CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.000.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 16.66 % ?
Cena za 1% podílu: 120.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Zajištění projektu: Ne ?
Výplata výnosu: Jednou ročně ?
84%

Předobjednáno 1.675.000 Kč z cílové částky 2.000.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ INVESTOVAT DO EXPANZE PLATFORMY

Nově máte exkluzivní příležitost investovat do rozjezdu obchodní platformy XDIGR, která vznikla v režii investiční společnosti stockX, se kterou spolupracujeme od jejího začátku na trhu. Nová platforma umožňuje přes jednoduché rozhraní sázet na pohyby titulů na světových trzích, a tak přeneseně řečeno “těžit” zisky burzovních obchodů. To celé funguje prostřednictvím tzv. slotů, tedy vybraných pozic složených z investičních titulů (komodity, akcie apod.). Těžaři si na XDIGRu pouze vyberou slot, pošlou do něj peníze (vklad lze vnímat jako investici i jako sázku). Potenciál zhodnocení na této platformě se blíží díky obchodování na páku až násobkům vkladu (ne jen jednotkám %). 

Proč autoři očekávají úspěch? Většina lidí při běžném investování totiž nemá nijak velkou šanci své peníze opravdu zajímavě zhodnotit. A podobně je tomu u loterie a sázení. Autoři proto vytvořili XDIGR, aby spojil to nejlepší ze světa burzovních obchodů, investic a sázek. To všechno proto zjednodušili úplně pro každého. Netřeba mít základy ekonomie, všechny starosti s obchodováním může těžař na XDIGRu hodit za hlavu. Nemusí řešit licence ani platit registrační poplatky či se o své obchody denně starat. Webové rozhraní aplikace je již kompletně naprogramované, sloty ozkoušené a v blízké době (předběžně konec října) se očekává ostrý start a nábor první uživatelů.

 

Zajímavost: Potenciálními uživateli jsou nejen menší a opatrní investoři, ale i ti větší a zkušení. Menší jeho prostřednictvím mají šanci i s malou částkou získat násobky vkladu, větší si přes XDIGR zase mohou diverzifikovat portfolio. Zároveň je tu platforma pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet burzovní obchodování a neví jak na to (většina investorů na burze prodělá). A v neposlední řadě je tu pro sázkaře, kteří mohou loterii či kurzové sázení doplnit o sázení na pohyby trhů jako obchodníci na Wall Street.

 

Autoři obchodní platformy XDIGR do ní sami vložili kromě svého know-how i vlastní finance (na naprogramování, grafiku, copywriting, …)  a stovky hodin svého času. Platforma je tak již připravena ke spuštění. Vybrané peníze od investorů pak konkrétně použije na urychlení náboru prvních uživatelů, rychlejší šíření povědomí a vykrytí prvních měsíců, kdy se ještě předpokládá kolísající cashflow. Autoři XDIGRu na oplátku svým investorům nabízí výnosy cca 12 % v 1. roce, ve 2. roce 22 % a v následujících letech až 33 % (návratnost se pak odhaduje na cca 4 roky). Investovat lze do nepřímého podílu od 1000 Kč, přímý podíl lze získat od 120.000 Kč, a to zakoupením 60 akcií. 

Při investici 120.000 Kč (1% obchodní podíl) můžete požádat o přístupy do testovacího rozhraní a ověřit si fungování XDIGRu v alfa verzi ještě před samotným spuštěním.

 

 

PŘEDNOSTI TÉTO UNIKÁTNÍ PŘÍLEŽITOSTI

  • Platforma je připravena – XDIGR je již naprogramovaný a ladí poslední drobnosti, první uživatele přivítá koncem října 2023 a postupně začne vytvářet jejich základnu
  • Pravidelné zhodnocení – v prvních 3 letech nabídne v průměru výnosy cca 22 % a to s výplatou zprvu ročně, v budoucnu podle situace i častěji
  • Ozkoušený byznys model – platforma XDIGR navazuje na pilotní projekt X1 od investiční firmy stockX, který je již v běhu a vykazuje značné zisky z burzovních obchodů
  • Plánovaná expanze – jelikož jde o digitální projekt, lze jej snadno po překladu nabídnout i v zahraničí, v prvních letech se plánuje rozšíření na Slovensko a Polsko
  • Perspektivní projekt – obchodní platforma je tu pro různé typy investorů a rovněž sázkařů, kdy se ve světě investic i hazardu ročně jen v ČR “otočí” stovky miliard korun
  • Zastřešení experty – za platformou stojí investiční společnost stockX, která přes ni chce nabídnout běžným lidem potenciál burzovních obchodů ve zjednodušené verzi 

 

Zamyšlení: XDIGR chce primárně nabídnout svět burzovního obchodování s možností násobného zhodnocení investice běžným lidem. Jedná se o značně rizikové odvětví, které je však vyváženo potenciálně značnými výnosy. Primárně se nejedná o hazardní platformu, nicméně je pravděpodobné, že si sloty z XDIGRu  doplní své portfolio nejen investoři, ale pravděpodobně i sázkaři. Ti zde ovšem získají lepší šanci na “výhru” (výnos), než se jim nabízí ve světě loterie či kurzového sázení (zde de facto s nižšími riziky).

