CÍLOVÁ ČÁSTKA: 1.600.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 25 % ?
Cena za 1% podílu: 64.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Zajištění projektu: Ano, zápůjčkou ?
Výplata výnosu: Čtvrtletně ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 POZOR:
Jedná se o již 2. kolo úspěšného projektu. V 1. kole na naší platformě v listopadu 2021 získal 1,6 milionu Kč, a to za pouhý měsíc! Výplaty výnosů probíhají taktéž čtvrtletně (naposledy 15. 3. 2022), zhodnocení dosáhlo 36 % p.a.

PROČ DO TOHOTO PROJEKTU INVESTOVAT

U tohoto projektu se jedná o investici do nákupu podílu firmy, která obchoduje s CFD kryptoměnovými páry u licencovaných poskytovatelů. Zkratka CFD (contract for difference) znamená kontrakt pro vyrovnání rozdílů – konkrétně se takový kontrakt vytváří mezi 2 stranami o pohybu ceny daného instrumentu. Tato příležitost je lukrativní i v době, kdy jsou obecně ceny kryptoměn nízko pod průměrem. Projekt s vysokým výnosem je vhodný pro investory, kteří se mj. chtějí bránit inflaci – jedná se o ekonomické řešení s pravidelným a čtvrtletně vypláceným výnosem přímo do INVESTER účtu. 

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

• Investice do lukrativního obchodování s kryptoměnami na burze – předpokládaný výnos v 1. roce je 36 %, a navíc nabízí jistotu min. zhodnocení 10 % ročně na základě zápůjčky

• Již od 1.000 Kč a bez starostí – můžete se zapojit do obchodování bez obchodních dovedností a složité administrativy. 

• Investice vydělává, i když hodnota kryptoměny padá – nekupuje se přímo kryptoměna, ale sází se na pokles nebo na růst její ceny (tzn. že se proti sobě obchoduje jak pozice sell, tak buy)

• Pravidelná výplata výnosu – každé čtvrtletí se vám výnos připisuje přímo do INVESTER účtu

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Na základě současných zkušeností předpokládame roční výnos 36 % p.a. z investované částky. Nicméně výnos je závislý na počtu úspěšně realizovaných obchodů. Výnosy z obchodování budou načítány průběžně do INVESTER účtů. V rámci tohoto projektu je stanoven rating C "Vyšší riziko". Doporučujeme proto vhodně diverzifikovat své investiční portfolio. Projekt představuje vyšší riziko, které ovšem vyvažuje vysokým ziskem.

 

STAV PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST

Pro realizaci projektu již byla založena společnost KRYPTO DEAL s.r.o. Investice je jištěna zápůjčkou dle výše finančních prostředků s min. ročním výnosem 10 % a splatností 36 měsíců. Realizaci této příležitosti předpokládáme do 1 měsíce od zafinancování projektu. Společnost KRYPTO DEAL s.r.o. si po 12 měsících svého fungování, po vyplacení výše uvedených výnosů, ponechá zbylou část zisku na režie a rozvoj společnosti.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD

 

Investor zakoupí obchodní podíl ve společnosti ve výši 1 %, za cenu 64.000 Kč. Investor získává pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1 % z celkového zisku společnosti, tedy v případě splnění odhadů 23.040 Kč za 1. rok (zhodnocení 36 % p.a.), za 2. rok získá 23.040 Kč (zhodnocení 36 % p.a.). Výnos je do INVESTER účtu načítán po 3 měsících. Návratnost vložené investice se odhaduje na cca 34 měsíců. Výpočet je před započtením srážkové daně.

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno