Provozovatel platformy

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 169 00 Praha 6,
IČO: 06098282
DIČ: CZ 06098282

Telefon: +420 774 715 938
E-mail: info@invester.cz

Přijďte za námi na kávu

Hálkova 1406/2, 120 00 Praha 2

MgA. JAKUB JINDRA

CEO & Co-Founder

Jakub má dlouholeté zkušenosti s tvorbou internetových projektů, designu a vizuální identity u významných obchodních partnerů. Stará se o to, aby nákup investic byl pro vás jednoduchý, srozumitelný a uživatelsky příjemný. Má na starosti koordinaci marketingu a IT oddělení. Jeho hlavní výsadou je pracovitost a kreativita. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je spoluzakladatelem a největším akcionářem.

JAN HENDRYCH

Founder

Jan Hendrych se v oblasti investování pohybuje již 12 let, první investice byla v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí. Má zkušenosti ze stavebního a developerského sektoru. Hlavním zdrojem příjmu jsou výnosy ze soukromých investic. V současné době se zabývá koordinací celého týmu, sestavováním a kontrolou obchodních, finančních a strategických plánů společnosti. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je kromě pozice statutárního ředitele také většinovým vlastníkem.

MATĚJ ERBEN

Account manager

Matěj v Investeru působí jako Account manager. Vyhledává nové obchodní příležitosti a stará se o získávání nových investorů. Zároveň pečuje o naše stávající investory a vytváří pro ně klientskou podporu.

Pavlína Kavková

Account Manager

Pavlína v Investeru působí jako account managerka, stará se o získávání nových investorů, pečuje a vytváří klientskou podporu pro stávající investory. Pavlína také vyhledává nové obchodní příležitosti.  Mezi její záliby patří jízda na koni, tenis a cestování.

JULIE PICHLOVÁ

Account Manager

Julie v Investeru působí jako account managerka, stará se o získávání nových investorů, pečuje a vytváří klientskou podporu pro stávající investory. Julie také vyhledává nové obchodní příležitosti.

KATEŘINA TROCHTOVÁ

Account Manager

Kateřina v Investeru působí jako account managerka, stará se o získávání nových investorů, pečuje a vytváří klientskou podporu pro stávající investory. Kateřina také vyhledává nové obchodní příležitosti.

KLÁRA PLUŠČENKOVÁ

Office manager, Account manager

Klára v Investeru působí jako Office a Account manažerka. Kromě administrativy, jednotlivých objednávek a Office managementu, se také stará o podporu jednotlivých projektů a vytváří klientskou podporu pro stávající investory.

MGR. PETR MIKYSEK

Člen investiční komise platformy INVESTER

Pan Mgr. Petr Mikysek se specializuje na advokátní služby v oblasti obchodního a finančního práva. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáním a realizací finančních společností.Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a následně získal praxi v AK JUDr. Kláry Samkové. Od roku 1998 provozuje vlastní advokátní kancelář.

V rámci platformy INVESTER má pan Mgr. Petr Mikysek na starosti poradenství v oblasti finačního práva, legislativních procesů, příprava a realizace zakládání tuzemských, zahraničních společností vč. právního poradenství.