 

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Jedná se o novou unikátní obchodní platformu, která má ambici přinést burzovní obchodování na expertní úrovni mezi běžné lidi. Aktuálně je již její základ naprogramovaný a připravený ke spuštění. Projekt investorům nabízí výnosy cca 12 % v 1. roce, ve 2. roce 22 % a v dalších letech až 33 %. V rámci projektu je stanoven rating C, Vyšší riziko. Na základě plánované investice 6 milionů Kč (z 1. kola 2 miliony Kč, další kola dle výsledku jednání s většími investory) se odhaduje výkonnost platformy XDIGR takto: 

 

        

 

ROZLOŽENÍ INVESTICE A VLASTNICKÁ STRUKTURA

Předběžné rozložení investice při financování ve výši 2.000.000 Kč po 1. kole – předpokládáme až 3 kola, ovšem zatím je nelze slíbit, vzhledem k jednání s většími investory:

  • Marketing ~ 55 % – online reklama a motivační bonusy pro první uživatele
  • Režijní výdaje ~ 25 % – vykrytí cashflow v prvních měsících po startu
  • Affiliate program ~ 15 % – motivační odměny pro získávání uživatelů
  • Programování ~ 5 % – rezerva potřebná na doladění po spuštění

Budoucí vlastnická struktura: Investoři budou mít možnost v rámci nepřímého či přímého podílu vlastnit až 16,66% podíl v projektu XDIGR.

 

 

HISTORIE PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST

Aktuálně má XDIGR již naprogramované rozhraní, rozplánovaný branding a marketing a ladí poslední nuance v uživatelské zóně. 

Ostrý start předpokládá v průběhu října 2023. Následné kroky závisí na rychlosti náboru uživatelů a získání potřebných investic.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD PRO LEPŠÍ PŘEDSTAVU

Investor investuje do projektu 120.000 Kč a v případě splnění předpokladů získá 1. rok výnos cca 14.000 Kč (11,66 %), 2. rok cca 26.000 Kč (21,66 %) a 3. rok cca 40.000 Kč (33,33 %). V následujících letech dle hospodaření společnosti, u které se počítá s dalším rozvojem, se odhaduje cca 33 % dlouhodobě. Návratnost investice je odhadována na cca 48 měsíců. 

 

DALŠÍ INFORMACE O PROJEKTU

» Detailní mechanika projektu

Garantem projektu XDIGR je společnost stockX a.s., která se bude podílet na jeho řízení a provozu. INVESTER se svými investory plánuje získat v rámci 1. kola financování tohoto projektu podíl na zisku projektu ve výši 16,66 % za 2 miliony Kč. INVESTER společnosti stockX a.s. přenechá investovanou částku na základě odkupu zatímních listů, které budou po skončení úpisu v únoru 2024 nahrazeny kmenovými akciemi společnosti stockX a.s.

 

» Proč tu vlastně XDIGR je a pro koho?

Většina lidí chce své peníze rozmnožit, jenže aby vůbec měli šanci získat zajímavé zhodnocení musí investicím či sázení alespoň trochu rozumět, chtějí-li zvýšit šanci na úspěch, musí obětovat čas, u investic často moc nevědí, které zvolit; klasického sázení se spíše bojí, jelikož při špatném tipu přijdou o vše, a navíc většina nemá peněz nazbyt a nechce o ně přijít. Řeší to pak investičními produkty, jako jsou například podílové fondy či dluhopisy, někdy zkusí i burzovní obchody s akciemi a indexy, část možná i zajde do sázkové kanceláře či s částí peněz zkusí hazardní hry. Množství lidí ale ztratí akorát spoustu času a peníze nijak zásadně nerozmnoží, někdy naopak skončí nenávratně v minusu (sázení). 

A přesně proto vznikl XDIGR, kdy uživatelé jednoduše “sází” na burzovní obchody (investiční instrumenty), a to jak na jejich růst, tak na jejich propady. Stačí jim si na platformě vytvořit účet, vybrat si slot či sloty a počkat dle stanovené doby, jak si slot povede. Následně získají vklad a zhodnocení, v opačném případě část vkladu po odečtené ztrátě.

 

» V čem je XDIGR unikátní?

Jedná se o zjednodušené burzovní obchodování pro každého, které nabízí spoustu benefitů:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

» XDIGR: Obchodní příležitost pro každého

XDIGR je obchodní platforma, nejedná se dle definice zákona ani o investici ani o sázku, jde ovšem o podíl na zisku či ztrátě, která se realizuje v rámci slotu.

 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno