CÍLOVÁ ČÁSTKA: 1.000.000 Kč
Min. částka pro nákup: 10.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Výplata výnosu: Jednou ročně ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ DO PROGRAMU X1 INVESTOVAT

Projekt investorům nabízí přímý podíl formou tichého společníka v zavedené české investiční společnosti StockX, která má ve správě 34 milionů Kč a plánuje v roce 2024 vstup na pražskou burzu. Konkrétně můžete investovat do jejího pilotního programu X1, který funguje na bázi náročného ale výnosného intradenního obchodování (obchody jsou otevírány a uzavírány v rámci téhož dne). Vzhledem k takovému aktivnímu přístupu obchodníci StockX u tohoto programu předpokládají potenciál vysoké ziskovosti v rámci týdne, potažmo roku.

Program X1 funguje tak, StockX vloží 100 % finančních prostředků vybraných v rámci tohoto projektu na vyčleněný obchodní účet a využije je k obchodování podle předem nastavené strategie. Odborníci následně realizují obchody s CFD, akciovými indexy, komoditami, akciemi, měnovými páry apod. Je potřeba poznamenat, že samozřejmě jde o velmi rizikovou investici, která má potenciál zhodnocení až 48 % ročně. Deklarované zhodnocení na této bázi není dle zkušeností StockX nereálné, ale nese zmíněná rizika, kdy je možné přijít až o 70% investované částky..

Investované finance se zhodnocují ihned po zaslání a investice je nastavena na 1 rok. Během něj můžou investoři sledovat stav obchodního účtu programu na webu StockX. Kdykoli se navíc můžou rozhodnout, že si předčasně svou investici vyberou – v takovém případě je výběr bez poplatku, ale přichází tím o nárok na dosavadní zhodnocení (ochrana účtu před výběry motivovanými emocemi, které plynou z možných výkyvů hodnoty investice a světových trhů) a na ztrátách případně participují v plném rozsahu až do maximální výše 70%.

 

UPOZORNĚNÍ: Tato investice nabízí potenciál značného zhodnocení v rámci 1 roku, ovšem vzhledem ke svému charakteru může být rovněž velmi prodělečná. Proto autoři nastavili podmínku, že při zůstatku 30 % na účtu StockX případně obchodování ukončí. Investici doporučujeme dobře zvážit a investovat prostředky pouze v rozumné výši.

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

  • Značný potenciál – jen málokterá investice má potenciál investorům zhodnotit peníze až o 48 % za rok, což logicky odpovídá vyššímu riziku
  • Know-how autorů – program X1 staví na bohatých zkušenostech s intradenním obchodováním odborníků ze zavedené společnosti StockX
  • Okamžitá realizace – nečekáte až projekt vybere cílovou částku, program rovnou začne pracovat s částkou, kterou do něj napřímo pošlete
  • Skvělá likvidita – kdykoli během roku si můžete svou investici u společnosti stockx  bez jakýchkoli poplatků vybrat (ovšem bez výnosů i  případných ztrát obchodního účtu)
  • Transparentnost – jak se programu daří, resp. za poslední měsíc dařilo, si následně můžete kdykoli ověřit na webu StockX na úvodní stránce
  • Výplata po 1 roce – po 12 měsících od zainvestování program investorovi vrátí investici se zhodnocením, nebo po odečtení případné ztráty

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Jedná se o program zavedené investiční společnosti StockX a.s., který vybrané peníze využije na rizikové intradenní obchodování s cílem zhodnocení kolem 1 % týdně. Vzhledem k povaze programu a absenci zajištění je projekt označen ratingem "C" Vyšší riziko. To je dáno tím, že odhadované zhodnocení je logicky provázáno s rizikem, že program může být po roce i pod původně investovanou částkou, a tedy prodělečný. Skončit tak může investor s vyplacením vstupní částky spolu s  48% výnosem, ale také bez výnosu jen s vyplacením 30 % investované částky. Investice vzniká na základě smlouvy mezi investorem a společností stockx. Finance investor zasílá přímo na bankovní účet společnosti stockx a investice je vyplácena přímo na bankovní účet uživatele (tedy mimo uživatelský systém INVESTERu).

 

ROZLOŽENÍ INVESTOVANÝCH PENĚZ

 

PŘÍKLAD PRO LEPŠÍ PŘEDSTAVU

Uživatel sjedná investici skrze naši platformu u společnosti stockx a.s., podepíše smlouvu a odešle 10.000 Kč na účet společnosti stockX a.s. Má možnost získat výnos ve výši 48% p.a. tedy až 4.800 Kč a po 12 měsících také celý svůj vklad. Upozorňujeme, že tento projekt je vysoce rizikový: Při nepříznivém vývoji po 1 roce může investor skončit se ztrátou až 70% vložené částky.

 

DALŠÍ INFORMACE O PROJEKTU

» Více o mechanice a zajištění projektu

Garantem projektu je předseda správní rady Roman Hrubý, který je zodpovědný za správu a za management společnost stockx. Investice vzniká na základě smlouvy mezi investorem a společností stockx. Finance investor zasílá přímo na bankovní účet společnosti stockx a investice je vyplácena přímo na bankovní účet uživatele (tedy mimo uživatelský systém INVESTERu).

 

» Více o investiční společnosti stockX

Společnost stockX a.s. se věnuje víc jak 4 roky burzovnímu obchodování, a to jak konzervativním, tak i vysoce spekulativním způsobem. Finance zhodnocuje na světových burzách. Nemalá část financí byla společností vygenerována z vlastních ziskových obchodů. StockX investuje hlavně do zahraničních akciových trhů, obligací a firem převážně z technologické, e-commerce a fintech oblasti. Společnost aktuálně spravuje přes 34 milionů Kč a na rok 2024 má ambici být obchodovatelná na burze cenných papírů v Praze.

 

» Tým stojící za společností stockX

 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno