Cílová částka: 500.000 Kč
Cílový
roční výnos:
9 %
Minimální životnost investice: 3 roky
Rating investice: B Střední riziko ?
Do konce: 6 dnů
72%

Investováno 362.000 Kč z cílové částky 500.000 Kč

Zainvestovat

Kdo už investoval?

 

ON-LINE KALKULAČKA

Investuji

Zisk každý rok:
Zisk za celkové období:
?
Maximální risk za celkové období:
?

Stav účtu po 3 letech

Zhodnotíte svůj počáteční vklad o %

 


Podnikatelská příležitost se týká založení internetového obchodu pro prodej inovativního zařízení VITASTIQ pro měření hodnot vitamínů a minerálů v těle. Přístroj VITASTIQ ihned po přiložení k lidské tkáni snímá aktuální hodnoty a je zároveň propojen s mobilní aplikací, která zobrazuje naměřená data.

 

https://youtu.be/avDaiZ7WrlI

 

CO JE TO VITASTIQ?

VITASTIQ je osobní přístroj ve velikosti psacího pera, který je určen pro kontrolu hladiny vitamínů a minerálů v lidském těle. Veškerá data jsou dostupná v rámci aplikace v mobilním telefonu či tabletu. VITASTIQ je uživatelsky orientovaný přístroj, který spojuje osvědčenou a ověřenou metodu EAV s pomocí které můžete každý den získávat důležité informace o stavu Vašich vitamínů a minerálů a to kdykoliv a kdekoliv. VITASTIQ měří 26 klíčových vitamínů a minerálů, mezi které patří například železo, chrom, zinek, draslík, biotin, glukosamin, hořčík, jód a další. Produkt VITASTIQ bude výrobcem dále rozšiřován a to především k měření hodnot, které uvítají zákazníci s cukrovkou vč. propojení s aplikací na měření BMI indexu. Vývoj produktu VITASTIQ byl podpořen fondem Evropské unie.

vitastiq app

 

O PROJEKTU VITAPEN

Vitapen je obchodní značka nově vznikající společnosti, která se chce soustředit na prodej osobních přístrojů VITASTIQ a také na prodej zboží v oblasti zdravého životního stylu a to pro veškeré věkové kategorie. Autorem konceptu Vitapen je Andrea Brenkušová, která má v oblasti zdravého životního stylu mnohaleté zkušenosti, kromě jiného i díky své sportovní kariéře jako reprezentant České republiky v krasobruslení a fitness trenér. Andrea má mnohaleté zkušenosti s prodejem výživových doplňků v oblasti zdravého životního stylu. Díky zkušenostem s prodejem tohoto sortimentu, v kombinaci se zařízením VITASTIQ vidíme velký potenciál s využitím pro všechny věkové skupiny.

 

eshop vitapen


SITUACE NA TRHU A KONKURENČNÍ VÝHODY

V současné době je trh otevřen inovativním zařízením v oblasti zdravé výživy ve spojení s mobilními aplikacemi. Trendem je vyhledávání efektivních doplňků stravy a kosmetických přípravků vyrobených z přírodních surovin bez negativních ekologických dopadů. V rámci obchodního zastoupení produktu VITASTIQ v ČR a SK se otevírá široká oblast využití jak pro koncového zákazníka tak i maloobchodní řetězce. Kromě produktu VITASTIQ chceme zákazníkovi nabídnout komplexní nabídku doplňků stravy a kosmetických přípravků. Pro výrobu vlastní řady přírodní kosmetiky máme již domluvenou spolupráci s českým výrobcem. Zároveň se staneme distributorem švédské značky bambusových kartáčků Humble Brush.  Hlavní konkurenční výhodou je nabídka specializovaných produktů, které konkurence v širokém měřítku nenabízí. Na českém trhu existuje pouze jediný online prodejce, který nabízí produkt VITASTIQ za relativně vysokou cenu a to v jednom typu provedení bez efektivní podpory prodeje a příslušenství v podobě specializovaných doplňků stravy a kosmetiky. V rámci výhradního zastoupení máme v plánu rozšíření v průběhu 2 let i do zemí východní Evropy, kde vidíme potenciál rozvojovějšího trhu.

 

ZAJIŠTĚNÍ ODBYTU 

Hlavní prodejní kanál předpokládáme online prodej. A to prostřednictvím internetového obchodu v kombinaci s obchodními zástupci a síťovým marketingem. Cena nabízených produktů bude v širokém rozpětí od cca 100 Kč do 4.000 Kč. Důležitým prodejním kanálem budou obchodní zástupci společnosti, kteří budou zaměřeni na vyhledávání potenciálních zákazníků vč. okamžitého prodeje zboží a licencí. Odběratelem produktů VITAPEN budou sportovní kluby a posilovny kde má Andrea Brenkušová mnoho kontaktů i díky práci fitness trenérky. Zároveň bude nabízena placená licence obchodním partnerům, kteří budou moci nakupovat veškeré produkty společnosti za velkoobchodní cenu.

 

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

V případě, úspěšného zafinancování cílové částky dojde k založení společnosti Vitapen s.r.o. s jednatelkou a majitelkou Andreou Brenkušovou. Následně společnost zahájí své obchodni plány pro dosažení ziskovosti zvoleného podnikatelského záměru. Jedná se o realizaci e-shopu, přípravu marketingových podkladů, proškolení nových obchodních zástupců, nákup zařízení VITASTIQ a celkovou koordinaci činností firmy.

  

MONETIZACE

Dle připravované nabídky zboží plánujeme dosažení průměrné marže v rozmezí 10 až 22%. V rámci roku 2017 plánujeme prodat 400 ks produktů VITASTIQ. Následující rok 2018 je předpokládaný obrat společnosti plánován na 2.100.000 Kč. V rámci této podnikatelské příležitosti nabízíme 9% roční úrok pro investory.

Zapůjčená cílová částka 500.000 Kč bude rozdělena na:

- 35.000 Kč tvorba e-shopu

- 70.000 Kč marketing (online marketing, drobné PR, školení obchodníků, balící sortiment)

- 39.690 Kč nákup kosmetiky na sklad

- 355.310 Kč nákup zboží na sklad

 

 

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

logo invester

Odpovědná osoba za tuto investici společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s., je Andrea Brenkušová, andreabrenkusova@atlas.cz

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněl jste heslo?