VOLNÝ PODÍL: 20 % ?
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.000.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
STAV PROJEKTU: Aktivní
68%

Předobjednáno 1.360.000 Kč z cílové částky 2.000.000 Kč

CHCI NEPŘÍMÝ PODÍL CHCI PŘÍMÝ PODÍL

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

 

 

Svět Kryptoměn resp. technologie Blockchain značně zahýbala nejen s internetovou komunitou, ale postupně se začíná čím dál více projevovat i v profilu světových trhů. Úspěch kryptoměn je výsledkem přirozeného technologického vývoje a potřeby populace po nástroji, který nebude limitován nadnárodními korporacemi či bankovními systémy. Nespornou zásluhu na růstu tohoto segmentu má generace 21. století, která s internetovým prostředím vyrostla a je jeho nedílnou součástí. Budoucí generace na tom samozřejmě nebudou jinak, naopak budou s internetovým prostředím stále více spojeny.

Bankovní domy si tento trend začínají uvědomovat a některé z nich již vstupují vlastním kapitálem do vývoje v daném segmentu. Vzniká prostor, kterého chceme s naším projektem využít a vytvářet nové trendy ve světě Blockchainu a financí a to v podobě vlastní platformy Kryptobanking.com.  

 

PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU

Náš projekt představuje ekvivalent bankovního domu, který operuje online a pracuje s většinou tržně akceptovaných kryptoměn (BitCoin, Ethereum, LiteCoin, Dash a dalšími).

Jako každý bankovní dům, má projekt pro své klienty připraveny služby, které uspokojí jejich potřeby. Náš projekt je velmi unikátní v mnoha směrech a předpokládáme jeho expanzi nejen na českém trhu. Kryptobanka bude svým klientům poskytovat vedení běžného účtu v podobě kryptopeněženky, směnu kryptoměn, nákup kryptoměn a také další produkty jako jsou různé druhy krypto-úvěrů v ekvivalentu leasingu. 

Kryptobanking.com má v sobě již implementovaný systém, který na různých produktech má různý profit. Celý projekt má již nastavené ze releasu dalších rozšíření, ve kterých nepočítáme pouze s modelem P2P, ale také B2B. Projekt má skutečný potenciál v globální míře a mohl by se stát velmi efektivním nástrojem pro osvěžení spotřebitelského trhu, který je v současné době přesmíru regulován.

Kryptobanka není regulována národními institucemi a právní legislativou, která výše uvedený spotřebitelský trh směřuje tam, kam potřebuje, dle ekonomických potřeb elit nebo politického podnebí. Potenciál projektu je tedy limitován pouze dosahem ke klientovi a lidským aspektem. 

 

PRODUKTY A SLUŽBY

V rámci tohoto projektu předpokládáme níže uvedené služby v rozdílných etapách:

1.ETAPA:

·         Zřízení a vedení běžného účtu a s tím související převody mezi klienty

·         Směna FIAT měny (USD/EUR/CZK a dalších) za kryptoměnu

·         Směna kryptoměny za kryptoměnu

·         Prodej a nákup všech druhů kryptoměn

2.ETAPA:

·         Spotřebitelské kryptoúvěry

·         Operativní pronájem vozů s předkupním právem                                                                                                                                                          

·         Platební brána pro uživatele, ve druhé etapě v modelu P2B (okamžitý převod prostředků včetně odložené platby) 

3.ETAPA:

·         Operativní pronájem nemovitostí s předkupním právem

·         Investiční nástroje v kryptoměnách

 

CÍLE

 

Cílem projektu kryptobanking.com je vytvoření pevné pozice na českém, ale i zahraničním online trhu v segmentu technologie Blockchain a plně rozvinout potencionál této technologie, například v podobě přístupu všech investorů a klientů k online aktuálním informacím o majetkovém stavu Kryptobanky.

V první fázi projektu začneme kumulovat základnu klientů prostřednictvím pokročilých služeb, které sice nejsou unikátní, ale poskytnou základní servis pro naše klienty a budou dostupné pro každého.

Ve druhé fázi se služby začnou rozrůstat do již vzniklé základny. Pro implementaci služeb ve druhé fázi se připraví strategie a konkrétní timing.

Třetí fáze je expanze do segmentu B2B a distribuce našeho řešení platební metody mezi akvizované partnery a tím navýšení možností přímé platby za koncovou službu nebo zboží.

Na základě objemu transakcí krytpoměnou uskutečněných v rámci ČR za minulá období, jsme došli k závěru, že za předpokladu postupného rozvoje v ČR můžeme generovat první rok od spuštění platformy, tedy v polovině roku 2019, zisk před zdaněním 3.013.726,- Kč. V rámci roku 2020 by se při aktivování veškerých služeb měl zisk rovnat pětinásobku roku 2019. Jedná se o variantu nejhoršího výhledu, protože jen v rámci kryptoměny BTC je ve světě objem transakce během 24 hodin 1,9 Mld. USD. Dále nezapočítáváme plánovaný zisk na rozdílu nákupu a prodeje samotné kryptoměny z důvodu nejasné volatility kurzu měn. Nezapočítáváme také zisk z objemu obchodů uskutečněných směrem k obchodníkům využívajících platební bránu našeho řešení.

Cílová částka projektu Kryptobanking.com je stanovena na 2.000.000,- Kč pro dosažení výše uvedených etap. Minimální invetice je stanovena na 100.000,- Kč za kterou investor získá smlouvu o tichém společenství s podnikatelským subjektem INVESTER GROUP HOLDING s.r.o., která bude vlastnit obchodní podíl v uvedené Kryptobance.

V rámci tohoto projektu plánujeme roční výnos v rozmezí 30% z vložených finančních prostředků v závislosti na kurzu konkrétních kryptoměn, bezpečnostní funkčnosti systému a rozvoji projektu za hranicemi ČR.

  

VÝHODY PRO KLIENTA

 

Výhody kryptopůjčky a odložených plateb pro klienta:

Klient neplatí žádný úrok, pouze předem stanovený poplatek v kryptoměně, kterou si klient zvolí.

V případě, že kryptoměna ztrácí na hodnotě má povinnost vracet množství kryptoměny v hodnotě původní v přepočtu na fiat měnu plus poplatek. Platí tak hodnotu půjčené jistiny rovnající se fiat měně v den půjčení kryptoměny. Sníží se mu tak náklad na roční poplatek.

V případě, že kryptoměna bude mít vyšší cenu v den splatnosti celé půjčky, klientovi vznikne přeplatek a nebude doplácet poplatek ze svých peněz. Měl by tak půjčku téměř zdarma.  U obchodních partnerů kryptobanky může nakupovat zboží nebo služby s odloženou platbou, která bude do určité chvíle bez poplatku.

 

Výhody operativního pronájmu automobilů pro klienta:

Klient si může vybrat z nabídky automobilů nových, zánovních nebo použitých, která budou specifikována Kryptobankou.

Nemusí skládat akontaci prodejci 20%, 30% a více jako je tomu v případně úvěrových produktů nebo u leasingu.

V rámci dlouhodobého pronájmu klientovi vzniká vlastnické právo na předmět pronájmu. Tedy automobil může převzít případně si nechat doplatit od Kryptobanky rozdíl hodnoty tržní ceny vozu v den ukončení nájemního vztahu a vybrat si jiný model automobilu. V případě, že bude hradit nájem vozidla v Kryptoměnách, může značně ušetřit z důvodu možného růstu kryptoměny, kterou byl vůz financován.

Klient má možnost výběru servisního balíčku a to i pro použitá vozidla, odpadá tedy starost o průběžné a preventivní kontroly vozidla. Každé vozidlo v rámci nájmu je pojištěno Allrisk proti veškerým možným škodám na majetku. Klient může kdykoliv po 12 měsících ukončit nájemní smlouvu, v takovém případě přijde o část uhrazených nákladů na vozidlo.

 

Výhody operativního pronájmu nemovitosti pro klienta:

Klient nemusí mít naspořeno 20% až 40% ceny nemovitosti jako je tomu u klasických hypoték nebo úvěrů.

Na nemovitost získává předkupní právo v případě splnění požadavků kryptobanky, mezi které patří například nutnost včasné platby nájemného a po například 5 letech získání nároku na běžný hypoteční úvěr, kterým si nemovitost může dofinancovat.

V ceně platby za měsíční služby hradí klient takzv. spořící složku, která mu může být na konci platnosti nájemní smlouvy započtena jako nutná akontace pro získání hypotečního úvěry u klasické banky nebo je vyplacena klientovi na jeho bankovní účet.

Produkt je vhodný pro mladé lidi po škole, nebo pro dočasně nebonitní klientelu.

 

 

VÝHODY PENĚŽENKY A ÚČTU KRYPTOBANKING 


Klient si zřizuje peněženku zcela anonymně, pouze na základě registrační emailu a ochranných prvků. Registrace a užívání peněženky je zcela zdarma. V rámci uživatelského účtu má přehlede o všech Kryptoměnách, které vlastní. Každá kryptoměna bude mít indikátor znázorňující pohyb hodnoty kryptoměny dle aktuální kurzu na trhu. Může si tak definovat jakou kryptoměnu a kdy použije pro nákup, směnu, aby na pohybu kurzu maximálně profitoval. Uživatelský účet a peněženka bude zabezpečen na serverech TIER 4. Ukazatel nabídky kryptopůjčky nebo operativního pronájmu dle uskutečněného obratu klienta na účtu. V dalších etapách bude mít možnost platit prostřednictvím vlastní platební brány u obchodních partnerů přijímajících kryptoměnu.

