CÍLOVÁ ČÁSTKA: 10.000.000 Kč
ÚROK: 7 % ?
Min. částka pro nákup: 50.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
11%

Předobjednáno 1.050.000 Kč z cílové částky 10.000.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Detailní PDF dokumentace ke stažení

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

 

Možnost zakoupení Dluhopis THOMASLL. 7%/2027 CZK / ISIN: LI0395604684 je časově omezená do konce roku 2018.

V rámci tohoto projektu umožňujeme uživatelům nakoupit dluhopisy vydané společnosti THOMASLLOYD CLEANTECH INFRASTRUCTURE AG s ročním úrokem 7%

Jedná se o stabilní formu dluhopisů s ročním úrokem 7%(p.a.) z hodnoty dluhopisů.

Dluhopisy jsou určeny primárně pro financování velkých infrastrukturních projektů v Asii, která v současné době patří mezi přední hráče v rámci tohoto sektoru.

Celková hodnota emise je 2 000 000 000,-Kč ( slovy: dvě miliardy korun českých ). Jeden dluhopis má jmenovitou hodnotu 1.000 Kč. Minimální částka pro úpis jednoho zájemce je 50 000,-Kč ( slovy: padesát tisíc korun českých ). Každý vyšší úpis musí být dětlitelný 1 000. Maximální úpis na investora není stanoven.  

Splatnost dluhopisu je 10 let. Poprvé je možné odprodat dluhopis již k 31.12.2021 s 12ti měsíční výpovědní lhůtou. Poté je možné uskutečnit odprodej dluhopisu vždy k 31.12. každého následujícího roku.

KDO JE SKUPINA THOMAS LLOYD

ThomasLloyd Group je globální investiční a poradenská společnost specializující se na infrastrukutrní projekty v Asii, která v současné době patří mezi přední přímé investory v rámci tohoto tržního sektoru. Dluhopisy CTI investují s využitím mnoho let úspěšně realizovaného obchodního modelu prostřednictvím společnosti ThomasLloyd Cleantech Infrastructure Fund GmbH do rostoucího trhy asijské infrastruktur.

Skupina má podrobné znalosti technologií, vysokou odbornou specializaci v oblasti investovaní a důkladné znalosti společenských, ekonomických a politických reálií daného regionu umožňují společnosti ThomasLloyd přistupovat k investičním řešením na zákaldě nejlepší praxe a dosahovat při tom vysoké rentability přizpůsobené rizikům. 

Na pozadí tohoto základního pojetí formoval ThomasLloyd nadnárodní tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti řízení z nejrůznějších odvětví. Do společnosti ThomasLloyd tak přicházejí odborné vědomosti, znalosti a zkušenosti z vedoucích pozic u renomovaných obchodních a investičních bank, předních podniků v oblasti inženýrství, stavebního a projektového managementu a celosvětově největších energetických koncernů.

Společnost má 15 poboček po celém světě, realizovala stovky infrastrukutrních projektů ve 22 zemích světa.  Emitent je koncernovým podnikem skupiny ThomasLloyd, jednoho ze špičkových finančníků a investorů působících v sektoru infrastruktury v Asii, jakož i akreditovaného smluvního partnera člena Světové banky IFC.

 

VÝHODY DLUHOPISU THOMASLLOYD 7%/2027 CZK

 

1) Roční úrok 7% p.a. 

2) Nepřímá investice do jednoho z největších rostoucích trhů naší doby, který se vyznačuje svou ekonomickou atraktivitou a rozsáhlou nezávislostí na konjuktuře, mírách inflace a výši úroků.

3) Na základě prognózy dlouhodobě plánovatelné a atraktivní úrokové výnosy při kalkulovatelném riziku.  

4) Vysoká flexibilita díky pravidelnému právu výpovědi po uplynutí minimální doby platnosti  možnosti částečného odprodeje.

5) Dlouhodobá, více než 10 let trvající pozitivní emisní historie skupiny podniků v oblasti dluhopisů zaměřených do infrastruktury

6) Celkový umístěný objem emisní skupíny podniků je více než 20 000 000 000 Kč.

7) Investoři přispívají k vytvoření sociální a ekologické přidané hodnoty, protože jejich peníze se použijí výhradně na trvale udržitelné zdroje.

8) Splnění vysokých standardů udržitelnosti: Dluhopisy Thomas Lloyd v oblasti infrastruktury se orientují pole zásad takzvaných zelených dluhopisů ( Green - Bond - Principles ) a norem takzvaných klimatických dluhopisů ( Climate Bonds Standards ) a jsou na zákaldě jejich ekologických, sociálních a etických aspektů ( kritéria ESG ) vhodné pro ekologicky odpovědné investory.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD

Modelové příklady pro uživatele platformy invester.cz  jsou uvedeny v příloze tohoto projektu. 

 

EMISNÍ PODMÍNKY

Emisní podmínky jsou uvedeny v příloze tohoto projektu.

 

REFERENČNÍ PROJEKTY

Mezi referenční projekty skupiny ThomasLloyd Group patří zejména: 

- Alter NRG ( Calgary, Kanada ) 

- Biodiesel Industries ( Kalifornie, USA )

- Fisker Automotive ( Anaheim, Kalifornie, USA )

- Encelium Technologies ( New Jersey, USA )

- ISLASOL I A ( Negros Occidental, Filipíny )

 

 

JAK OBJEDNAT

V případě zájmu o nezávaznou nabídku, v kroku "Chci přímý podíl" zvolte prosím požadovanou celkovou částku, následně Vás budeme kontaktovat.

Odpovědná osoba za tento projekt je pan Tomáš Nutil.