CÍLOVÁ ČÁSTKA: 800.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 100 % ?
Cena za 1% podílu: 8.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A++ Bez rizika ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

V rámci tohoto projektu se můžete s námi účastnit nákupu lukrativního pozemku o rozloze 563m2 a to formou nákupu nepřímého obchodního podílu na dobu 3 let s ročním výnosem 10%. Na pozemku se nachází nově realizovaná přípojka el. energie. Ostatní sítě jako vodovodní řad, kanalizace a plyn se nacházejí v těsné blízkosti pozemku, pro náš podnikatelský záměr s nimi prozatím nepočítáme. Pozemek se nachází necelé 2 km od městské části Praha - Suchdol a zhruba 9 km městské části Praha - Dejvice. Pozemek je dobře přístupný. Vyřízení veškerých potřebných formalit do 1 měsíce od naplnění a uzavření projektu.

Uživatelé, kteří nyní nakoupí nepřímý obchodní podíl, mají možnost jednou za rok získat 10% výnos z vložené částky v rámci svého uživatelského účtu. Po uplynutí 3 let může vlastník tohoto nepřímého podílu prodat zpět obchodní podíl platformě invester nebo získat podíl z budoucího pronájmu nemovitosti. 

REALIZACE PROJEKTU

Po naplnění cílové částky a uzavření projektu bude potřeba pozemek fyzicky zakoupit a vyřídit veškeré formality. Pozemek přejde do vlastnictví společnosti INVESTER GROUP BUILDING a.s., která bude koordinovat realizaci projektu. 

  • V průběhu měsíce 12/2018 až 1/2019 bude zpracována arch.kanceláří projektová dokumentace pro realizaci rodinného domu vč. inženýrské činnosti.
  • V průběhu měsíce 2 až 3/2019 budou realizovány na pozemku zemní práce, realizace vrtané studny a odpadní jímky. Dále se bude realizovat nové oplocení a dojde ke zpevnění ostatních ploch.
  • V průběhu měsíce 3/2019 zahájíme výstavbu nízkoenergetického dvoupatrového rodinného domu za účelem budoucího pronájmu. Realizace rodinného domu bude financována z finančních prostředků platformy invester. 
  • V průběhu měsíce 2 až 3/2020 předpokládáme dokončení výstavby vč. kolaudace a následný pronájem nemovitosti.

ZAJIŠTĚNÍ INVESTICE

Finanční prostředky budou využity pouze za účelem nákupu předmětného pozemku. Uživatel dostane potvrzení o realizaci investice s nárokem na poměrnou část nakoupeného pozemku dle výše zakoupeného nepřímého podílu. Stávající tržní hodnota předmětného pozemku je přibližně v rozmezí 950 000 až 1 190 000 Kč.

Platforma Invester.cz si tímto vyhrazuje právo na vykoupení nepřímého obchodního podílu od jeho vlastníka před datem splatnosti 3 let. 

 

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

logo invester

Odpovědná osoba za tuto investici je pan Lukáš Kruntorád, lukas@invester.cz

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno