Cílová částka: 1.000.000 Kč
Cílový
roční výnos:
22 %
Minimální životnost investice: 3 roky
Rating investice: C Vyšší riziko ?
Do konce: 11 dnů
16%

Investováno 163.000 Kč z cílové částky 1.000.000 Kč

Zainvestovat

Kdo už investoval?

 

ON-LINE KALKULAČKA

Investuji

Zisk každý rok:
Zisk za celkové období:
?
Maximální risk za celkové období:
?

Stav účtu po 3 letech

Zhodnotíte svůj počáteční vklad o %


CO JE TO AFFILIATE MARKETING?

Affiliate marketing je marketingový nástroj, který umožňuje pomocí provázanosti webových stránek prodejců služeb a produktů efektivně propagovat produkt a získat provizi z jeho prodeje. Největší výhodou této služby je definovaná provize z přivedeného zákazníka, který v daném e-shopu nebo službě nakoupí. A to po samotném prodeji výrobku či služby. Provize se tedy vyplácí až za uskutečněný obchodní výsledek.

 

KDO JE ONDŘEJ SUCHÝ?

Ondřej Suchý se pohybuje v oblasti affiliate marketingu od roku 2008. Po 8 letech studia, zkoušení a testů začal provozovat affiliate marketing naplno a začal dosahovat skvělých výsledků zejména díky vlastním unikátním technologiím. U společnosti Allianz byl Jakub Suchý v květnu 2016 nejlepším obchodníkem. 

 

VÝSLEDKY V ROCE 2016

Ondřej Suchý vydělal z počáteční investice 250.000 Kč celkem 590.000 Kč za rok 2016. Investice byla využita na PPC kampaně (platba za proklik na portálech Google, Seznam, Facebook) a z malé části na práci programátora. Ten vytvořil unikátní analytický software, který celý byznys řídí a kontroluje. Tento analytický systém monitoroval výsledky po celý rok 2016 a umožňuje Ondřejovi Suchému v nynějším roce práci značně zefektivnit. Předpokladem pro tento rok je výdělek přibližně 80% částky, co v roce 2016, a to za 20% nákladů. Zde je účetní náhled za rok 2016. Vyfakturováno a zaplaceno bylo v roce 2016 bylo 495.000 Kč Zbylá částka až do výše 590.000 se bude fakturovat v roce 2017 díky fakturačnímu zpoždění. Celkový zisk za rok 2016 je tedy 590.000 Kč.

 

PLÁN NA ROK 2017

Během letošního roku 2017 investuje Ondřej Suchý do kampaní, které se v minulém roce osvědčily jako nejvíce ziskové s nejlepším dlouhodobým poměrem investice/zisk. Z 55 významných společností, se kterými spolupracoval v roce 2016, nebyla žádná kampaň prodělečná. Jedná se o společnosti jako Baťa, Exim Tours, Euronics, Zoot, Kasa.cz a mnoho dalších. Seznam významných obchodních partnerů naleznete v fotogalerii. Často se Ondřeje Suchého sami investoři ptají: Proč vlastně investory potřebuje, když má úspěšný byznys? V affiliate marketingu je čas od prodeje do obdržení peněz až 4 měsíce. Proto je velmi těžké reinvestovat do podnikání v moment, kdy je to potřeba, ačkoliv riziko neproplacení faktury - díky tomu, že pracuje se známými partnery - je téměř nulové.

 

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

Provoz systému bude realizován společností Ondřeje Suchého WMM s.r.o. Ta byla založena 24.1.2017 na základě velkého zájmu investorů a partnerů, kteří se podíleli na výsledcích v roce 2016. Plánované rozložení částky investic je pro rok 2017 stanoven takto: 90% investice a 10% náklady na programátora. Práce programátora se budou týkat hlavně neustálého vylepšování a upravování algoritmu služby.

 

 

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

logo invester

Odpovědná osoba za tuto investici je Milan ČMELÍK: cmelik@invester.cz

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněl jste heslo?