CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.000.000 Kč
VÝNOS DLUHOPISU: 9.8 %
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU: 20.000 Kč
MIN. ČÁSTKA PRO NÁKUP: 20.000 Kč
VÝPLATA VÝNOSU: Jednou ročně
MAX. OBJEM EMISE: 20.000.000 Kč
 
Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

 

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ TUTO INVESTICI?

Díky velkému zájmu investorů otevíráme již 4. část emise našich vlastních dluhopisů. Reagujeme tak zároveň na poptávku po projektech se stabilním ročním výnosem. Jmenovitá hodnota dluhopisu INVESTER 9,8% / 2026 je 20.000 Kč, přičemž tyto cenné papíry mají pevný roční výnos 9,8% p.a.

 

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

  • Stabilní výnos – můžete počítat se zhodnocením 9,8 % ročně (platí i pro případ, že nedojde k předpokládanému úpisu dluhopisů)
  • Půlroční výplata – zdaněný výnos investorům posíláme přímo na jejich bankovní účty, a to 2× ročně
  • Bezpečná investice – dluhopis je konzervativní a bezpečnou formou zhodnocení finančních prostředků
  • Odkoupení po 5 letech – 100% návratnost hodnoty dluhopisu (na účet je vyplácen čistý a již zdaněný výnos)

 

 VÝPLATA VÝNOSU

Výnos je vyplácen na bankovní účet investora 2× ročně, a to vždy k 30. 6. a 30. 12.
Podrobné informace o dluhopisech naleznete v přiloženém dokumentu Emisní podmínky

 

ROZDĚLENÍ INVESTOVANÝCH PENĚZ

Maximální objem emise je 20.000.000 Kč. Pro prodej našich dluhopisů máme v tuto chvíli alokovány cenné papíry v cílové částce 2.000.000 Kč. V případě získání maximálního objemu emise 20.000.000 Kč budou peníze použity společností INVESTER GROUP HOLDING s.r.o., a to následujícím způsobem: 8 % na náš rozvoj a expanzi, 27 % na financování neveřejných projektů a 65 % pro nákup nemovitého majetku. Toto rozdělení je závislé na konečné výši peněz získaných v rámci nabídky těchto dluhopisů.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD

Investor zakoupí 5 dluhopisů v celkové hodnotě 100.000 Kč s fixním výnosem 9,8 % ročně a dluhopisy jsou mu předány v listinné podobě. V tomto případě získává roční výnos 9.800 Kč (zhodnocení 9,8% p.a.). Po 5 letech tak získá celkem výnos 49.000 Kč a za původní kupní cenu od něj dluhopis zpět odkoupíme za 100.000 Kč.

 

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Proč emitujeme dluhopisy?

INVESTER má podíly nebo vlastní více než 16 společností a stále expanduje. Naše dluhopisy nám umožní do budoucna udržet vysoké tempo růstu a financovat nové výzvy v rámci neveřejných projektů. Naše stále se rozrůstající činnost, spolu s rostoucím počtem zafinancovaných projektů, vyžaduje více kontroly ale i pomoci z naší strany zafinancovaným subjektům. Kromě nových lidských zdrojů potřebujeme i větší finanční zdroje. Ty nám umožnují rychle investovat do projektů, pro které je standartní cesta prodeje podílů příliš pomalá. Dále se jedná také o příležitosti, u kterých by bylo zveřejnění na platformě rizikem, vzhledem k ochraně unikátního nápadu či know-how.

 

Na co finance použijeme?

Dluhopisy jsou určeny pro rozvoj a expanzi společnosti INVESTER a financování neveřejných investičních projektů. V současné době máme ve vysoké fázi přípravy dva neveřejné "podpultové" projekty, které jsou velmi zajímavé, ale bohužel je nemůžeme zveřejnit na platformě INVESTER. 

Dluhopisy nám umožní také pohotovou reakci na zajímavé investiční možnosti. Umožní nám rychleji dofinancovávat vybrané projekty na platformě, kdy zkrátíme celý proces financování částečným vstupem našeho kapitálu.

Majitelé dluhopisů mají fixní výnos s výplatou dvakrát ročně. Výnos téměř odpovídá průměrnému zhodnocení projektů INVESTER za rok 2019. Investor tak nemusí vybírat konkrétní projekty do kterých investovat, diverzfikovat portfolio, a čekat zda se projekt naplní a zafinacuje.

 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno