BONUS 1.000 KČ K NOVÉ REGISTRACI U NÁS

Tato speciální akce platí pouze pro investory registrované od 1.10 do 30.11.2023

 

INVESTER rozdává bonus všem novým investorům! Získejte obchodní podíl v hodnotě 1.000 Kč a vyzkoušejte si, jak naše zavedená investiční platforma funguje. A jak bonus získat?Invester Invester Invester
REGISTRUJTE SE U NÁS VYBERTE SI PROJEKT INVESTUJTE DO NĚJ
V rámci registrace vyplníte své údaje a počkáte až Vám dorazí aktivační email do vašíc schránky. Vše dokončíte kliknutím na aktivační odkaz v e-mailu. Nasledně doplníte pár dalších informací a do pole “slevový kód” napíšete “chci1000”. Aktuálně u nás můžete vybírat z 9 projektů, které nabízejí různé zhodnocení a riziko, a to podle svého zaměření. Bude to zubní ordinace, nemovitost, opravna vozů, recyklace? Či něco jiného? U prvního projektu, do kterého se u nás rozhodnete investovat, vám vytvoříme investici zcela zdarma v hodnotě 1.000 Kč. Budete držet podíl v projektu a získávat z něj výnosy.

 

Podmínky: Akce je platná od 1. 10. do 15. 10. 2023 pro prvních 100 nově registrovaných uživatelů při využití kódu "chci1000". Po vytvoření registrace a plné aktivaci účtu si nový uživatel může vybrat libovolný investiční projekt, a to až do konce října 2023. Tuto bonusovou investici v hodnotě 1.000 Kč není možné zpětně zesplatnit, lze z ní však získávat výnosy.

 

PŘEJÍT NA REGISTRACI

 

POPULÁRNÍ INVESTIČNÍ PROJEKTY

Všechny investiční příležitosti najdete v sekci Projekty.

 

PROČ INVESTOVAT S NÁMI?

V INVESTERu si můžete koupit podíl v perspektivních projektech. Startupy tak získávají kapitál na svůj rozjezd, zavedené firmy na urychlení svých expanzí. A vy pak jako jejich investor máte nárok na část jejich zisku.

 

  • Již přes 70 zafinancovaných projektů a nápadů
  • Od začátku průměrné zhodnocení 9,86 % ročně
  • Bez jakýchkoli poplatků, již od pouhých 1.000 Kč
  • Investiční příležitosti s různým výnosem/rizikem
  • Nabídka startupů, komodit, realit, krypta apod.

 

 

JAK INVESTER FUNGUJE?

Od roku 2017 jsme pomohli zafinancovat přes 70 projektů. Někteří již měli rozjetou firmu, někteří začínali s pouhým nápadem. Tak jako tak, s dotyčným podnikatelem vždy řešíme, v jaké fázi podnikání má a na míru mu navrhujeme řešení. Pro investory je to navíc vždy bez jakýchkoli poplatků a zcela jednoduché:

 

 

AŤ VÁM BONUS NEUTEČE

Připomínáme, že akce platí pouze do neděle 15. října 2023 do půlnoci. Tak neotálejte a registrujte se. A my vám hned přičteme slíbený bonus 1.000 Kč a získáte tak svůj první obchodní podíl v některém z aktuálních projektů!

 

REGISTROVAT SE

 

MÁTE OTÁZKY? JSME TU PRO VÁS

Invester Invester Invester
Otevírací doba Telefonní číslo Emailová adresa
PO–PÁ: 9:00–17:00 +420 774 715 938 info@invester.cz

 

Nebo jednoduše využijte naši chatovací nápovědu vpravo dole na stránce.