho prodat komukoliv, kdo o něj projeví zájem, ať už se jedná o soukromou osobu nebo platformu INVESTER.

Máte dotaz, nebo se Vám zdá že jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pokud vás tento projekt zaujal a chtěli byste se dozvědět více, budeme rádi, když se za námi zastavíte osobně a budeme moci jakékoliv otázky zodpovědět v rámci osobního jednání. Kontaktujte nás na kontaktu info@invester.cz pro domluvení osobní schůzky.

logo invester

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněli jste heslo?