 

PŘEDPOKLÁDANÝ OBRAT PRO ROK 2019


Vybran
é služby CRYPTOBANKY v Kč při kurzu 22Kč/USD

Nákup nebo prodej bankovním převodem  =  17.991.600,- Kč

Směna kryptoměny za jinou  =    3.933.600,- Kč

evod kryptoměny do jiné peněženky   =  53.974.800,- Kč

Dlouhodobý pronájem automobilů a nemovitostí   =  16.497.000,- Kč

 

 

AUTOŘI PROJEKTU 

 

Jakub Jindra

-  grafická a vizuální stránka platformy

-  výroba podkladů pro marketingové kampaně

 

David Petříček

-  programování platformy a příslušenství

-  příprava nástrojů pro Blockchain

-  správa platformy

-  kontrola práce podřízených IT pracovníků

-  automatizace procesů

 

Jan Hendrych

-  koordinace projektu

-  vytváření kontrola služeb

-  koordinace obchodního týmu

 

 

ROZPOČET

A) Marketing = 800.000,- Kč

-  jedná se náklad na prvních 6 měsíců na českém trhu

      -  první a druhý měsíc náklady na marketing 30.000,- Kč

      -  třetí a čtvrtý měsíc náklady na marketing 40.000,- Kč

      -  pátý měsíc náklad na marketing 250.000,- Kč

      -  šestý měsíc náklad na marketing 250.000,- Kč

 

B) Nákup kryptoměn  = 400.000,- Kč   

  BTC = 200.000,- Kč ( rozděleno na BTC Gold, BTC Cash, BTC )

  ETH  = 100.000,- Kč

  MONERO = 50.000,- Kč

  Ripple= 1.000,- Kč

  Litecoin = 20.000,- Kč

  Dash = 10.000,- Kč

  Z-Cash = 10.000,- Kč

C) Prostředky na bankovním účtu ( USD/CZK ) pro směnu = 200.000,- Kč

D) Platební terminál pro obchodníky = 50.000,- Kč

      E)  Výroba marketingových podkladů  = 20.000,- Kč
 

      F)  1. etapa poskytování malých kryptopůjček  = 500.000,- Kč

      G) Pronájem zabezpečeného serveru TIER na rok = 30.000,- Kč


MOTIVACE CÍLOVÉ SKUPINY

Motivaci cílové skupiny klientů pro půjčky v první etapě fungování Kryptobanking, rozdělené podle charakteru půjčky naleznete v přiloženém PDF souboru.

 

 

JAK ZÍSKÁME ZÁKAZNÍKY S KRYPTOMĚNOU? 


Klienty získáme:

- pomocí marketingu specifikovaného výše

- oslovením klientů registrovaných u těžebních společností - předjednáváme Cryptogold

- obchodním týmem ( oslovení klientů z makléřských společností ).

 

Proč by měli chtít přesunout stávající peněženku k nám nebo proč registrovat novou:

      - rychlejší směna kryptoměn na FIAT měnu

      - možnost směny krypto za krypto

      - levnější než konkurence

      - možnost získat kryptopůjčku při aktivním využívání kryptopěněženky

      - přehledné, bezpečné, jednoduché a inovativní řešení v prostředí kryptobanking platformy

      - přístup k blockchain systémům, které budeme postupně realizovat

      - možnost diverzifikovat vlastní kryptoměnu a nechat část kapitálu bezpečněji úročit

      - online ukazatele stavu hodnoty kryptoměn v peněžence

 - v budoucnu možnost platit kryptoměnou u obchodníků používajících platební terminál Kryptobanking se slevami

      - využívání platebních karet ( kombinace Fiat měny a kryptoměny ) v budoucnu i vlastní mobilní aplikace.

      - všechny kryptoměny na jednom místě, na jedné makropeněžence

      - zřízení peněženky je velice rychlé a je zcela zdarma

 

RIZIKA PROJEKTU


Riziko vidíme hlavně v rychlosti s jakou dokážeme získat pevné místo v rámci segmentu kryptoměn. Kryptoměny a blockchain se vyvíjejí velmi rychle. Je tedy nezbytné získat co největší důvěru klietnů například již zmíněnou škálou služeb, rychlostí transakcí atd. Další riziko vidíme v případě dramatického propadu ceny kryptoměn například z důvodu zákazů v různých částech naší planety, ale to hlavně z důvodu náhlého poklesu uživatelů. Protože naše úloha nespočívá v těžbě můžeme relativně rychle reagovat na případné legislativní nebo procesní změny. V nejhorším případě přesuneme naši pozornost do segmentu Blockchain technologie, tozn. Vytváření vlastních systémů například na registraci majetku, smluv, lékařských záznamů a dalších business příležitostí.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD


Uživatel, který zakoupí nepřímý obchodní podíl ve výši 1% za cenu 100.000,-Kč získává pravidelnou výplatu výnosu a to vždy jednou ročně ve výši 1% z celkového zisku kryptobanky. Na konci roku 2019 předpokládáme celkový zisk ve výši 3.013.726,- Kč. Pro uživatele se tak jedná o výnos 30.137,-Kč. Uživatel má nárok na výplatu výnosu po celou dobu existence projektu nebo po dobu vlastnictví obchodního podílu. 

 

 

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněli jste heslo?