CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.588.000 Kč
Cena za 1% podílu: 25.880 Kč
PLÁNOVANÝ VÝNOS PROJEKTU: 9% p.a.
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A Nízké riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
59%

Předobjednáno 1.529.440 Kč z cílové částky 2.588.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

V rámci tohoto projektu odkoupí společnosti INVESTER GROUP BUILDING a.s. byt 3+1 o rozloze 79m2 v lokalitě Kladno Rozdělov za účelem pronájmu. Byt je OV, nacházející se v 3. patře panelového domu s výtahem. Velká lodžie, praktická dispozice bytu a orientace vůči světovým stranám (východ, západ). Po odkoupení bude byt okamžitě pronajatý. Byt bude v držení společnosti INVESTER GROUP BUILDING a.s. po dobu minimálně 2 let.

NABÍZÍME

Možnost nákupu nepřímého obchodního podílu společnosti INVESTER GROUP BUILDING a.s. na dobu 2 roky s pevným ročním výnosem 9% p.a. Po uplynutí doby 2 let společnost odkoupí zpět obchodní podíl za vloženou finanční částku. Výnosy jsou vypláceny na denní bázi do uživatelského účtu. Po skončení 2 letého období je možné investici na základě vzájemné dohody prodloužit, nebo vyplatit vloženou částku prodejem bytu.

 

INVESTOR

MECHANIKA INVESTICE

Roční výnos 9% p.a. se skládá z nájmu nemovitosti (5,56% p.a.), a dále zisku z prodeje nemovitosti po dvou letech (3,43% p.a.). Nemovitost je nyní pod běžnou tržní cenou zhruba o 200.000 Kč. Pokud při prodeji nemovitosti skupina INVESTER dosáhne vyššího zisku než stanoveno, může tento zisk dodatečně rozdělit mezi investory a to po odečtení svých nákladů na režii a realizaci tohoto projektu.

 

ZAJIŠTĚNÍ INVESTICE

Finanční prostředky budou využity pouze za účelem realizace nákupu předmětného bytu. Uživatel obdrží potvrzení o realizaci investice s uvedením velikosti zakoupeného nepřímého podílu. Tento projekt má přiřazen „Rating: A" Nízké riziko.

 

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás na info@invester.cz, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.