CÍLOVÁ ČÁSTKA: 462.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 6.6 % ?
Cena za 1% podílu: 70.000 Kč
Min. částka pro nákup: 0 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Výplata výnosu: Čtvrtletně ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ INVESTOVAT DO TĚŽEBNÍHO STROJE?

U tohoto projektu se jedná o možnost investovat do nákupu čtyř strojů na těžbu Bitcoinu Bitmain Antminer S19 Pro. Díky této investici nemusíte řešit nákup kryptoměny ani její uchovávání v hardwarové peněžence – pouze investujete do podílu na jednom z nejlepších strojů na trhu. Projekt je vhodný pro všechny, které lákají kryptoměny a jejich těžba. Jedná se o velmi ekonomické řešení, které minimalizuje poplatky za převody z Bitcoinu na jednotlivé účty minoritních investorů.

 

Vývoj ceny Bitcoinu v čase (zdroj: goldprice.org)

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

  • Investice do lukrativní kryptotěžby – předpokládaný výnos se pohybuje mezi 40 až 90 % v 1. roce
  • Bezstarostná investice – bez administrativy, čekání (běžně až 8 měsíců, neboť jde o nedostatkové zboží) apod.
  • Investice od pouhých 1.000 Kč – můžete se tak zapojit do těžby kryptoměny, a to bez jakýchkoli znalostí
  • Těžební stroj je již v běhu – umístěn je v hostingovém centru našeho prověřeného partnera mimo ČR

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Předpokládaný výnos může být až 40 až 90 % z investované částky v prvním roce, nicméně je závislý na aktuální ceně Bitcoinu a složitosti těžby. Výnosy z těžby budou načítány průběžně do INVESTER účtů. 

V rámci tohoto projektu je stanoven rating C "Vyšší riziko". Doporučujeme proto vhodně diverzifikovat své investiční portfolio. Tento rating přidělujeme projektům, které nemají žádnou obchodní historii. Projekt představuje vyšší riziko, které ovšem vyvažuje vysokým ziskem. Projekt realizuje společnost ve vlastnictví INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

 

 

STAV PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST

Pro zafinancování projektu již je založena společnost MINING ONE s.r.o., která je 100 % ve vlastnictví skupiny INVESTER. Tato společnost bude mít stroje ve správě a bude se starat se o plynulý chod těžby. V této etapě financování uvolní 26,6 % svého podílu ve prospěch nepřímých investorů. Celkově společnost prodá maximálně 80 % svého podílu ve prospěch investorů a to celkově ve všech dalších etapách financování kryptoměnových projektů na portále INVESTER.

Z vytěžené měny Bitcoin bude 80 % vypláceno investorům, 20 % využito pro režie a zisk společnosti.

V rámci této příležitosti zakupujeme 4 stroje pro těžbu kryptoměny Bitcoin. Konkrétní technická specifikace zařízení a počet strojů je závislý na aktuální dostupnosti na trhu. Může být změněn při zachování stejného nebo vyššího výkonu. Realizaci této příležitosti předpokládáme do 1 měsíce od zafinancování projektu.

Kromě toho se počítá s možností budoucího přesunu strojů do ČR nebo do vlastního hostingového centra.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD

 

Investor zakoupí obchodní podíl ve společnosti ve výši 1 %, za cenu 70.000 Kč. Investor získává pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1 % z celkového zisku společnosti, tedy v případě splnění odhadů 28.000 Kč–63.000 Kč za 1. rok (zhodnocení 40–90 % p.a.), za 2. rok získá 28.000 Kč–63.000 Kč za rok (zhodnocení 40–90 % p.a.). Výnosy v dalších letech mohou dále růst. Výnos je do INVESTER účtu načítán po 3 měsících. Návratnost investice se odhaduje na 14–30 měsíců. Výpočet je před započtením srážkové daně. 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno