Hodnota projektu: 2.790.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 100 % ?
Min. částka pro nákup: 5.000 Kč
CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.790.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A Nízké riziko ?
Zajištění projektu: 2600000 ?
STAV PROJEKTU: Aktivní
Plánovaný zisk projektu: 920.700 Kč ?
5%

Předobjednáno 150.000 Kč z cílové částky 2.790.000 Kč

CHCI NEPŘÍMÝ PODÍL CHCI PŘÍMÝ PODÍL

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

V rámci tohoto projektu se můžete s námi účastnit nákupu, prodeje a pronájmu nebytového prostoru v Praze, a to formou nákupu nepřímého obchodního podílu. Díky tomu získáte podíl na zisku z pronájmu ateliéru o výměře 49m2, který se nachází v ulici Záběhlická 1728/75 v těsné blízkosti sportovního areálu Hamr. Výhodou je bezbariérový přístup přímo do samotné nemovitosti. Jednotka je po kompletní vnitřní rekonstrukci, skládá se ze dvou průchozích pokojů, kuchyně, koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Jednotka má vlastní plynoměr a topné radiátory, dále je zavedena el. přípojka 380V. Bezpečnostní systém je součástí nebytového prostoru. Nemovitost lze vyžít jak pro bydlení tak i kancelář.

REALIZACE PROJEKTU

Po naplnění cílové částky a uzavření projektu, nemovitost fyzicky zakoupíme a vyřídíme veškeré formality. Byt následně přejde do vlastnictví společnosti INVESTER GROUP BUILDING a.s., která bude koordinovat realizaci projektu.

Investoři mají díky nepřímému podílu nárok na výnos z pronájmu nemovitosti a pozdějšího prodeje. V současné době je možná garance čistého měsíčního nájmu 13.000,-Kč prostřednictvím služby ideální nájemce.

ZAJIŠTĚNÍ INVESTICE

Finanční prostředky budou využity pouze za účelem nákupu uvedené nemovitosti.

Vyhrazujeme si právo na vrácení vložených finančních prostředků po 12 měsících vč. úroků všem vlastníkům nepřímého podílu. Dále si vyhrazujeme právo na zrušení nákupu uvedené bytové jednotky a možnosti nákupu jiné bytové jednotky nebo nemovitosti, tak aby splnila uvedené parametry co do rozsahu zajištění a deklarovaného výnosu.

 

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

logo invester

Odpovědná osoba za tuto investici je pan Lukáš Kruntorád, lukas@invester.cz, (+420) 608 822 447.

Chci podpořit projekt

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněli jste heslo?