CÍLOVÁ ČÁSTKA: 750.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 15 % ?
Cena za 1% podílu: 50.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Zajištění projektu: Ne ?
Výplata výnosu: Jednou ročně ?
5%

Předobjednáno 35.000 Kč z cílové částky 750.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

POPIS PROJEKTU

Projekt Setři zážitek nově nabízíme v přepracované verzi, kdy jsme na základě dohody s autory snížili cílovou částku na 750.000 Kč. Společně s autory předpokládáme, že díky současné pandemii COVID-19, bude trh s vouchery na zážitky významně narůstat a to od cca poloviny roku 2021. Všichni, kdo své potřeby po zážitcích nemohli v době pandemie realizovat, budou chtít zažívat gurmánské, pobytové a romantické zážitky, a také obdarovávat své bližní. Autoři by v případě úspěšného zafinancování, projekt rádi spustili v průběhu jara 2021.

 

HISTORIE PROJEKTU

Projekt Setřizážitek navazuje na dlouholetou tradici stírání losů v ČR. Celkem se losy stírají už 31 let. Produkt, který jsme vymysleli se ale zásadně liší tím, že stírání losů v našem podání není hazardem. Náš produkt nabízí překvapení, zábavu a jistou výhru v každém losu. Je to jednoduché. Na našich stránkách si vyberete typ losu např. Gurmánský los a setřením stíracího pole vyhráváte jednu ze tří večeří ve vybraných restauracích. Pokud los kupujete jako dárek, můžete ovlivnit to, co se pod stírací vrstvou bude skrývat za výhru. Tím jsme chtěli předejít tomu, aby obdarovaný nedostal nevhodný dárek. Více se dozvíte na našich stránkách www.setrizazitek.cz kde je vše popsáno detailněji. Projekt byl spuštěn 11.11.2019 a od té doby zaznamenal desítky spokojených zákazníků. Za období prvního roku provozu projektu (cca 11/2019 až 11/2020) jsme realizovali obrat 180.180 Kč při prodeji cca 60 zážitkových losů.

 

TÝM

S tím, že už máme něco za sebou, tak moc dobře víme, jak důležitý je tým. Tým se skládá ze tří členů, kteří se vzájemně doplňují, a každý má na starosti svůj úsek. 

Petr, 31 let, CEO

Petr je mozkem a srdcem celého tohoto projektu. Jeho myšlenka a nadšení nás spojilo dohromady. I proto je jednatelem společnosti a má na starosti téměř vše kolem naší firmy. Hlavně se však stará o marketing, obchod a sociální sítě. 

Petra, 29 let, Financial manager

Petra je duší naší firmy. Díky svým ostrým loktům a přímým argumentům se stará mimo jiné o účetnictví, finance a právní záležitosti. 

Honza, 32 let, Technical manager

Honza je třetím členem do party. V naší společnosti se zabývá obchodem, spravuje webové stránky a stará se o sociální sítě. 

 

MARKETING

Marketing je pro nás stěžejní část projektu a taky se mu patřičně věnujeme. A do něj bude také vložena největší část investice, kterou, jak doufáme, se nám podaří vybrat skrze INVESTER.cz. Na projekt aplikujeme zejména nástroje digitálního marketingu v různých kombinacích a zachycujeme zákazníka v různých fázích nákupu.

Kombinujeme PPC kampaně formou obsahové reklamy na Sklik.cz a sbíráme potencionální zákazníky, abychom je mohli následně oslovovat pomocí retargetingu. To znamená, že se jim více zobrazujeme například před Vánoci, kde se jim snažíme splnit potřebu zakoupení dárku. Dále využíváme vyhledávací kampaně pomocí Google Ads, kde zachytáváme zákazníka ve fázi konečné. To znamená, že pomocí klíčových slov cílíme na zákazníka. Např. před Vánoci volíme klíčová slova jako vánoční dárek, atd… A jako poslední využíváme sociální sítě, kde se zákazníky pracujeme a budujeme povědomí o značce. Koneckonců, najděte si naše sociální sítě a posuďte sami. 

 

INVESTIČNÍ ZÁMĚR

V této době jsme přehodnotili výši investice a použití investice. Prostředky chceme investovat především do marketingu a jeho kanálů popsaných výše. Zbylé finance chceme investovat do tisku nových druhů losů.  Je pro nás důležité, abychom rozšířili portfolio losů a zákazník by si mohl vybrat to pravé.

Předpokládané rozložení investice:

25% částky tiskové náklady: stírací losy

75% částky marketing

 

VLASTNICKÁ STRUKTURA

Společnost Setřizážitek, s.r.o. nabízí 15% volný obchodní podíl investorům. Rozdělení obchodních podílů bude následující:

• 15% - Volný obchodní podíl k dispozici

• 85% - Podíl autorů projektu Setřizážitek, s.r.o.


 

OBRAT, NÁKLADY, ZISKY

Předpokládané obraty, zisk a marže pro rok 2021

 

Pro rok 2022 plánujeme EBITDA (ZISK) = 1.014.040 Kč

Pro rok 2023 plánujeme EBITDA (ZISK) = 3.845.000 Kč  

 

 

INVESTOR

 

MONETIZACE

Uživatel zakoupí obchodní podíl ve společnosti ve výši 1%, za cenu 50.000 Kč. Investor získává pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1% z celkového zisku společnosti, tedy v případě splnění odhadů 4.056 Kč za první rok (zhodnocení 8,1% p.a.). Za 2 rok získá uživatel 10.140 Kč (zhodnocení 20,28% p.a.). Za 3 rok získá uživatel 38.450 Kč (zhodnocení 76,9% p.a.). Návratnost investice je odhadována na cca 35 měsíců. Data prezentovaná v rámci monetizace byla poskytnuta autorem projektu a jsou před započtením srážkové daně.

 

RIZIKO

Projekt má přiřazen „Rating: C" Střední riziko – Tento rating přidělujeme projektům, které mají minimální obchodní historii. Typicky se jedná o nové start-upy nebo mobilní aplikace. Kapitál především směřuje do služeb jako jsou IT, marketing, reklama, dle konkrétních podmínek v detailu projektu. Projekt není jištěn žádným hmotným majetkem a představuje vyšší riziko, které vyvažuje vysokým ziskem. Projekt bude realizovat společnost v níž INVESTER vlastní obchodní podíl. 

 

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.