CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.916.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 36 % ?
Cena za 1% podílu: 81.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
Výplata výnosu: Jednou ročně ?
19%

Předobjednáno 550.500 Kč z cílové částky 2.916.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ INVESTOVAT

Tento projekt nabízí exkluzivní příležitost investovat do podílu značky UBeruškyAir. Vyhlášené letecké středisko má v nabídce výcvik pilotů ultralehkých letadel a letecké zážitky, konkrétně vyhlídkové lety a možnost vyzkoušet si pilotování. UBeruškyAir vzniklo před 2 lety a postupně se dostává do podvědomí pilotů a zákazníků. To vše pod taktovkou Rostislava Daňka, komerčního pilota, instruktora a akrobata, autora tohoto leteckého projektu.

Aktuálně středisko sídlí na letišti v Hradci Králové a k výcviku a zážitkům převážně využívá letadlo Zenair CH601, k zážitkům pak rovněž letadlo Zlín 43 a další typy (ty si pronajímá). Projekt UBeruškyAir se velmi slibně rozjíždí a nabírá exponenciální křivku. Autor se proto rozhodl celý projekt urychlit, a to přizváním investorů.  

V případě úspěšného zainvestování autor založí novou firmu UBeruškyAir s.r.o., kam vloží stávající letadlo Zenair CH601. Z financí od investorů se kromě marketingu doplatí úvěr zmíněného letadla a koupí se do majetku firmy druhé letadlo. Tím projekt vyjde vstříc narůstající poptávce. Autor při případném zafinancování počítá s průměrným ziskem 17,2 % p.a. Vyplácet jej následně bude 1× ročně přímo do uživatelských účtů investorů.

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

 • Perspektivní projekt – firma má již zákazníky a plánuje zakoupení dalšího letadla, a navíc zahájí i 2× tak velkou propagaci než dosud, čímž hodlá oslovit nové zájemce o pilotní výcvik a zážitkové lety
 • Exponenciální růst – piloti, kteří ve středisku UBeruškyAir projdou výcvikem, dále zpravidla létají na letadlech, na kterých se zde učili, díky čemuž se projektu neustále navyšují tržby a zisky
 • Zastřešení odborníkem – autor projektu je zkušený instruktor a akrobat, v minulosti navíc byl již ředitelem menší letecké školy, takže má opravdu bohaté zkušenosti z daného prostředí
 • Jištěno zápůjčkou – v případě, že by projekt nebyl některých z následujících let v zisku, investoři získají zhodnocení 12 % p.a. na základě úroku ze zápůjčky (detaily na konci)
 • Pravidelný výnos – zhodnocení budeme našim investorům načítat 1× ročně do účtů na platformě INVESTER

Navíc jde do movitého majetku firmy 76% investované částky, tedy na doplacení úvěru za 1. letadlo a nákup druhého, tudíž bude investice z části takto krytá. Pro případ nehody nebo havárie jsou letadla samozřejmě pojištěna. Kdyby se projektu z jakéhokoli důvodu nedařilo, letadla nebývá problém prodat.

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Jedná se o rozjetý 2letý projekt, který má značný potenciál (tím spíš v případě zainvestování) – zastřešuje jej zkušený autor, má již zákazníky a převis poptávky. Finance poptává na umoření úvěru na stávající letadlo, ke koupi druhého a marketing. V rámci projektu je stanoven rating B, tedy Střední riziko. Navíc je jištěn zápůjčkou.

Odhadované zisky po zafinancování:

» V roce 2023 odhad tržeb 2.880.000 Kč a zisk 1.092.000 Kč

» V roce 2024 odhad tržeb 3.360.000 Kč a zisk 1.362.000 Kč

» V roce 2025 odhad tržeb 3.600.000 Kč a zisk 1.497.000 Kč

» V roce 2026 odhad tržeb 3.840.000 Kč a zisk 1.632.000 Kč

Dále pak zisky dle postupně narůstajících tržeb.

 

ROZLOŽENÍ INVESTICE A VLASTNICKÁ STRUKTURA

Položkové rozložení investice:

 • Pořízení 2. letadla do flotily ~ 62 %
 • Marketing, rezerva aj. výdaje ~ 24 %
 • Doplacení úvěru za 1. letadlo ~ 14 %

Budoucí vlastnická struktura: V případě zafinancování projektu INVESTER získá 36% obchodní podíl ve firmě UBeruškyAir s.r.o., kterou autor projektu založí společně s platformou INVESTER. Na základě dohody s autorem v tomto projektu je možné získat i přímý podíl, a to při minimální investici 1 milion Kč – takový investor je případně možný pouze jeden.

 

STAV PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST

Historie projektu a jeho aktuální stav

 • V současnosti má UBeruškyAir cca 60 hodin letů každý měsíc se ziskem cca 45.500 Kč (ročně 546.000 Kč), a to převážně s využitím zatím 1 letadla Zenair CH601 – recenze na www.uberuskyair.cz nebo Slevomatu
 • Při získání financí na platfomě INVESTER autor plánuje doplatit 1. letadlo a 2. do majetku firmy pořídit, zároveň posílí i marketing, kdy počítá, že s přibývajícími zákazníky vzrostou tržby a zisky
 • Do budoucna se plánuje rozšíření střediska UBeruškyAir, a to zapojením dalších instruktorů a letců, v úvahu pak přichází i zaměření na zahraniční klientelu či expanze mimo tuzemský trh

 

 

PŘÍKLAD PRO LEPŠÍ PŘEDSTAVU

 

Investor zakoupí 1% podíl ve společnosti UBeruškyAir s.r.o., kterou společně založí INVESTER a autor projektu, za 81.000 Kč, čímž získá pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1 % ze zisku společnosti. V případě splnění všech předpokladů 10.920 Kč za 1. rok (zhodnocení 13,48 % p.a.), za 2. rok 13.620 Kč (16,81 % p.a.), za 3. rok 14.970 Kč (18,48 % p.a.) a za 4. rok 16.320 Kč (20,14 % p.a.). Návratnost vložené investice se odhaduje na cca 67 měsíců.

 

DALŠÍ INFORMACE O PROJEKTU

» O autorovi leteckého projektu

» Více o středisku UBeruškyAir 

UBeruškyAir je rozjetá značka, která rozdává radost všem, kteří chtějí poznat krásu naší země z ptačí perspektivy. Jedná se o 2 vysoce profesionální piloty a instruktory, kteří létáním rozdávají potěšení ve formě zážitkových letů a pilotování opravdových letadel. Své zázemí mají společně s leteckou školou Xair a spolkem AEROVIA na letišti v Hradci Králové, v pěkném renovovaném Hangáru 74 a Úlu 161 v retro stylu.

» Ukázka nabídky a cen 

» Detail zajištění projektu 

Garantem je Rostislav Daněk, budoucí jednatel společnosti UBeruškyAir s.r.o., který je za její management odpovědný. INVESTER pro své investory získá podíl ve zmíněné společnosti, a to ve výši 36 %, prostřednictvím kterého se investoři budou podílet na jejím zisku. INVESTER zmíněné společnosti přenechá investovanou částku na základě smlouvy o zápůjčce s úrokem 12 % ročně. V případě výplaty zisku budou úroky o tento zisk poníženy. V případě, že by společnost nedosáhla v prvních letech zisku, získají investoři úroky právě ze zmíněné zápůjčky.

 

V projektu lze získat přímý podíl, a to při investici min. 1 milion Kč – takový investor je ovšem možný jen jeden.

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno