CÍLOVÁ ČÁSTKA: 800.000 Kč
SPLATNOST: 9 let
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A Nízké riziko ?
Výplata výnosu: Pololetní ?
18%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ INVESTOVAT DO INVESTIČNÍ STRATEGIE DYNAMIKA PLUS

U tohoto projektu nabízíme možnost zprostředkovaně investovat do investiční strategie DYNAMIKA PLUS zavedené firmy ThomasLloyd specializující na společensky odpovědné investování. Zmíněná strategie je navržena pro větší investory, lze do ní totiž běžně investovat od 250.000 Kč – hlavní výhodou projektu tedy je, že vy do této investiční strategie můžete investovat přes INVESTER již od 1.000 Kč. U projektu předpokládáme výnos 9–12 % ročně.

DYNAMIKA PLUS se zaměřuje na dlouhodobou výkonnost aktiv, a to při zohlednění sociálně a ekologicky odpovědného investičního přístupu. 

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

  • Investice již od 1.000 Kč – můžete se zapojit již s pouhou tisícovkou, a to bez nutnosti splnit minimální vstupní investici 250.000 Kč (kontrakt zde pro naše investory zprostředkujeme hromadně)
  • Investice do lukrativních příležitostí – předpokládaný výnos se pohybuje mezi 9 až 12 % ročně, z většiny směřuje do udržitelné infrastruktury, investiční strategie se zaměřuje na dlouhodobou výkonnost aktiv.
  • Silný hráč na evropském trhu – investici zprostředkováváme u firmy ThomasLloyd sídlící v Německu, která za sebou má 17letou historii, 17 poboček/zastoupení a 4,1 mld. USD majetku ve správě
  • Bezstarostná investice – pro vás jako investora jde o investici bez jakékoli další administrativy nebo nutnosti hlubších znalostí, investiční přístup je zde navíc i sociálně a ekologicky odpovědný
  • Diverzifikovaná investiční strategie – jedná se o široké mezinárodní spektrum investic se zaměřením na investice na peněžním trhu, akcie, dluhopisy, nemovitosti (nepřímo) a alternativní investice

 

ZISKOVOST, RIZIKA A MECHANIKA

Předpokládaný výnos je až 9 až 12 % z investované částky ročně – závislý je na výkonu investiční strategie DYNAMIKA PLUS. Výnosy budou načítány od 2. roku investice, a to pololetně přímo do INVESTER účtů. Splatnost investice je 9 let. Při předčasném výběru financí z jistiny se platí poplatek z výběru, který je variabilní od 1 do 9 % z jistiny, a to dle roku v jakém se výběr uskutečňuje (v 9. roce, který předpokládáme, je tedy bezplatně).

V rámci tohoto projektu je stanoven rating Rating: A Nízké riziko.

Po zafinancování projektu INVESTER zastupující jednotlivé minoritní investory shromážděný kapitál investuje na základě smlouvy o správě majetku do produktu „Investiční strategie ThomasLloyd DYNAMIKA PLUS.“ Investiční strategii je pak třeba nechat rok pracovat, v 1. roce tedy nebude vyplacen žádný výnos. Další roky předpokládáme výnos 9–12% p.a. Výnosy z tohoto produktu jsou pak vyplaceny jednotlivým investorům dle jejich podílu. Realizaci této příležitosti předpokládáme do 2 týdnů od zafinancování projektu.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD PRO LEPŠÍ PŘEDSTAVU

Investor zakoupí nepřímý obchodní podíl vázaný k výkonu investiční strategie Dynamika+. Dle výkonnosti investiční strategie získává výnos 9-12 % p.a. z investované částky v rámci svého INVESTER účtu. Po uplynutí 9 let je jistina vrácena od třetí strany, a investor tak získá zpět finanční částku, kterou do projektu vložil.

 

DALŠÍ INFORMACE O PROJEKTU

» O společnosti ThomasLloyd

Jedná se o globální investiční a poradenskou společnost, která si prostřednictvím cíleného financování, výstavby a provozu výhradně udržitelných projektů v infrastrukturním, zemědělském a realitním sektoru. Jako svůj úkol stanovila prosazení a urychlení tolik potřebné společenské a ekologické změny.

Její nabídka obsahuje produkty a služby, které v rámci těchto sektorů zahrnují celý hodnototvorný řetězec. Kromě struktury, umístění a řízení investičních řešení zaměřených na sociální a ekologický účinek je součástí nabídky také poradenství a financování projektů a firem i poskytování digitálních finančních služeb.

Společnost byla založena v roce 2003 a v současné době patří jak k předním světovým investorům specializujícím se na společensky odpovědné investice, tak k významným poskytovatelům financování v oblasti klimatu. Tato finanční skupina se sídlem v Curychu a s více než 250 zaměstnanci a výhradními dodavateli v 16 lokalitách nacházejících se v Severní Americe, Evropě a v Asii získala celkový kapitál pro udržitelnou infrastrukturu ve výši více než 1,5 miliardy EUR.

 

» Filosofie společnosti: Investice do trvale udržitelných projektů

Více informací lze zjistit na webu společnosti Thomas Lloyd, nebo také na prezentačním videu níže.

 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno