CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.200.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 100 % ?
Cena za 1% podílu: 22.000 Kč
Min. částka pro nákup: 10.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
24%

Předobjednáno 529.000 Kč z cílové částky 2.200.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

POPIS PROJEKTU

Společnost PERNIC.CZ s.r.o. je výrobce a prodejce perníčků působící v České republice od roku 2014. Majitel společnosti nabízí svoji společnost k prodeji, ačkoliv je zisková, z důvodu provozování své hlavní činnosti v sektoru opravárenství automobilů. Společnost v současné době prodává své produkty v rámci přímého prodeje koncovým zákazníkům na Starém městě a dále pak smluvním partnerům.

Tato společnost byla doporučena členem investiční komise INVESTER panem Ing. Petrem Valouškem, který je garantem obsahu informací v rámci této prezentace. 

PŘEDMĚT ČINNOSTI

Jedná se o rodinný podnik zabývající se výrobou a distribucí perníků v různých variantách. Navzdory relativně krátké době trvání společnosti od roku 2014 má velký potenciál a to hlavně při efektivním řízení obchodního oddělení. Kapacita výroby je naplněna přibližně z 30 až 40%.

Společnost vyrábí své produkty v pronajatých prostorách v centru Prahy s dlouhodobou nájemní smlouvou za velmi nízké náklady.

 

INFORMACE O SPOLEČNOSTI

Předmětem nabídky je prodej 100% obchodního podílu ve společnosti PERNIC.CZ s.r.o. IČO: 03009441, DIČ: CZ03009441 se sídlem Jetřichovická 776/5, Prosek 190 00, Praha 9, zastoupená jednatelem a jedinným vlastníkem panem Reném Lipšerem. Společnost má provozovnu na adrese Haštalská 757/21, 110 00 Praha 1 - Staré město.

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

HMOTNÝ MAJETEK

Mezi hmotný majetek patří zařízení výrobny (Pozn: pro vážné zájemce je možné dodat seznam zařízení vč. aktuální tržní ceny)

 

NEHMOTNÝ MAJETEK

Smlouvy s dodavateli

Ověřené know-how

Internetové stránky www.pernickuvsen.cz

Facebook stránky s cca 1700 lajky

 

ROZDĚLENÍ PROSTŘEDKŮ PRO ROZVOJ SPOLEČNOSTI

V případě nákupu společnosti, bude zajímavé sestavit novou obchodní strategii pro využití 100% výrobní kapacity společnosti.

 

ROZDĚLENÍ PROSTŘEDKŮ PRO REŽII SPOLEČNOSTI

Stávající režijní náklady nebude s největší pravděpodobností nutné přenastavovat.

 

SILNÉ STRÁNKY PROJEKTU

Stávající síť odběratelů a možnost rozšíření.

Kvalitní, zkušený a proškolený personál.

Volná kapacita výroby.

Vhodná lokalita prodejny v přímém centru Prahy.

Společnost nepotřebuje po nákupu další kapitál, v současné době je zisková.

Je možné využít dalších 70m2 zázemí pro komerční účely na adrese provozovny v centru Prahy.

SLABÉ STRÁNKY PROJEKTU

Nedostatečný marketing.

Nevyužitá výrobní kapacita.

POČET ZAMĚSTNANCŮ

V průměru 5 zaměstnanců.

ZAJIŠTĚNÍ FINANCÍ

Při zakoupení této společnosti prostřednicvím naší platformy je zhruba 70% vkladu zajištěno samotným hmotným majetkem. V rámci tohoto projektu neuvádíme tržní hodnotu společnosti z důvodu, že nebyla prozatím stanovena.   

 


Odpovědná osoba za projekt na portále Invester.cz je Lukáš Kruntorád (Senior Account Manager).

Máte dotaz, nebo se Vám zdá že jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pokud vás tento projekt zaujal a chtěli byste se dozvědět více, budeme rádi, když se za námi zastavíte osobně a budeme moci jakékoliv otázky zodpovědět v rámci osobního jednání. Kontaktujte nás na e-mailu lukas@invester.cz nebo +420 608 822 447 pro domluvení osobní schůzky.