Cílová částka: 900.000 Kč
Cílový
roční výnos:
9 %
Minimální životnost investice: 5 let
Rating investice: B Střední riziko ?
Do konce: 14 dnů
40%

Investováno 361.000 Kč z cílové částky 900.000 Kč

Zainvestovat

Kdo už investoval?

 


Podnikatelská příležitost se týká zápujčky cílové částky květinářství Flower Factory za účelem zřízení nové prodejny, která se bude nacházet 

v obchodní jednotce v prostorách OC Atrium v Hradci Králové.

ON-LINE KALKULAČKA

Investuji

Zisk každý rok:
Zisk za celkové období:
?
Maximální risk za celkové období:
?

Stav účtu po 5 letech

Zhodnotíte svůj počáteční vklad o %

 


FLOWER FACTORY

Autorem podnikatelské příležitosti je pan Martin Šimák, který již 4 roky úspěšně podniká v oblasti prodeje a distribuce květin vč. příslušenství v obci Nechanice. Stávající prodejna dosáhla za rok 2016 obratu cca 2.000.000 Kč před zdaněním, při hrubém zisku cca 45% obratu. Sortiment stávající prodejny v Nechanicích se skládá z květin převážně dovezených z Holandska a dále pak dárkových předmětů. Mezi služby, které nabízí pan Šimák svým zákazníkům patří kromě aranžování květin také dovoz zboží na objednávku. Zde se můžete podívat na Facebookové stránky Zahradnictví Nechanice nebo přidruženého profilu Zámecké růže

Na základě úspěšných zkušeností s provozem stávající prodejny se pan Martin Šimák rozhodl rozšířit o druhou pobočku. Provozovna bude umístěna v prostorách OC Atrium v Hradci Králové.  V rámci obchodního centra je lokalizována přímo u hlavního vstupu mezi stávajícími obchodními jednotkami. 

 

 

KONKURENČNÍ VÝHODY

V současné době není v samotném obchodním centru žádný podobný prodejce výše uvedeného zboží. Mezi konkureční výhody projektu Flower Factory patří samotné umístění prodejního místa přímo u vchodu do OC Atrium, dále pak široká nabídka služeb vč. rozvozu květin a dárkového zboží. Květiny Nechanice si získaly řadu spokojených zákazníků a to díky vysoké kvalitě provedené práce při aranžování květin, o čemž svědčí výše uvedené Facebookové profily s vysokým množstvím fanoušků.

 

 

ZAJIŠTĚNÍ ODBYTU 

Hlavním prodejním kanálem je přímý prodej zákazníkovi v kamenné prodejně. V rámci nové poobočky plánujeme silnější investici do online marketingu a to převážně skrze facebookové PPC kampaně a PPC Google Adwords. Jako doplňek bude umístěna reklama v prostorách OC Atrium a budou rozdávány propagační letáky v rámci otevření nové pobočky. Další reklamní plochy mohou být využity také v okolí OC Atrium. 

 

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

V případě úspěšného zafinancování cílové částky dojde k založení společnosti Flower Factory s.r.o. Společnost INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. zapůjčuje cílovou částku nově vzniklé společnosti Flower Factory s.r.o. s úrokem 9% p.a. V dané společnosti je navíc INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. minoritním vlastníkem pro efektivní kontrolu nad vynaloženými financemi. Hlavním vlastníkem a jednatelem společnosti se stane autor podnikatelské příležitosti pan Martin Šimák. Investorům s vyšší částkou nabízíme možnost získání obchodního podílu přímo ve společnosti Flower Factory s.r.o. V případě této možnosti nás prosím individuálně kontaktujte.

  

MONETIZACE

Dle připravované nabídky zboží a odhadu prodejů plánuje Flower Factory s.r.o. v prvním roce obrat cca 3.600.000 Kč s hrubým ziskem před zdaněním a odečtením některých nákladů cca 50% z celkového obratu. Díky tomu bude mít společnost Flower Factory s.r.o. dostatek kapitálu pro splacení půjčky ze strany INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. a úroku pro naše investory. V rámci roku 2018 Flower Factory s.r.o. plánuje navýšení obratu a zisku díky dalšímu rozšíření provozu. Na základě již fungující provozovny a předpokládaných zisků je autor podnikatelské příležitosti Martin Šimák řádně plnit závazky týkajících se požadované finanční zápůjčky.  Autor projektu počítá s investicí vlastních prostředků do uhrazení kauce v OC Atrium v celkové výši 100.000 Kč. 

 

Jednorázové náklady: 

17.000 Kč - založení společnosti Flower Factory s.r.o.

90.000 Kč - nákup chladící vitríny a zařízení prodejny

21.000 Kč - kasa a pokladní systém 

500.000 Kč - nákup zboží na sklad

30.000 Kč - internetový obchod

242.000 Kč - režijní náklady na dva měsíce

 

Detailní rozpis režijních nákladů pro jeden měsíc: 

30.000 Kč - měsíční pronájem plochy v OC Atrium včetně služeb a režie

60.000 Kč - měsíční náklad na zaměstnance vč. odvodů (dva zaměstnanci na hlavní pracovní poměr, jeden brigádník)

25.000 Kč - měsíční náklad marketing: PPC kampaně

4.500 Kč - měsíční optimalizace PPC kampaní

1.500 Kč - vedení a správa učetnictví za jeden měsíc

 

 

Pro naše investory, kteří se budou mít zájem finančně podílet na této podnikatelské příležitosti je možné získat slevu ve výši od 10% do 30% na zboží s služby ze sortimentu Flower Factory s.r.o. V případě, že máte dotaz, nebo pokud jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně prosím kontaktujte nás.

logo invester

Odpovědná osoba za tuto investici společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s., je Milan Čmelík, cmelik@invester.cz

 

 

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněl jste heslo?