CÍLOVÁ ČÁSTKA: 1.875.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 10 % ?
Cena za 1% podílu: 187.500 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
Zajištění projektu: Ano, zápůjčkou ?
Výplata výnosu: Jednou ročně ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ DO INOVATIVNÍHO PROJEKTU INVESTOVAT

U tohoto projektu nabízíme možnost investovat do portálu Bezpersonalky.com, který poptává finance na urychlení své expanze. Projekt je již zaběhnutý a propojuje uchazeče o zaměstnání přímo s firmami. Celý tento proces se mu úspěšně daří urychlovat, jelikož vše probíhá bez účasti dalších zprostředkovatelů.  Aktuálně nabízí tisíce volných míst a má přes 700 registrovaných firem (Nestlé, Česká pošta, PPL atd.).


Oproti konkurenci projekt šetří firmám čas a firmám efektivněji, a přitom je cenově dostupnější. Navíc postupně zavádí různé inovativní služby. Byznys model zde stojí jak na uchazečích (základ mají zdarma, poradenství a další služby placené), tak na firmách, které si kromě inzerce mohou zaplatit propagaci inzerátů na sociálních sítích, jejich topování, odkrytí životopisů, reklamní bannery, zvýhodněné balíčky členství atd.


Investované finance projekt použije na propagaci značky a pracovních nabídek, marketingu a PR, čímž navýší návštěvnost portálu a počet uchazečů i platících firem (a tedy i svůj zisk). Zároveň investici využije pro expanzi na Slovensko (pro začátek). Při splnění podmínek autor garantuje výnos min. 12 % ročně a víc.


VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

 • Zavedená společnost – projekt funguje od začátku roku 2020, má již 700 registrovaných klientů (firem), v databázi 6.000 životopisů a nabízí přes 12.000 pozic, za rok 2021 dosáhl obratu 775 tisíc Kč
 • Perspektivní odvětví – velikost trhu se v ČR odhaduje na 1,3 miliardy Kč, přičemž tento projekt cílí na dosažení cca 10 % z této částky do 10 let; zároveň chystá i expanzi na další trhy (SVK, POL, HUN)
 • Konkurenceschopná firma – v tomto odvětví je běžné, že si agentury účtují až 2,5násobek hrubé mzdy za zaměstnance, kterého doporučí, což právě zde odpadá, a navíc nabízí i další inovativní služby
 • Jištěno zápůjčkou – pokud by projekt nedosáhl zisků, bude splácet úroky ze zápůjčky, které činí v 1. roce 12 % p.a., ve 2. roce 15 % p.a., ve 3. roce 17 % p.a. a ve 4. roce 21 % p.a. (detaily na konci)
 • Pravidelná výplata výnosu –  v případě splnění všech předpokladů zhodnocení 1× ročně
 • Zastřešení odborníkem – autor Richard Kuba působí přes 22 let v oboru lidských zdrojů a obchodu


ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Jedná se o rozjetou firmu, která poptává finance na urychlení růstu a další expanzi na zahraniční trhy. V rámci tohoto projektu je stanoven rating B, tedy Střední riziko. Dle business plánu se v následujících letech zisky portálu Bezpersonalky.com (resp. Start.jobs, a.s) po zafinancování na INVESTERu odhadují takto:


» Rok 2023 cca 2,9 milionu Kč a tržby kolem 9,4 milionu Kč
» Rok 2024 cca 5,8 milionu Kč a tržby kolem 14,3 milionu Kč
» Rok 2025 cca 8,4 milionu Kč a tržby kolem  18,9 milionu Kč

 

ROZLOŽENÍ INVESTICE

 

STAV PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST


Historie a aktuální stav

 • První myšlenka spatřila světlo světa v roce 2018, plně funkční web se rozběhl 4. ledna 2021
 • Začátkem dubna 2021 propojení s různými pracovními agregátory a napojení na ATS systémy
 • Postupně akvizice společností a první menší objednávky, potvrzení zájmu o služby portálu
 • Začátkem dubna 2022 dosaženo hranice 700 klientů (firem) a přes 6.000 nahraných životopisů

