Chcete s námi spolupracovat?

Díky nám získáte financování pro svůj projekt

INVESTER umožňuje získat finance pro zajímavé start-upy, nápady, i zavedené firmy s historií. Finance jsou získány prodejem části obchodního podílu společnosti INVESTER nebo uživatelům platformy INVESTER. Výměnou za uvolnění podílu ve Vaší firmě získáváte potřebné finance. Majitelem části obchodního podílu se pak stávají naši uživatelé nebo přímo společnost INVESTER. Start-upy a podnikatelské nápady financujeme od 50.000 Kč. Zavedené firmy s historií a nemovitosti financujeme do maximální výše 10.000.000 Kč.

 

 

DEJTE NÁM VĚDĚT O PROJEKTU ČI NÁPADU!

Váš projekt nezávisle posoudíme a pokud bude splňovat naše požadavky, společně ho odprezentujeme na naší platformě. Projekty v rané fázi nápadu a připravenosti umisťujeme do sekce START-UP MARKET, kde získávají cennou zpětnou vazbu od našich uživatelů. V případě, že je projekt již kvalitně zpracován a jsou splněny veškeré náležitosti, je umístěn do sekce PROJEKTY a otevřen pro financování.

Mám zájem. Jak dále postupovat?

Prvním krokem je stažení formuláře z odkazu níže. Formulář vyplňte a uložte. V následujících dnech se s Vámi rádi spojíme či sejdeme a probereme jednotlivé možnosti spolupráce. Pro veškeré projekty je možné podepsat smlouvu o mlčenlivosti před samotným započetím obchodních jednání. 

 

Zobrazit formulář

 

login-icon Přihlášení

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se

Registrace nového uživatele
Zapomněli jste heslo?