Cílová částka: 500.000 Kč
Cílový
roční výnos:
12 %
Minimální životnost investice: 5 let
Rating investice: C Vyšší riziko ?
Do konce: 20 dnů
35%

Investováno 173.000 Kč z cílové částky 500.000 Kč

Zainvestovat

Kdo už investoval?

 Podnikatelská příležitost se týká vývoje mobilní aplikace DogyDoo. 
Aplikace nabídne sociální síť pro sdílení komentářů, fotografií a událostí včetně společného venčení psů. Mobilní aplikace bude dostupná pro systémy Android a později také iOS.

ON-LINE KALKULAČKA

Investuji

Zisk každý rok:
Zisk za celkové období:
?
Maximální risk za celkové období:
?

Stav účtu po 5 letech

Zhodnotíte svůj počáteční vklad o %

 

 

 

ZÁKLADNÍ POPIS APLIKACE

Česká republika hraje světový prim ohledně lásky ke psům. Své čtyřnohé kamarády zde milujeme a často na ně v mnoha ohledech nedáme dopustit. Žijeme v době sociálních sítí a nejrůznějších aplikací, které nám výrazně usnadňují život. Aplikace pro pejskaře, která by fungovala jako sociální síť, ale na trhu chybí. Lidé často zakládají Facebokové profily svých psů, ale opravdová sociální a komunitní síť zaměřená na toto téma chybí. Náš nápad a jeho následná realizace rychle nahradí prostor na trhu.

  


O PROJEKTU DOGYDOO

Projekt Dogydoo je unikátní platforma, která bude sdružovat majitele psů. Aplikace nabídne jednoduchý a přehledný uživatelský účet pro Vašeho psího mazlíčka, kde bude vedle fotografií specifikace plemene, věk, váha, pohlaví apod. Každý uživatel má možnost vyplnit sociální aktivity které chce sdílet s ostatními uživateli, jako jsou například společná venčení, rady, soutěže psí krásy, dovednosti a ostatní aktivity. Účet každého mazlíčka bude propojen s facebookovým účtem majitele, případně více majiteli a tím bude moci vytvářet svou vlastní smečku. Specifikace domácího mazlíčka v aplikaci umožní unikátní možnost nejen vyhledávání ideálních psích kamarádů, ale hlavně doporučených produktů z oblasti nejrůznějších psích potřeb, spolků působících se psy, psích soutěží nebo veterinářů. Dále bude mít aplikace stěžejní možnost doporučovat vhodná krmiva podle váhy a věku psa. Aplikace bude do budoucna propojena s Komorou veterinárních lékařů České republiky a bude umožňovat elektronické objednávky a elektronické očkovací průkazy. 

 

SITUACE NA TRHU A KONKURENČNÍ VÝHODY

Současný trh nezná podobnou aplikaci a podobný systém pro komunitu pejskařů. Tato aplikace, která bude navíc začínat ve světovém ráji milovníků psů má tedy velmi zajímavý potencionál. Jen v rámci ČR je nyní registrováno až 500.000 psů z odhadovaného počtu 2.000.000. Mobilní aplikace bude pro uživatele zdarma. Velkou konkurenční výhodou je, že akvizici obchodních partnerů, grafiku, programování a marketing aplikace s nejlepším poměrem cena/výkon bude provozovat náš tým INVESTER. 

 

STÁVAJÍCÍ STAV A CÍLE PROJEKTU

V případě úspěšného zafinancování podnikatelské příležitosti bude vytvořena mobilní aplikace pro systém Android a následně iOS. Soubežně s vytvořením aplikace se bude připravovat marketing projektu za účelem podpory brandu DogyDoo a získání většího množství uživatelů. V rámci marketingu plánujeme silnou podporu online reklamy, v kombinaci s e-shopem Dogydoo.cz. Ve fázi přípravy e-shopu budou osloveni potencionální obchodní partneři jako výrobci a dodavatelé psích krmiv, doplňků, dále pak veterináři s cílem vytvoření dlouhodobé spolupráce. 

Hlavní cíle projektu:

- Poskytnout majitelům psů jednoduchou a přehlednou mobilní aplikaci

- Sociální interakce mezi jednotlivými uživateli, sdílení fotografií, komentářů, likes a událostí

- Rychlá orientace při hledání vhodného místa pro procházky a relax, včetně společného venčení

- Snadné navazování vztahů s ostatními majiteli psů

- Možnost využít nabídku hlídání a venčení Vašeho psího mazlíčka jinými uživateli

- Možnost rychlého přístupu k informacím o zdravotním stavu psa v podobě jeho zdravotní karty s údaji od veterináře


 

MONETIZACE

Jak jsme již uvedli na začátku, mobilní aplikace bude pro všechny uživatele zdarma. Hlavním monetizačním kanálem bude e-shop Doggydoo.cz, který bude prodávat široký sortiment výživy a doplňků pro psy. E-shop bude fungovat formou dropshippingu, tedy přeprodeje objednávek našim partnerům. Mobilní aplikace bude uživateli doporučovat personifikovanou reklamu a přivádět tak uživatele z aplikace na náš internetový prodejní kanál. Zboží bude doporučeno na základě informací o uživateli a jeho skupině. Například pokud uživatel vlastní psa určité rasy, bude mu doporučovat krmivo, které nejčastěji kupují majitelé této rasy psa atd. Další možnosti ohledně personifikace reklamy nechceme v této fázi prezentace zveřejňovat s ohledem na ochranu know-how.  Další doplňkovou monetizační možností jsou placené přednostní zápisy v katalogu veterinářů a propojení s reklamním systémem Google Adwords.

 

Společnost INVESTER GROUP SOCIETY a.s. získá v případě úspěšného zafinancování projektu obchodní podíl v rozmezí 40 až 55% podle výše svého vlastního vkladu. Dalším vlastníkem obchodního podílu bude programátor aplikace z týmu INVESTER David Petříček.

 

Chcete-li vlastnit obchodní podíl na této podnikatelské příležitosti nebo získat více informací? Ozvěte se nám.

logo invester

Odpovědná osoba za tuto investici je Milan Čmelík, cmelik@invester.cz

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněl jste heslo?