  Budoucnost projektu
 • K dubnu 2022 návštěvnost přes 50 tisíc uživatelů měsíčně (po investici odhad 250–350 tisíc)
 • Za rok 2022 odhad obratu kolem 3,5 milionu Kč a přes 13.000 pracovních pozic měsíčně
 • Další rozvoj portálu dle rychlosti a vybrané částky na INVESTERu (odhady tržeb a zisků výše)
 • Vizí je obsadit 10 % českého trhu (100 milionů Kč) do 10 let + expanze na Slovensko, Maďarsko a Polsko, další rozšíření inovativních služeb, které zákazníci velmi oceňují + vlastní mobilní aplikace

 


PŘÍKLAD PRO LEPŠÍ PŘEDSTAVU

Autor projektu si vyhrazuje právo k vykoupení podílu investora po 4 letech. Odkup je možný po 4 letech a za předpokladu vrácení jistiny (vložené částky) a zaplacení všech úroků definovaných zápůjčkou mezi INVESTERem a Start.jobs a.s., které jsou v 1. roce 12 % p.a., v 2. roce 15 % p.a., ve 3. roce 17 % p.a. a ve 4. roce pak 21 % p.a.


DALŠÍ INFORMACE O PROJEKTU

» Proč portál Bezpersonalky.com vlastně vznikl?

Cílem portálu je změna fungování pracovního trhu, neboť uchazeči jsou často oslovování neprofesionálními recruitery, kteří jim poskytují obecné informace bez specifikace společnosti, pro kterou hledají kandidáta nebo platových podmínek. Následně jsou tito kandidáti převážně nuceni absolvovat osobní schůzku, aby se dozvěděli, že společnost, která pozici obsazuje, pro ně není zajímavá, v horším případě u ní na pohovoru již byli.

Na druhé straně si zaměstnavatelé (firmy) stěžují na drahé služby, neodpovídající kvalitu a zasílání nerelevantních kandidátů. Mnoho lidí také zažilo nepříjemné překvapení, když zjistilo, že namísto na pohovor do společnosti, kde si mysleli, že se daná pozice obsazuje, dorazili do personální agentury.

Portál chce změnit způsob, jakým lidé hledají práci a firmy zaměstnance, a řešit problémy, které trh práce trápí (nedostatek kvalitních kandidátů, převis nabídky, náklady na nábor či časová náročnost pro uchazeče).


» Inovativní služby, které uživatelé na portálu chválí

Jako první na trhu Bezpersonalky.com přichází s unikátními službami, a to:

 • Aukce kandidátů – každý uchazeč si může ověřit svou hodnotu na trhu a zájem o své služby
 • Like klik – propojuje firmy a kandidáty jedním klikem (přijdu mu najednou všechny informace)
 • Nový kandidát – dle kritérií systém firmě posílá e-maily o nových kandidátech, kteří zadání splňují

A dále nabízí služby jako je Bannerová reklama (placená propagace inzerátů), Topování pracovních pozic (na hlavní stránce nebo dle klíčového slova) či Životopisy (procházení aktuálně volných kandidátů).

Tyto služby zaměstnavatelům zvyšují šance na nalezení vhodného zaměstnance a zaměstnancům dávají možnost najít si novou práci, po kterém opravdu touží.


» Přehledný systém balíčků

 • Členství pro firmy: Inzerujeme, Doplňujeme, Rosteme, Neomezeně
 • Promování  inzerátů (pro firmy): cena dle počtu (za 1 / 3 / 5 / 10)
 • Promo služby (propagace inzerátů skrze personální marketing): Mini / Standard / Maxi
 • Všechny podrobnosti o balíčcích, cenotvorbě atd. najdete na www.bezpersonalky.com


» Detail zajištění projektu

Garantem projektu je jednatel společnosti Start.jobs a.s., který je odpovědný za její správu a za management. INVESTER získá pro investory obchodní podíl ve výši 10 %, prostřednictvím kterého se budou podílet na zisku společnosti Start.jobs a.s. INVESTER přenechá investici společnosti Start.jobs a.s. na základě smlouvy o zápůjčce s úrokem v 1. roce 12 % p.a., ve 2. roce 15 % p.a., ve 3. roce 17 % p.a., ve 4. roce pak 21 % p.a., to se splatností 4 roky. V případě výplaty zisku budou úroky poníženy o tento zisk. Pokud  by společnost Start.jobs a.s. nedosáhla zisku, získají investoři úroky z předmětné zápůjčky.

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno