CÍLOVÁ ČÁSTKA: 5.000.000 Kč
VÝNOS DLUHOPISU: 15.7 %
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU: 1.000 Kč
MIN. ČÁSTKA PRO NÁKUP: 1.000 Kč
VÝPLATA VÝNOSU: Čtvrtletně
MAX. OBJEM EMISE: 8.000.000 Kč
Zbývá 9 dní, 23 hodin a 59 min
 
Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

 

Platformu XDIGR se po měsících příprav, programování a testování povedlo úspěšně rozjet a po 2 měsících sklízí úspěchy a vypadá, že jí čeká skvělá budoucnost.

FIREMNÍ DLUHOPISY XDIGR – PROČ SI JE ZAKOUPIT?

Nově vám nabízíme exkluzivní příležitost investovat do dluhopisů obchodní platformy XDIGR, která je obchodní značkou zavedené investiční společnosti stockX a.s.  Tedy společnosti, která za sebou má již prokazatelnou historii a samozřejmě i zavedenou klientelu. V rámci svého vlastního dealingu na burze obchoduje například akcie, indexy, měnové páry. A právě tato firma nyní shání dodatečné financování pro svou novou rychle rostoucí obchodní platformu, která každému nad 18 let umožňuje „těžit burzu”.

Konkrétně autoři ze stockX a.s. vytvořili obchodní platformu XDIGR,  aby spojili to nejlepší ze světa burzovních obchodů, investic a sázek, a to pro každého, kdo má volné peníze (vklady startují na 100 Kč). Netřeba mít základy ekonomie, řešit licence, platit registrační poplatky ani se o obchody starat. Platforma přitom jednoduše vydělává tak, že z každého obchodu, který realizuje na burze (investuje peníze uživatelů), v případě správné spekulace získává 20 % ze zisku. A to aniž by investovala vlastní prostředky.

Projekt finance, které zamýšlí vybrat přes předmětné dluhopisy, využije k posílení online reklamy, krytí obchodů, vytvoření affiliate systému a platební brány, pokrytí odměn obchodníkům, vytvoření tzv. platební instituce a překlad webu, aby XDIGR rovnou mohl nabídnout i v zahraničí. Nákupem těchto XDIGR dluhopisů jednoduše získáte na 2 roky fixní úrok 15,7 % p.a., a to s výplatou 4× ročně. Takovéto firemní dluhopisy ocení zvlášť ti, kteří si chtějí portfolio obohatit konzervativní investicí se stabilním zhodnocením.

 

TIP: Dluhopisy u nás jednoduše zakoupíte a od té chvíle běží čas do pravidelné výplaty úroků – oproti zakoupení obchodního podílu tak nečekáte na výběr celé částky.

 

Jak si stojí zbrusu nová platforma XDIGR cca 2 měsíce od svého oficiálního spuštění? (data z 5. 4. 2024, spuštěno 5. 2. 2024)

 

PŘEDNOSTI FIREMNÍCH DLUHOPISŮ XDIGR

 • Stabilní zhodnocení – majitelé dluhopisů se můžou spolehnout na fixní úrok 15,7 % ročně po dobu 2 let na bankovní účet, a to s pravidelnou výplatou 4× ročně
 • Odkup po 2 letech – po zmíněných letech od nákupu těchto dluhopisů dojde ke splacení jistiny, tedy projekt následně investorovi vrátí jím investovanou částku
 • Platforma již běží – XDIGR zdárně dokončil vývoj a má již první uživatele (po 2 měsících přes 1 000), kteří s ním mohou těžit burzu, a také ověřitelné výsledky
 • Úspěšné obchody – první uživatelé platformy poslali své vklady do otevřených slotů a vytěžili jejich prostřednictvím různě velké obchodní zisky (% vizte výš)
 • Výnosná mechanika – platforma umí pro uživatele vydělat i násobky vkladů, kdy na každém úspěšném obchodu sama získá 20 % ze zisku (provize platformy)

 

EXKLUZIVNĚ: Po 2 letech místo výplaty jistiny máte možnost směnit dluhopisy za akcie, a to buď přímo stockx a.s., nebo XDIGRu, stane-li se právnickou osobou.

 

KONCEPT OBCHODNÍ PLATFORMY XDIGR 

XDIGR umožňuje získat podíl na zisku nebo ztrátě burzovních obchodů prostřednictvím slotů. Ty obsahují tituly světových trhů (akcie, komodity, indexy, měnové páry, kryptoměny atd.), a tak lze přeneseně řečeno „těžit“ burzu, burzovní obchody. Těžaři si na XDIGRu jednoduše vyberou velikost podílu v rámci jednoho či více slotů. Následně provedou úhradu objednávky a čekají na konec těžby. Potenciál výkonu slotů se blíží zhodnocení v desítkách procent až násobkům vkladu. U části z nich v rámci pouhých měsíců a týdnů, někdy dokonce pouze v rámci pouhého dne. A to díky využití vlastního dealingu, rozdílovým smlouvám, intraday tradingu a také profesionální finanční páce.

XDIGR je tu pro všechny od 18 let, a to jak pro sázkaře a spekulanty, tak pro dynamické investory a střadatele. Každý uživatel od XDIGRu vždy dostane informaci o nově otevřeném slotu, kterého se může už od 100 Kč účastnit a vydělat třeba násobky vkladu ze měsíc, týden či den. Jaké výhody v kostce tedy nová atraktivní platforma nabízí?

 

 

TIP: Obchodní platformu XDIGR si můžete zkusit samozřejmě i vy sami. Registrace je otázka chvíle, vstupní poplatky jsou 0 Kč, jediný poplatek je až z případného zisku. A vy přitom těžbou burzy v rámci i jen jednodenních slotů (či týdenních, měsíčních a dlouhodobých) můžete získat dokonce i násobky vkladu. Nečekáte tak roky!

 

EMISNÍ PODMÍNKY DLUHOPISŮ XDIGR

Zhodnocení je vypláceno na bankovní účet investora dle Emisních podmínek 4× ročně, a to vždy k 30. 6., 30. 9.,  30. 12. a 30. 3. Maximální objem emise je 8.000.000 Kč. Pro prodej dluhopisů prostřednictvím INVESTERu máme nyní alokovány dluhopisy v celkové výši 5 milionů Kč. 

 

 

BUDOUCNOST PLATFORMY XDIGR

Zavedená investiční společnost stockX a.s., která obchodní platformu XDIGR vyvíjí, vznikla v roce 2019 a od té doby splatila svůj základní kapitál 13 milionů Kč a za dobu svého působení na trhu svým klientům zhodnotila vklady v rámci vydaných dluhopisů v průměru o 11,5 % ročně, krizi navzdory. Nápad na vytvoření obchodní platformy pro každého 18+, aby mohl těžit burzu jednoduše přes tzv. sloty, přišla v začátku roku 2023. Během 2. poloviny zmíněného roku pak začal vývoj platformy, samotné programování, tvorba strategie, řešení marketingu, testování prototypů atd. Oficiálně byla platforma spuštěna začátkem února 2024.

 

KONKRÉTNÍ ROZLOŽENÍ INVESTICE

Předpokládané rozložení investice při financování projektu ve výši 5.000.000 Kč:

 • Online reklama ~ cca 30 % – posílení funkčních PPC kampaní a PR
 • Krytí obchodů ~ cca 20 % – finance na krytí obchodů v rámci slotů
 • Affiliate systém ~ cca 15 % – implementace affiliate systému třetí strany
 • Platební brány ~ cca 13 % – vytvoření a implementace platebních bran
 • Odměny obchodníkům ~ 10 % – pokrytí nákladů v první fázi projektu
 • Platební instituce ~ cca 7  % – vytvoření a nastavení tzv. platební instituce
 • Překlad webu ~ cca 5 % – jazykové mutace pro poskytování služby v EU

 

PŘÍKLAD PRO LEPŠÍ PŘEDSTAVU

Investor zakoupí 100 dluhopisů v celkové hodnotě 100.000 Kč s fixním výnosem 15,7 % ročně a dluhopisy jsou mu předány v listinné podobě poštou. V tomto případě získá roční výnos 15.700 Kč (vždy 3.925 Kč po konci 6., 9. 12. a 3. měsíce v roce). Po 2 letech získá na úrocích 31.400 Kč a za původní kupní cenu od něj firma stockx a.s. jeho dluhopisy odkoupí zpět (tedy za 100.000 Kč). Podrobné informace o dluhopisech naleznete v Emisních podmínkách.

 

DALŠÍ INFORMACE O PROJEKTU

» Detailní mechanika projektu

Garantem tohoto projektu je emitent dluhopisů, tedy společnost stockx a.s, pod kterou obchodní platforma XDIGR spadá. Smlouva o úpisu dluhopisů vzniká přímo mezi investorem a emitentem stockx a.s. Investor poukáže finanční prostředky emitentovi dluhopisu, a ten mu vyplácí výnosy z dluhopisu přímo na jeho bankovní účet dle emisních podmínek. Výnosy nejsou načítány ani vypláceny prostřednictvím uživatelského rozhraní INVESTER.

 

» Jak platforma XDIGR vydělává? 

XDIGR má efektivní business model, který zaručuje, že vydělá % z každého úspěšného obchodu. Obvykle nabízí 2 sloty s příležitostí spekulovat na růst či propad hodnoty vybraného titulu (např. pohyb EUR/USD). XDIGR otevírá slot „S námi”, kterému trader věří, a zároveň slot „Proti nám” (spekulace na opačný pohyb). Na první jmenovaném má XDIGR provizi 20 % zisku z úspěšného obchodu, na druhém 5 %. Tím, že většinou sází sloty proti sobě, realizuje alespoň na jednom z nich zisk.

 

» Proč tu nová platforma XDIGR je? 

Primárně chce nabídnout svět burzovního obchodování s možností i násobného zhodnocení běžným lidem (18+ let). Jedná se sice o značně rizikové odvětví, to je ovšem vyváženo potenciálně nemalými výnosy. Primárně nejde o hazardní platformu, nicméně je pravděpodobné, že si o sloty z XDIGRu doplní své portfolio nejen investoři, ale pravděpodobně i sázkaři. Ti zde ovšem získají lepší šanci na „výhru” (výnos), než se jim nabízí ve světě loterie nebo kurzového sázení – zde de facto s nižšími riziky.

 

» Proč má šanci XDIGR na úspěch? 

Rozjetá platforma umožňuje přes jednoduché rozhraní sázet na pohyby titulů na světových trzích, a tak přeneseně řečeno „těžit” zisky burzovních obchodů. To celé funguje prostřednictvím slotů, již vybraných pozic složených z různých titulů (např. akcie, komodity). Těžaři si na XDIGRu jen vyberou slot, pošlou do něj vklad a počkají si na výsledek „těžby”. Potenciál zhodnocení se díky obchodování na páku, intradennímu obchodování a rozdílovým smlouvám někdy přiblíží i násobkům vkladu (ne jen desítkám %). 

 

 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno