Kam investovat

Usilujeme o tvorbu objektivní, snadno pochopitelné a především pestré nabídky podnikatelských příležitostí.

Mezi jedny z nejoblíbenějších komodit vůbec patří zlato. Svým klientům poskytujeme možnost investovat do podnikatelské příležitosti "Nákup zlaté cihly". Tato zlatá cihla má nejvyšší možný obsah zlata a investice je možná v libovolné výši od 1.000 Kč. Jelikož je zlato velmi stabilní aktivum, přináší s sebou minimální riziko, díky čemuž je vhodné jak pro začínající, tak pro zkušené investory. Tato podnikatelská příležitost nabízí průměrný roční výnos 6,8 %. 

Dalším velice populárním drahým kovem je stříbro. Podobně jako zlato představuje způsob jak bezpečně uložit finance a zároveň se perfektně ochránit před případnou inflací. Možnost investice do tohoto drahého kovu v současné době připravujeme.

S námi můžete investovat i do start-upů a firem, a obohatit tak český trh o nové, atraktivní projekty či zajistit růst již zaběhnutým firmám s několikaletou tradicí. Máte tak na rozdíl od investice do akcií šanci podpořit menší a lokální projekty a pohodlně monitorovat jejich růst v internetovém rozhraní. Další bezpečnou investicí s velmi malým rizikem jsou nemovitosti. V naší nabídce naleznete budovy, pozemky a nemovitosti, do kterých můžete vložit své peníze. Po načerpání cílové částky nemovitost zakoupíme a začneme pronajímat. Výnosy jsou většinou velmi stabilní v rozmezí od 4 do 8% p.a.

Další možností investice jsou dluhopisy. Jejich obrovskou výhodou je, že jsou vhodné i pro začínající investory. Vydavatel dluhopisů se zavazuje k řádnému placení sjednaných úroků a také k tomu, že na konci splatnosti vrátí investorovi celou vloženou částku. Jedná se o velice bezpečnou investici. V budoucnu bychom chtěli i tuto možnost zařadit na INVESTER.cz.

PROČ INVESTER.cz?

Veškeré informace jsou transparentní. U nás vidíte, do čeho investujete, a to díky propracovanému internetovému rozhraní. Na INVESTER.cz máte přehled o vašich investicích každý den, což například nelze říci o klasických investičních fondech. Výnosy můžete kontrolovat kdykoliv budete chtít, prostřednictvím vašeho uživatelského účtu. Stejně tak si můžete kdykoliv zažádat o jejich vyplacení, kdy peníze posíláme na účet do 3 dnů.

Kam tedy investovat? Volba je na vás, případně nás kontaktujte pro více informací. Pečlivě sledujte náš web, kde nabídku průběžně aktualizujeme.

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněl jste heslo?