CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.500.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 6.25 % ?
Cena za 1% podílu: 400.000 Kč
Min. částka pro nákup: 2.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
Zajištění projektu: Ano, zápůjčkou ?
Výplata výnosu: Dvakrát za rok ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ INVESTOVAT DO EXPANZE SPOLEČNOSTI STOCKX

Tento projekt nabízí exkluzivní příležitost investovat do obchodního podílu zavedené investiční firmy stockX. Ta spravuje a zhodnocuje finance svých klientů na světových burzách. Za necelé 2 roky má již splacen základní kapitál 13 milionů Kč, kdy nemalou část zvládla firma vygenerovat ze ziskových burzovních obchodů. Společnost například obchoduje s akciemi, akciovými indexy, měnovými páry nebo podhodnocenými aktivy.

Takto získané finance společnost stockX následně použije pro zvýšení objemů svých obchodů na burze. Investoři projektu zde získají garantovaný pravidelný výnos v minimální výši 16,66 % p.a., a to po 3 roky – celkové zhodnocení tedy bude činit 50 %. Výnosy budou načítány 2× ročně přímo do uživatelských účtů.

Po 3 letech budou mít investoři možnost podíl odprodat za původní kupní cenu zpět společnosti stockX. Pokud si svůj podíl ponechají, budou mít v dalších letech nárok na výnosy dle hospodaření společnosti.

 

 

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

 • Zavedená investiční firma – stockX je na trhu téměř 4 roky a v rámci svého dealingu na bázi intradenních obchodů na světových trzích obchoduje akcie, akciové indexy, měnové páry a také podhodnocená aktiva
 • Převratný investiční přístup – to, co vnáší do celého systému bezpečný prvek, jsou vlastní programové algoritmy, která sbírají informace napříč trhy a informují firmu o investičních příležitostech a rizikovosti 
 • Postaveno na know-how – za založením investiční společnosti stockX mj. stojí pan Roman Hrubý, který má přes 20 let zkušeností se správou finančních prostředků, a to především v oblasti burzovních obchodů
 • Plán vstoupit na burzu –  přespříští rok má stockX ambice na pražské burze vybrat přibližně 100 milionů Kč, a to především od institucionálních investorů, tento krok zabezpečí obchody a umožní zvýšit zisky akcionářů
 • Pravidelná výplata výnosů – zhodnocení se bude načítat půlročně do uživatelského účtu na naší platformě

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Jedná se o zavedenou investiční společnost se splaceným základním kapitálem 13 milionů Kč, která funguje na unikátním poloautomatickém systému – ten byl vyvinut před lety i díky investorům platformy INVESTER! 

Po 3 letech na trhu má již ve správě přes 20 milionů Kč a v roce 2023 se chystá na pražskou burzu. U projektu je stanoven rating B, Střední riziko, jelikož je investice kryta kapitálem firmy, a navíc i jejím rezervním fondem.

 

ROZLOŽENÍ INVESTOVANÝCH PENĚZ

 • 90 % na burzovní obchody – finance budou použity pro zvýšení objemů obchodů na světových burzách a zároveň vloženy formou zápůjčky do společnosti stockX a.s.
 • 10 % marketing a ostatní náklady

 

HISTORIE PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST

 • Konec roku 2018 – zainvestován automatický obchodní systém stockX přes naši platformu INVESTER 
 • Zač. roku 2019 – stockX vstupuje na český trh a od té doby realizuje i několik projektů s INVESTERem 
 • Duben 2021 – stockX úspěšně splatil základní kapitál v celkové výši 13 milionů Kč
 • 2022 – stockX nabízí 3 separátní investiční služby a ve správě má přes 20 milionů Kč
 • 2023 až 2024 – plánovaný vstup na pražskou burzu s cílem akvizice v hodnotě 100 milionů Kč
 • 2024 – navyšování objemů obchodů (již nejen burzovních) s cílem být na trhu bez prostředníků

 

PŘÍKLAD PRO LEPŠÍ PŘEDSTAVU

Investor zakoupí 1% podíl ve společnosti stockX a.s., za 400.000 Kč, čímž získá pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1 % ze zisku společnosti. V případě splnění všech předpokladů minimálně 66.940 Kč za 1. rok (zhodnocení 16,66 % p.a.), za 2. rok 66.940 Kč (16,66 % p.a.), za 3. rok 66.940 Kč (16,66 % p.a.) a za 4. rok 66.940 Kč (16,66 % p.a.). Po 3 letech budou mít investoři možnost podíl odprodat za původní kupní cenu zpět společnosti stockX. Pokud si svůj podíl ponechají, budou mít v dalších letech nárok na výnosy dle hospodaření společnosti.

 

DALŠÍ INFORMACE O PROJEKTU

» Více o investiční společnosti stockX 

Společnost stockX a.s. spravuje a zhodnocuje finanční prostředky na světových burzách. Nemalá část těchto finančních prostředků byla společností vygenerována  ze ziskových burzovních obchodů, tedy vlastní činnosti. Ostatní přebytek z těchto obchodů byl vyplacen jako dividenda investorům. Pro krytí případných budoucích ztrát společnost postupně vytvořila rezervní fond, který nadále průběžně doplňuje. 

V rámci dlouhodobého vývoje a testování vzniklo několik druhů investičních strategií. StockX investuje hlavně do zahraničních akciových trhů, obligací a firem převážně z technologické, e-commerce a fintech oblasti.

Hlavním cílem společnosti je vytvoření co nejziskovější společnosti, a to na základě postupného růstu v oblasti investic a vytvoření otevřeného investičního fondu s dlouhodobým výnosem +10 % p.a. V budoucnu se bude významně podílet na akvizici kvalitních a strategicky důležitých projektů z oblasti energetiky a technologií. 

 

» Tým investiční společnosti stockX

 

» Detail zajištění investice 

Garantem tohoto investičního projektu je pan Roman Hrubý, předseda správní rady společnosti stockX a.s.  INVESTER získá pro svoje investory 12,5% obchodní podíl na základě kmenových akcií této společnosti. Ty jsou kryty majetkem společnosti stockx a.s. a jejím rezervním fondem. INVESTER zmíněné společnosti přenechá investovanou částku na základě smlouvy o zápůjčce s úrokem 16,66 % p.a. V případě výplaty zisku budou úroky o tento zisk poníženy. V případě, že by společnost nedosáhla zisku, získají investoři úroky ze zmíněné zápůjčky.

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno