Cílová částka: 300.000 Kč
Cílový
roční výnos:
25 %
Minimální životnost investice: 2 roky
Rating investice: C Vyšší riziko ?
Do konce: 19 dnů
21%

Investováno 63.000 Kč z cílové částky 300.000 Kč

Zainvestovat

Kdo už investoval?

 

ON-LINE KALKULAČKA

Investuji

Zisk každý rok:
Zisk za celkové období:
?
Maximální risk za celkové období:
?

Stav účtu po 2 letech

Zhodnotíte svůj počáteční vklad o %E-shop Nejlevnejsiplenky.cz byl založen v červnu 2017 a soustředí se na prodej dětských plenek DADA, které jsou vyráběné v České republice a jsou určeny hlavně pro polský trh. E-shop zároveň nabízí i různé doplňky jako jsou dudlíky, odsávačky, bryndáky a další dětské zboží.

POPIS PROJEKTU

Tento projekt jsme do naší nabídky zařadili na základě zájmů investorů v naší sekci start-up market, kde projekt získal vysoké hodnocení 8 bodů z 10 možných. E-shop nejlevnejsiplenky.cz má zájem o investici 300.000 Kč, kterou potřebuje pro nákup skladového zboží. Odbyt e-shopu je zajištěn prostřednictvím online reklamy a návštěvnosti z internetových vyhledávačů Seznam a Google. Do konce roku 2017 plánuje prodat 2.000 balení plen + související sortiment. Plánovaný obrat pro rok 2017 je 600.000 Kč. V roce 2018 předpokládá obrat 2.000.000 Kč a více.

 

ROZDĚLENÍ INVESTIČNÍCH PROSTŘEDKŮ

- Nákup zboží za 300.000 Kč

- Marketing je financován již nyní z vlastních zdrojů částkou 5.000 Kč měsíčně

- Režie společnosti i s nákladem na mzdy bude hrazena z vlastních zdrojů. Majitelka disponuje s částkou 100.000 Kč, která se stále zhodnocuje ve zboží

 

NÁZEV A STRUKTURA PRÁVNICKÉ OSOBY

Ekonomický servis s.r.o, IČO: 25116312. Jediným vlastníkem a jednatelem společnosti je Hana Kodrasová.

 

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

Cílem této podnikatelské příležitosti je získat dostatek finančních prostředků na nákup zboží, které musí být neustále skladem a připraveno k odeslání. Marže jsou nastaveny pevně na 45%. Do konce roku 2017 plánujeme prodat 2.000 balení plen + související sortiment s plánovaným obratem 600.000 Kč. V roce 2018 je předpokládaný obrat společnosti plánován na 2.000.000 Kč. Pro investory nabízíme 25% roční úrok.

 

KONKURENČNÍ PROSTŘEDÍ

Jediná naše větší konkurence jsou dadaplenky.cz. Ostatní konkurence prodávající plenky DADA se potýká s nedostatkem zboží a dlouhými dodacími lhůtami, stejně jako my. Cena u konkurence dadaplenky.cz je 230 Kč. Za poslední rok a půl neměli konkurenti žádnou větší dumpingovou akci, takže předpokládáme, že tomu nebude ani v dalších měsících. Ostatní e-shopy paní Hana Kodrasová nepovažuje za konkurenci, jelikož nenabízejí stejný sortiment - tedy plenky DADA. Většina z konkurentů jezdí po polských biedronkách a kupují zboží v obchodech. Plánem společnosti je naskladnit zboží přímo od polského prodejce. Díky paletovém odběru společnost získá ještě výhodnější ceny. 

 

DOSAHOVANÉ VÝSLEDKY KONKURENCE

Konkurence dosáhla návštěvnosti za rok jako náš e-shop za jeden měsíc. Množství zákazníků, kteří přijdou na web Nejlevnejsiplenky.cz je dle Google Analytics cca 15.000 měsíčně. Další zvýšení návštěvnosti bude společnost dosahovat e-mailingem, kde využijí vlastní databázi, dále pak FB reklamou a remarketingem. Veškeré marketingové úkony realizuje přímo majitelka Hana Kodrasová.

 

STRATEGIE KONKURENCE, JEJÍ PŘEDNOSTI A SLABINY

Konkurence má jedinou přednost a tou je délka existence na trhu. Dadaplenky.cz je na trhu již rok a půl. Mezi její slabiny jednatelka společnosti počítá především to, že dodnes nejsou plátci DPH a to i přesto, že apelovali na zákazníky, že zdražují z důvodu právě přechodu na DPH. Další slabinou konkurence je absence zboží na dobírku, což je služba, kterou bude společnost Nejlevnejsiplenky.cz zavádět.

  

ZAJIŠTĚNÍ ODBYTU

Odbyt máme zajištěn online prostřednictvím e-shopu na základě organické návštěvnosti, a návštěvnosti díky naší databázi maminek, která čítá 7.000 kontaktů. Nyní je tato databáze využita jen z 10%, kvůli nedostatečnému množství zboží na skladě.

 

SILNÉ STRÁNKY

Značka DADA je velmi oblíbená u maminek. Dokonce i ty maminky, které používají Pampers, hodnotí značku DADA jako minimálně stejně dobrou či lepší. 

POČET ZAMĚSTNANCŮ A JEJICH MZDY

Hana Kodrasová - mzda 20 tis kč, popis činnosti: nákup zboží, balení zboží, a vše související s provozem e-shopu. Dále není třeba pořizovat žádný majetek ani další investice.

   

KONCOVÁ CENA PRODUKTU

Nejprodávanější velikosti plen se budou prodávat za 199 Kč. Současná prodejní cena je 220 Kč.

 

PLÁN PRODEJE

Do konce roku 2017 plánujeme prodat 2.000 balení plen + související sortiment. S obratem 600.000 Kč. V roce 2018 je předpokládaný obrat společnosti plánován na 2.000.000 Kč a více. Podíl vlastních zdrojů na financování je 100.000 Kč, které je aktuálně ve skladových zásobách.login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněl jste heslo?